Neler Yeni

Realme GT 2 Pro 8GB/128GB - 12999TL

Batarya performansını merak edenler için, rakiplerinden sadece 13 pro maxın gerisinde kalıyor. 3-4 döngü içinde pil iyice kendine geldi şarjı gayet tatmin edici bu arada. (Oyun oynamıyorum 2günü çıkarıyor.)
Bir de son ui ve android sürümünü indirince daha stabil hale geliyor sanırım bataryası, doğru mudur hocam?

Evet hocam attığım video ilk zamanlara ait optimizasyonu artmıştır. Bir de bataryanın tam kendine gelmesi için biraz zaman tanımak lazım.
Bir şey daha sormak istiyorum; kilit ekranında parmak izi sensörünün görünmesini saglamak için ayarı açtım ama kilitliyken görünmüyor, çift tıklama yapıp ekran açılınca parmak izi okuyucunun yeri belli oluyor, böyle bir sorun yaşadın mı hocam?

Hashus000

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
118
İsim
Cihan Bozkır
Bataryanın daha uzun gitmesi için ekran çözünürlüğü ve tazeleme hızı da düşürülebilir ama akıcılık kesiklikle azalıyor bir miktar. Ben tercih etmedim. Batarya 0-100 arası kullanılır ise çözünürlük ve tazeleme hızı düşürülür ise fazladan 1-1.5 saat daha ekran süresi verdiği söyleniyor.

Bir şey daha sormak istiyorum; kilit ekranında parmak izi sensörünün görünmesini saglamak için ayarı açtım ama kilitliyken görünmüyor, çift tıklama yapıp ekran açılınca parmak izi okuyucunun yeri belli oluyor, böyle bir sorun yaşadın mı hocam?
Hocam sadece face cam kullanıyorum, bir de kilit ekranında sadece kamerayı bıraktım. Eğer unutmazsam müsait zamanımda kontrol ederim sizdeki ayarları bende de olacak mı bakalım.

KONSOL

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
115
İsim
Furkan
Ben de tam aksine parmak izi yeri görünmesin istiyorum hocam, bende de görünüyor. Kenar aydınlatmayı kapatsam gider mi acaba?

Ben de tam aksine parmak izi yeri görünmesin istiyorum hocam, bende de görünüyor. Kenar aydınlatmayı kapatsam gider mi acaba?
Ya onu kapadığınızda ya da kilit ekranında parmak izini gösterme ayarını kapadığınızda gitmesi lazım. Düşük android sürümünden geçince baya karıştırmam gerekti cihazı. Deneyin, bulamazsanız tam yerini yazarım yine.

KONSOL

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
115
İsim
Furkan
Ya onu kapadığınızda ya da kilit ekranında parmak izini gösterme ayarını kapadığınızda gitmesi lazım. Düşük android sürümünden geçince baya karıştırmam gerekti cihazı. Deneyin, bulamazsanız tam yerini yazarım yine.
Ben de düşük Android'den geçtim, epey zorluyor ama alışırız. Arayüzü sevemedim bir de. Genel olarak Samsung ve Xiaomi arayüzlerine alışığım.

Charles Darwin

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,127
İsim
Alpaslan Çevikel
Ben hala iPhone 13 için indirim bekliyorum 😂

mdaghan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru