Neler Yeni

Redmi Note 8 İyi Midir?

ÇEKİRGE

80+ Bronze
Bence 128 al ben kullanıyorum 60 gb doldu bile şarjı 6 saat gidiyor yaklaşık (tabii parlaklık düşükken)
son zamanlarda takılma yapıyor brawlhallada drop yiyor onun dışında bir sorun yok
sağlamlık olarak beni tatmin etti çok kez yere düşürdüm kutudan çıkan kılıfla daha telefonda hiçbir hasar yok sadece koruma camı kırıldı
6 saat %100 şarj için az.Daha fazla gider.

Atyxah

80+ Silver
Bende note 8 annemde note 9 abimde note 9 pro vat üçünüde öneririm alabilirsin ama 8 yerine 9 alabilirsin daha kibar duruyor

Bergee

80+ Silver
Telefonlardan çok anlayan biri olarak kesinlikle ve kesinlikle alacaksan garantili almalısın bu telefonu ne yazık ki ghost screen olayı oluyor bu cihazda ve belli bir yerden sonra kasmalar başlıyor. Eğer rom root işinden iyi anlıyorum diyorsan alıp root rom işlerine girersen gayet stabilleşiyor lakin orjinal miui arayüzünde çok fazla takılmalar yaşatıyor. Note 8 Pro kullanıyorum bu telefonda bile rom root işine girdim MTK işlemcili olmasına rağmen. Kesinlikle tavsiye etmiyorum Note 8'i.
Mesaj otomatik birleştirildi:

6 saat %100 şarj için az.Daha fazla gider.
Ben note 8 pro ile ekran açık süresi 12 saat ve normal olarak 31 saat kullandım dediğiniz gibi 6 saat çok berbat bir süre.

Revainer

80+ Platinum
En İyi Cevap
3

e_mir

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Hocam 32GB kullanan birisi olarak can çekişiyorum. 64 bana yeterli gelecektir. Zaten çok oyun yüklemiyorum, pek gezip tozduğum yok yani fotoğraf video vesaire çok depolamam. Bana yeterli geleceğini düşünüyorum ve görünüş olarak falan da beğeniyorum açıkçası.
Şahsen ben kamerasını aşırı beğendim.
Pil ve ısınma konusunda bir şey diyemeceğim çünkü bendeki batarya ölü durumda şarjı kötü gidiyor.
Diğer konularda çok iyi PUBG de 30 FPS alıyor drop çok nadir giriyor .
Arayüz olarak hoş ama bir o kadar da garip bir arayüzü var önerir miyim dersen evet öneririm yaklaşık 2 senedir kullanıyorum ve batarya dışında sorunum yok.

Dahası  
Reaksiyon skoru
168
İsim
Ebubekir Bayraktat
Hocam alıcaksan haberin olsun, bazı problemler bi zaman sonra can sıkmaya başlıyor. Mesela chrome bi anda bozuluyo giremiyosun telefona reset atman gerekiyo, sonra klavye ekranda kalıyo hiç gitmiyo. Böyle sorunlar çok olmaya başladı bende hep reset atman gerekiyo. Buda çok can sıkıcı.

G.O.A.T.

80+ Platinum
En İyi Cevap
6
Dahası  
Reaksiyon skoru
26,251
İsim
Mehmet
İlgilendiği Kategoriler
NBA
Bence 128 al ben kullanıyorum 60 gb doldu bile şarjı 6 saat gidiyor yaklaşık (tabii parlaklık düşükken)
son zamanlarda takılma yapıyor brawlhallada drop yiyor onun dışında bir sorun yok
sağlamlık olarak beni tatmin etti çok kez yere düşürdüm kutudan çıkan kılıfla daha telefonda hiçbir hasar yok sadece koruma camı kırıldı
6 saat ne mining mi yapıyon kanka telefonla?

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,929
İsim
Sir Alex Ferguson
İlgilendiği Kategoriler
Konsol, Eğitim, Yazılım-Kodlama
Ben redmi note 8 pro'yu 1750 ye almıştım memnunum şuan telefonumun bir alt modelide iyidir büyük ihtimalle.

Furkyyy

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Hocam şöyle bişey buldum kayıtlı yurtdışı cihazı.
Param güvendenin sözleşmesi iyidir düşünürseniz bakın derim.
Babamın tanıdığından alıyoruz hocam. Telefoncu tanıdık var, ondan alacağız. Yine de teşekkür ederim sağ olun.

Ben redmi note 8 pro'yu 1750 ye almıştım memnunum şuan telefonumun bir alt modelide iyidir büyük ihtimalle.
Umarım iyidir.

Hocam alıcaksan haberin olsun, bazı problemler bi zaman sonra can sıkmaya başlıyor. Mesela chrome bi anda bozuluyo giremiyosun telefona reset atman gerekiyo, sonra klavye ekranda kalıyo hiç gitmiyo. Böyle sorunlar çok olmaya başladı bende hep reset atman gerekiyo. Buda çok can sıkıcı.
Öyle bir sorunla karşılaşırsam iade ederim hocam.

Şahsen ben kamerasını aşırı beğendim.
Pil ve ısınma konusunda bir şey diyemeceğim çünkü bendeki batarya ölü durumda şarjı kötü gidiyor.
Diğer konularda çok iyi PUBG de 30 FPS alıyor drop çok nadir giriyor .
Arayüz olarak hoş ama bir o kadar da garip bir arayüzü var önerir miyim dersen evet öneririm yaklaşık 2 senedir kullanıyorum ve batarya dışında sorunum yok.
Anladım, teşekkürler.

BehzatÇ.

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
355
İsim
behzat
kaçak mı alıcaksın 2. el bi kaçak alıcaksan not 9s yada 9 prosunu öneririm

aydin.

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Selamlar, birazdan almaya gideceğim. Tanıdığımdan uygun fiyata alacağım. Daha doğrusu babam alacak. Sanırsam 1300 lira civarına alıyor. 64GB modeli. Sizce iyi fiyata mı alıyorum? Fiyatını hakediyor mu? Deli dehşet oyun oynamıyorum. CoC gibi basit oyunlar oynuyorum. Şarjı vesairesi bana yeterli gelir mi?
1300'e iyi denk gelmiş, şimdiden hayırlı olsun 🙃

Top Bottom