Neler Yeni

Rampage KL-R40 Throne Alınır mı?

Karacabey

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
720
İsim
Abdullah
Kl r91 var bende. Yemek masası koltuğundan geçince çok iyi gelmişti. İlk günkü gibi duruyor. Malzemeleri aynıysa alınabilir. Geçen sene iki bine almıştım Carrefourdan. Hatta paylaşımı donanım arşivinde görmüştüm.

Kl r91 var bende. Yemek masası koltuğundan geçince çok iyi gelmişti. İlk günkü gibi duruyor. Malzemeleri aynıysa alınabilir. Geçen sene iki bine almıştım Carrefourdan. Hatta paylaşımı donanım arşivinde görmüştüm.
Eğer malzeme tipi farklı değilse ikisi birbirinin ikizi gibi. Teşekkür ederim

MOON_MVR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
710
İsim
Salih
İlgilendiği Kategoriler
VR - Sim Racing - Formula 1
Ürün bugün elime geçti. Gayet kaliteli ve rahat olduğunu söyleyebilirim ancak defolu geldi. Mümkünse mağazadan değişim yapmaya çalışacağım.
nasıl bir defo görsel atar mısın

nasıl bir defo görsel atar mısın
photo_5985730942607671453_y.jpg

Görselde pek belli olmuyor ancak aynı bölgenin simetriğinin aksine çizdiğim alanda sırt kısmı süngere yapışmamış bir şekilde duruyor.

MOON_MVR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
710
İsim
Salih
İlgilendiği Kategoriler
Defo olarak pek de bir şey göremedim fakat rahatsız edioyrsa en büyük hakkınız değişim

Defo olarak pek de bir şey göremedim fakat rahatsız edioyrsa en büyük hakkınız değişim
Rahatsız edici bir şey değil, ancak sıfır alınan bir üründe bulunmasını istediğim bir şeyde değil. Zaten eğer teknik servise gönderme vb. bir süreç yaşanacak olursa pek uğraşmak istemiyorum.

MOON_MVR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
710
İsim
Salih
İlgilendiği Kategoriler
ha tabii ki unutmadan söyliyim sanki hiç kurmamışsın gibi geri topla kutuyu çünkü kurarsan bazen diyorlar kullanılmış ürün falan
Mesaj otomatik birleştirildi:

genel olarak uzaktan bir resim atar mısınız merak ettim odanıza yakıştı mı

ha tabii ki unutmadan söyliyim sanki hiç kurmamışsın gibi geri topla kutuyu çünkü kurarsan bazen diyorlar kullanılmış ürün falan
Mesaj otomatik birleştirildi:

genel olarak uzaktan bir resim atar mısınız merak ettim odanıza yakıştı mı
Hocam dediğiniz gibi yaptım bile :D Kurduğumda fotoğraf yollarım.

MOON_MVR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
710
İsim
Salih
İlgilendiği Kategoriler
Tamamdır hocam bekliyorum resim
yenisi gelince bana özelden adres yollayın hediye oyuncu koltuğu temizleme sabunu yollayayım kirlenirse falan süngere ufak bi damla sıkıp silince deriyi ilk günkü gibi güzel yapıyor..

Tamamdır hocam bekliyorum resim
yenisi gelince bana özelden adres yollayın hediye oyuncu koltuğu temizleme sabunu yollayayım kirlenirse falan süngere ufak bi damla sıkıp silince deriyi ilk günkü gibi güzel yapıyor..
Teşekkür ederim iyi niyetinizden dolayı :)

Top Bottom