Neler Yeni

Nasıl Kilo Verebilirim?

Emir Aydın

𝒞𝒾𝓃𝑜
Moderatör
En İyi Cevap
98
Dahası  
Reaksiyon skoru
31,816
İsim
Emir Aydın
Instagram
emir.aydin41
Steam
https://steamcommunity.com/id/emiraydintr/
Discord
Emir Aydın#8540
Hm sanırım yyok ama yani yaşıma göre evde yapabileceğim bazı hareketlerle ilgili bir rehber tarzı bir şey bulunur mu acaba
Mesaj otomatik birleştirildi:

Aynada kendime bakınca kilolu olduğumu düşünüyorum :(

Aslında biraz genelleme yaptım. Çok hareket var ama hangisi benim için uygun ve hangisini yapabilirim ki?
Büyük ihtimalle üst baldır, kalça ve karın kısmında yağlanma vardır, o yaşlarda çok normal.
Biraz sabret, büyüdükçe ya iyi bir boy atarsın, ya da iyi bir kalıp kazanırsın.
Senin yaşlarında benim durumumda hemen hemen seninki gibiydi.
Şu an 16 yaşındayım ve 1.86 boyundayım, 75 kiloyum. Boyuma göre çok zayıfım bile diyebilirim.

ArdaBKC

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
466
İsim
Arda
kanka napayım bende 13 yaşındayım 83 kiloyum 1.65 cm im yani pe farklılık yok bence
su orucu tutmayı düşünüyorum. denedim 3 gün 3 kilo yaktım hiç bir şey yemiyorsun sadece su içiyorsun iyi araştır hastalığın varsa yapma.

lia shine

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,005
İsim
Hasan
13 Yaşındayım 8 e gidiyorum bu sene sınavım var günün çoğunda konu anlatımı izleyip soru çözüp yatıyorum. E haliyle yemek de yiyiyorum ve 58 kilo olmuşum.
  • 1.52 Boyum var 58 Kilo çok mu
  • Nasıl kilo verebilirim? Uygulama,Video veya kendiniz bir şeyler önerebilir misiniz?
nerdeyse 13 yaşındayım 1.67 70 kg 7.sinif :(

RTX 7090Ti

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,600
İsim
......
su orucu tutmayı düşünüyorum. denedim 3 gün 3 kilo yaktım hiç bir şey yemiyorsun sadece su içiyorsun iyi araştır hastalığın varsa yapma.
Hayır bildiğim kadarıyla hiçbir hastalığım yok. Sadece su içmek dışıdna yguladığın bir hareket var mı? Spor hareketi.

nerdeyse 13 yaşındayım 1.67 70 kg 7.sinif :(
Ben niye bu kadar kısayım ya 😂

lia shine

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,005
İsim
Hasan
kanka napayım bende 13 yaşındayım 83 kiloyum 1.65 cm im yani pe farklılık yok bence
oa olum 1.67 70 kilo naptiin lan neyse benden de kötüleri varmış yanlış anlama xnKfkwodk

Büyük ihtimalle üst baldır, kalça ve karın kısmında yağlanma vardır, o yaşlarda çok normal.
Biraz sabret, büyüdükçe ya iyi bir boy atarsın, ya da iyi bir kalıp kazanırsın.
Senin yaşlarında benim durumumda hemen hemen seninki gibiydi.
Şu an 16 yaşındayım ve 1.86 boyundayım, 75 kiloyum. Boyuma göre çok zayıfım bile diyebilirim.
reis bende de var bende üst beden var yani bel ve üstü göbek tshirtle pek belli olmuyor ama göğüsler biraz oluyor ve sinirim bozulmaya başladı bu aralar normal mi yani bide ergenliğe gireli 2 ay falan oluyor biraz göğüslerim şişiyor normal mi foeumda biri ergenlikte normal demişti ne uzun oldu be

ArdaBKC

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
466
İsim
Arda
Hayır bildiğim kadarıyla hiçbir hastalığım yok. Sadece su içmek dışıdna yguladığın bir hareket var mı? Spor hareketi.

Ben niye bu kadar kısayım ya 😂
knk takma o kuısalığı 1 yıl 1.5 yıl düzenli basketbol oyna geçer ve elbette yapıyorum 30 dk koşma yürüme paten almayı düşünüyorum bir de günde 4 saat sürsem yeter ve ekmek yemiyorum ve bir ayda 4 kilo verdim.

lia shine

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,005
İsim
Hasan
knk takma o kuısalığı 1 yıl 1.5 yıl düzenli basketbol oyna geçer ve elbette yapıyorum 30 dk koşma yürüme paten almayı düşünüyorum bir de günde 4 saat sürsem yeter ve ekmek yemiyorum ve bir ayda 4 kilo verdim.
paten sarmıyor bence arkadaşın varsa bisijlet al bence durumun varsa

Emir Aydın

𝒞𝒾𝓃𝑜
Moderatör
En İyi Cevap
98
Dahası  
Reaksiyon skoru
31,816
İsim
Emir Aydın
Instagram
emir.aydin41
Steam
https://steamcommunity.com/id/emiraydintr/
Discord
Emir Aydın#8540
reis bende de var bende üst beden var yani bel ve üstü göbek tshirtle pek belli olmuyor ama göğüsler biraz oluyor ve sinirim bozulmaya başladı bu aralar normal mi yani bide ergenliğe gireli 2 ay falan oluyor biraz göğüslerim şişiyor normal mi foeumda biri ergenlikte normal demişti ne uzun oldu be
Ergenlik deyip salmamalısın. Dışarı çıkıp spor yap, öyle basketblok-futbol filan yap demiyorum. Git sadece koş, o bile yeter. Parklardaki spor altlerini de kullanabilirsin. Göğüsler için şınav çekebilirsin, oradaki kasların sıkı olmasını sağlarsan belirginlik gider. Tabi bunları yapınca şak diye düzelmez, biraz iradeni sağlam tutup uzun süre yapman gerekiyor.

lia shine

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,005
İsim
Hasan
durum var ALLAHA şükür sadece paten istiyorum bir denemek istiyorum zaten başlangıcı 550 yada 600 TL ile yapıcam sonra belki prof lara geçerim.
ben 2 yıl önce falan almıştım max 30 saat kullanmisimdir

Ergenlik deyip salmamalısın. Dışarı çıkıp spor yap, öyle basketblok-futbol filan yap demiyorum. Git sadece koş, o bile yeter. Parklardaki spor altlerini de kullanabilirsin. Göğüsler için şınav çekebilirsin, oradaki kasların sıkı olmasını sağlarsan belirginlik gider. Tabi bunları yapınca şak diye düzelmez, biraz iradeni sağlam tutup uzun süre yapman gerekiyor.
yok kiloyu demedim goguslerimin uçları ergenlikten dolayi şişiyor demislerdi

Top Bottom