Neler Yeni

Paramı faize koymak istiyorum

Metoez

80+ Bronze
Bi miktar para var elimde ama iş icabı lazim olabilir.Bunu faize koymak istiyorum ama ihtiyacim olduğunda cekmem gerekecek. Acaba bildiğiniz bi yöntem varmı

Bünyamina

80+ Gold
Bi miktar para var elimde ama iş icabı lazim olabilir.Bunu faize koymak istiyorum ama ihtiyacim olduğunda cekmem gerekecek. Acaba bildiğiniz bi yöntem varmı
Günlük yapabilirsin. Çoğu bankada var. Güzel oranlı istediğin bankayı seçip işini halledebilirsin.

Bünyamina

80+ Gold
Bünyamin bu günü mü bekliyodun yigidim 😂 hemen nası yazdin. Günlük koyunca 27 sinde bitiyo mesela 27 seans bitimi mi oluyor yoksa 26 yi 27 ye baglayan gece mj
Bankadan bankaya değişiyor. Hesap açarken detaylarından öğrenirsin.

Bünyamina

80+ Gold
Niye aga ne alaka
Mesaj otomatik birleştirildi:

Baktim ziraatten de şey sıkıntı bi tane var parani cekebilirsin diyo bi okuyosun yarisini alabiliyomussun
Böyle bir şey hiç duymadım. Genellikle gündüz bir saate kadar yatırabilirsin. Sabah da açılır faizi de gelmiş olur. Tabi faiz işlemesi için bu sürede ellemen lazım. Onun dışında gün içinde vaktin oluyor.

UmutM.

80+
Bu Kullanıcının Doğum Günü!
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Umut Mankan
Niye aga ne alaka
Mesaj otomatik birleştirildi:

Baktim ziraatten de şey sıkıntı bi tane var parani cekebilirsin diyo bi okuyosun yarisini alabiliyomussun
haram kılınmıştır. Faizden kazanç elde eden kişinin malı artmaz, sayısal olarak artar gibi görünse de hakikatte bereketi gider ve zarar verir.

Dahası  
Reaksiyon skoru
74
İsim
Kenan
haram kılınmıştır. Faizden kazanç elde eden kişinin malı artmaz, sayısal olarak artar gibi görünse de hakikatte bereketi gider ve zarar verir.
Biz buna Türkiye gibi 5. Dünya ülkelerinde, ekonomik dengesizliğin yaratmış olduğu “hiperenflasyon” diyoruz.

Ama sen bilirsin, sen haram diyebilirsin. :)

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
976,776
Üyeler
154,466
Son üye
Glaxia
Top Bottom