Neler Yeni

Realme GT 2 Pro 8GB/128GB - 12999TL

Hocam ben de görüşlerimi bildirmek isterim. 2 gündür kullanıyorum cihazı kamerasından fazlasıyla memnunum. Mikroskop kamerasını da incelemenizi tavsiye ederim.
Video kaydı alırken veya uzun süreli kullanımda ısınma durumu yaşıyor musunuz? Kamera kullanımı sırasında göreceli olarak ısınmaması önemli benim için.

Video kaydı alırken veya uzun süreli kullanımda ısınma durumu yaşıyor musunuz? Kamera kullanımı sırasında göreceli olarak ısınmaması önemli benim için.
Hayır, ciddi bir ısınma sorunu yok. İlk gün android 13e güncellerken doğal olarak ısınma yaptı. Onun dışında oyunla vs. çok aram yok ve cihazı güç tasarrufu ayarlarında kullanıyorum.

Robius

80+ Bronze

umit88

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Ümit
Siyahın sadece arkada imza çentiği yok, daha güzel bence, kaptım bi tane ama samsung m52 den geçecem çok üşeniyorum

Siyahın sadece arkada imza çentiği yok, daha güzel bence, kaptım bi tane ama samsung m52 den geçecem çok üşeniyorum
Siyahın arkası aynı zamanda cam meteryal ve 10gram ağırlık farkı var. Normalde elektronikte siyahtan şaşmam ama değişiklik olsun diye yeşil tercih ettim.

şahin doğan

80+ Platinum
Hayır, Siyahın yeşil ile malzemesi de farklı. Siyah cam, yeşil plastik.

berkec34

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,214
İsim
Berkecan Ergin
Honor 70 mi iyidir bu mu acaba

Siyahı istiyordum aldım, tecrübesini aktaranlara da paylaşımı yapanlara da teşekkürler, umarım ürün üzmez. Alan arkadaşlara da hayırlı olsun. :)
Hocam hayırlı olsun çok güzel tercih bence. iphone 14 kullanıyorum aynı zamanda bu cihazdaki bazı özellikler 14de yok.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ön kamerasından da memnunmusunuz?
Ön kamerayı daha adam akıllı test edemedim hocam ama ekstra bir yanı yok sıradan ön kamera, arka kamerası güzel ancak.

Eren Kurtuluş

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
455
İsim
Eren Kurtuluş
Hocam hayırlı olsun çok güzel tercih bence. iphone 14 kullanıyorum aynı zamanda bu cihazdaki bazı özellikler 14de yok.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ön kamerayı daha adam akıllı test edemedim hocam ama ekstra bir yanı yok sıradan ön kamera, arka kamerası güzel ancak.
Hocam kutudan şarj adaptörü çıkmıyor değil mi?

Top Bottom