Neler Yeni

Rampage psu alma hatası

detach

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Umut Can Gülcük
Maalesef rampage psu ve rampage kasa aldım bütçeden dolayı, yakın zamanda da değiştirmeyi düşünüyorum (2,3 ay içinde) bu süreçte herhangi bir sorunla karşılaşır mıyım?
Sistem;
GTX 1650 SUPER
RYZEN 5 3600
A320M-A PRO
GSKILL 16 GB RAM 3000MHZ
240 GB SSD
RAMPAGE VİCTORY KASA

Enver Paşa

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,157
İsim
Stanker
İlgilendiği Kategoriler
Tarih, Siyaset
İnşallah yaşamazsın.

Aperius

80+
2 sene boyunca rampage kasa ve psu kullandım bir sıkıntı yaşamadım. Rampage psuların hala bomba muamelesi görmesi bence biraz saçma. Forumda rampage psu alan patlar muhabbeti almış başını gidiyor, ben de 500 watt almıştım bomba dediler diye değiştirmeye kalktım bir ton masraf ettim ama psuyu verdiğim adam harıl harıl kullanıyor hala. Anlamadım ki bi bize mi bomba

bodmes

80+ Gold
En İyi Cevap
5
2 sene boyunca rampage kasa ve psu kullandım bir sıkıntı yaşamadım. Rampage psuların hala bomba muamelesi görmesi bence biraz saçma. Forumda rampage psu alan patlar muhabbeti almış başını gidiyor, ben de 500 watt almıştım bomba dediler diye değiştirmeye kalktım bir ton masraf ettim ama psuyu verdiğim adam harıl harıl kullanıyor hala. Anlamadım ki bi bize mi bomba
Bazı üyeler Rampage, Gamepower gibi markaların güç kaynaklarını görünce direkt “bomba” veyahut “C4” gibi ithamlarla konuya atlayabiliyor maalesef. Evet, bu tarz markaların güç kaynakları 1-2 model dışında genel olarak sıkıntılı. Sıkıntılı olmasının sebebi ise markalarının Gamepower, Rampage olması değil. İçindeki bazı bileşenlerin kalitesiz olması veya az koruma bulundurması. Fazla koruma bulunan modellerinde, korumalarının işlevsiz olması gibi etkenler var (bu dediklerim kaliteli markaların güç kaynaklarında da olabiliyor). Siz bu güç kaynaklarını aldığınızda illaki patlayacak veyahut sorun yaşayacaksınız diye bir şey yok. Fakat risk almaya gerekte yok.

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
34,728
İsim
Mert Can Ergün
Bazı üyeler Rampage, Gamepower gibi markaların güç kaynaklarını görünce direkt “bomba” veyahut “C4” gibi ithamlarla konuya atlayabiliyor maalesef. Evet, bu tarz markaların güç kaynakları 1-2 model dışında genel olarak sıkıntılı. Sıkıntılı olmasının sebebi ise markalarının Gamepower, Rampage olması değil. İçindeki bazı bileşenlerin kalitesiz olması veya az koruma bulundurması. Fazla koruma bulunan modellerinde, korumalarının işlevsiz olması gibi etkenler var (bu dediklerim kaliteli markaların güç kaynaklarında da olabiliyor). Siz bu güç kaynaklarını aldığınızda illaki patlayacak veyahut sorun yaşayacaksınız diye bir şey yok. Fakat risk almaya gerekte yok.
Ben de rampage psu kullanıyorum 3sene oldu ve elektrik kesintisi olduğu zamanlarda bile sıkıntı yaratması gerekmiyormuydu

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
34,728
İsim
Mert Can Ergün

Mehmet

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,521
İsim
Mehmet
İlgilendiği Kategoriler
Donanım İnceleme
Maalesef rampage psu ve rampage kasa aldım bütçeden dolayı, yakın zamanda da değiştirmeyi düşünüyorum (2,3 ay içinde) bu süreçte herhangi bir sorunla karşılaşır mıyım?
Sistem;
GTX 1650 SUPER
RYZEN 5 3600
A320M-A PRO
GSKILL 16 GB RAM 3000MHZ
240 GB SSD
RAMPAGE VİCTORY KASA
Teknoloji şans işi.

macOS

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Patlayacak diye korkmayın. Patlayacağını sanmıyorum, o kadar kalitesiz değil.

tunahangenç

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,301
İsim
Tunahan Genç
Sistem;
GTX 1650 SUPER
RYZEN 5 3600
A320M-A PRO
GSKILL 16 GB RAM 3000MHZ
240 GB SSD
RAMPAGE VİCTORY KASA
bende 5 aydır kullanıyorum 650w 10 kere falan elektrikler gitti hala sağlam allah korusun ama 2 3 ay içinde değiştirmenizi tavsiye ederim

SlimShady

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
979
İsim
Faruk Tahta
Sistem;
GTX 1650 SUPER
RYZEN 5 3600
A320M-A PRO
GSKILL 16 GB RAM 3000MHZ
240 GB SSD
RAMPAGE VİCTORY KASA
Elektrik kesintilerine karşı dikkat et,akım korumalı priz kullan çok sorun yaşayacağını zannetmiyorum

Top Bottom