Neler Yeni

Nasıl Beslenmeliyim?

TeknoLore

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
98
İsim
Baran Kuran
Arkadaşlar herkese merhaba iyi forumlar. Daha geçen hafta fitnessa başladım(daha önceden tecrübem var yeniden başladım).Boyum 1.91 Kilom 92.5 Hedefim 85-87 kiloya düşmek ve kas yapmak istiyorum bilgili olan arkadaşlar veya abilerim yardımcı olursa sevinirim mesela günlük kaç kalori almama gerekiyor ve nasıl beslenmem gerekiyor açıkçası bir fikrim yok yani diyet mi yapmam gerekiyor yoksa fazla mı yemem gerekiyor şimdiden yardım eden herkese teşekkür ederim.

alppdemir

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
Alperen Demiray
Kilo vermek için kalori açığı oluşturmalısın. Yağlı ve kalori değeri yüksek yiyeceklerden kaçınarak ve şekeri azaltarak bunu başarabilirsin.

Berke Fitness

80+ Bronze
Arkadaşlar herkese merhaba iyi forumlar. Daha geçen hafta fitnessa başladım(daha önceden tecrübem var yeniden başladım).Boyum 1.91 Kilom 92.5 Hedefim 85-87 kiloya düşmek ve kas yapmak istiyorum bilgili olan arkadaşlar veya abilerim yardımcı olursa sevinirim mesela günlük kaç kalori almama gerekiyor ve nasıl beslenmem gerekiyor açıkçası bir fikrim yok yani diyet mi yapmam gerekiyor yoksa fazla mı yemem gerekiyor şimdiden yardım eden herkese teşekkür ederim.
Kilo vermek istiyorsan kalori acigi birakmalisin tavsiyem bol sebze ye şeker ve sagliksiz yagdan uzak dur protein agirlikli beslen

TeknoLore

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
98
İsim
Baran Kuran
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Aynı zamanda kas da yapmak istiyorum diyet falan yaparsam kas gelişiminde bir sıkıntı olmaz değil mi

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,186
İsim
Murat Orhan
Aynı zamanda kas da yapmak istiyorum diyet falan yaparsam kas gelişiminde bir sıkıntı olmaz değil mi
Hocam hepsi aynı anda olmaz. İlk önce diyetle karbonhidratı kısarsın lif ve protein ağırlıklı beslenirsin. İstediğin kiloya gelince de karbonhidratı yükseltip öyle beslenmeye başlarsın. Bu bize sorarak KISMEN alabileceğin bir yardım. Ama hem kilo verem hem kas yapam demek imkansıza kaçıyor. 1 Saat çalışacaksan yarım saat kardiyo yarım saat kas şeklinde çalışırsın belki kas yapmazsın ama kardiyo yaparken yağlarla beraber kas kütlenden de kaybetmezsin

Top Bottom