Neler Yeni

S23 Ultra server kayıt'da hangi telefonun IMEI'ni vermeliyim?

Ruzgar1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
103
İsim
Hamza Tuğran
Merhaba, bugün nasipse yurt dışı sıfır S23 ultra alacağım. Server kayıt yaptırırken hangi telefonun IMEI numarasını vermeliyim, illa samsung telefon mu olmalı? Evde Türkiye cihazı LG G4 var onun IMEI numarasını versem S23 ultra da hangi özellikler kapanır? Bir de çift sim olacak S23 ultra tek IMEI versem yeterli olur mu? Teşekkürler.

Dahası  
Reaksiyon skoru
5,904
İsim
Burak Karadağ
Türkiye'de kayıtlı ve 4.5G destekleyen cihazın IMEI'leri olması gerek. Ayrıca çift IMEI versen daha iyi olur bir daha yazılım attırmak ek masraf çıkartır. İki tane IMEI attır ve bitir.

Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Mustafa VURAL
Merhaba, bugün nasipse yurt dışı sıfır S23 ultra alacağım. Server kayıt yaptırırken hangi telefonun IMEI numarasını vermeliyim, illa samsung telefon mu olmalı? Evde Türkiye cihazı LG G4 var onun IMEI numarasını versem S23 ultra da hangi özellikler kapanır? Bir de çift sim olacak S23 ultra tek IMEI versem yeterli olur mu? Teşekkürler.
Dostum tuşlu bir telefonun imeisini bile atabilirsin o imei numarası sadece bir koddan oluşuyor. Sıkıntı yaşayabileceğin tek şey Türk Telekom hattın varsa VoLTE ve VoWİ-Fİ açamazsın o kadar onunda bir çözümü var aslında.

Mr.White

80+ Bronze
Telefonun güncelleme alması için iki imei'den birinin 35 ile başlaması lazım, garanti olması açısından alcatel ucuz telefonlardan alıp onun imesini verebilirisin.

Ruzgar1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
103
İsim
Hamza Tuğran
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Türkiye'de kayıtlı ve 4.5G destekleyen cihazın IMEI'leri olması gerek. Ayrıca çift IMEI versen daha iyi olur bir daha yazılım attırmak ek masraf çıkartır. İki tane IMEI attır ve bitir.
Hocam tek imei attırsam dezavantajı ne olur bana?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Telefonun güncelleme alması için iki imei'den birinin 35 ile başlaması lazım, garanti olması açısından alcatel ucuz telefonlardan alıp onun imesini verebilirisin.
Hocam ilk defa duydum biraz açarmısınız? 35 ile başlayan imei nasıl bulurum?

Dahası  
Reaksiyon skoru
5,904
İsim
Burak Karadağ
Hocam tek imei attırsam dezavantajı ne olur bana?

Hocam ilk defa duydum biraz açarmısınız? 35 ile başlayan imei nasıl bulurum?
Başkasına satacağın zaman adam belki telefon trafiği yoğun olan biridir ve senden çift hattını aktif isterse tökezlersin.

Mr.White

80+ Bronze

Ruzgar1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
103
İsim
Hamza Tuğran
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Peki arkadaşlar alacağım yurt dışı S23 ultra nın imei sorgulamasını yapmam gerekiyor mu? Nerede üretildiği falan çıkar mı adam global avrupa cihazı dedi.

Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Serkan karakaya
Dostum tuşlu bir telefonun imeisini bile atabilirsin o imei numarası sadece bir koddan oluşuyor. Sıkıntı yaşayabileceğin tek şey Türk Telekom hattın varsa VoLTE ve VoWİ-Fİ açamazsın o kadar onunda bir çözümü var aslında.
Ne çözümü var şuan bu durumu yaşıyorum ve hatta tekrar imei attirsammi diye düşünüyorum en az 5000 TL istiolar

nihatcebi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
162
İsim
Nihat Çebi
Ne çözümü var şuan bu durumu yaşıyorum ve hatta tekrar imei attirsammi diye düşünüyorum en az 5000 TL istiolar
Hocam sim kartını Türkiye garantili bir telefona takın, mesela iPhone, Samsung, Xiaomi veya Huawei Türkiye'den alınmış yurtdışı olmayan telefona sim kartınızı takın. Sonra Türkiye kayıtlı telefona Türk Telekom mobili indirin. Uygulamadan volteyi aktif edin. Sonra sim kartını çıkartıp kendi telefonunuza takın. Ben böyle yaptım işe yaradı.

Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Serkan karakaya
Tesekkurler ho
Hocam sim kartını Türkiye garantili bir telefona takın, mesela iPhone, Samsung, Xiaomi veya Huawei Türkiye'den alınmış yurtdışı olmayan telefona sim kartınızı takın. Sonra Türkiye kayıtlı telefona Türk Telekom mobili indirin. Uygulamadan volteyi aktif edin. Sonra sim kartını çıkartıp kendi telefonunuza takın. Ben böyle yaptım işe yaradı.
Cam bide şey dicem 4.5 g açıldığı veya 5 g acmalimiyim?

Tesekkurler ho

Cam bide şey dicem 4.5 g açıldığı veya 5 g acmalimiyim?
Acildimi

Top Bottom