Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Taahhütü olmayan kaçırmasın(Turkcell paket)

drakathx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
95
İsim
Burak
Bu fiyata turkcell kalitesi bulunmaz.

Büyük Festival 60GB Paketi Çok Uygun

Hat taşıma ve yeni hat alımında geçerli.

Türk Telekom kullanıyorum 40 gb internet bir tık düşük 2000 dk 250 sms fakat sosyal medya sınırsız + youtube da sınırsız kullanıyorum 250 tl :D nerede bu caziplik çekimide en az turkcell kadar iyi. Elbette bulunduğum lokasyonda diğer yerleri bilemem.

ChillWar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
96
İsim
Yunus Can
Türk Telekom kullanıyorum 40 gb internet bir tık düşük 2000 dk 250 sms fakat sosyal medya sınırsız + youtube da sınırsız kullanıyorum 250 tl :D nerede bu caziplik çekimide en az turkcell kadar iyi. Elbette bulunduğum lokasyonda diğer yerleri bilemem.
Turk Telekom ve Vodafone uygun paket çıkarıyorlar,ama turkcell çok nadir böyle kampanya yapıyor.Turkcell çekimini bilen Turkcellden vazgeçmiyor.

TumHam

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
90
İsim
mahmut
başka sağlayıcıdan bunlara geçerken ne kadar ücret alıyorlar

drakathx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
95
İsim
Burak
Turk Telekom ve Vodafone uygun paket çıkarıyorlar,ama turkcell çok nadir böyle kampanya yapıyor.Turkcell çekimini bilen Turkcellden vazgeçmiyor.
bulunduğum lokasyonda tt ile arasında ben pek fark göremiyorum ama elbette tr de 1. numaralı operatör. normalde elbette gösterdiğiniz fiyatlara denk geliyor hatta üstüne şuan kullandığım paket ama müşteri hizmetleriyle konuşmayı bilirseniz tt de her zaman uygun paket kullanırsınız :D

winzoz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
mert bayın
Bu fiyata turkcell kalitesi bulunmaz.

Büyük Festival 60GB Paketi Çok Uygun

Hat taşıma ve yeni hat alımında geçerli.

ya sen adamsın 25 gb 500 tl ödiyecektim turktelekomda bugün unutmasam onay verecektim eyvallah işin güçün rast gitsin kral 60 gb 390 tl 😅

DonJuan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Ferhan Vurhan
Hangi paket

Amaat

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
61
İsim
Ahmet
Bu 60gb pakete tıklayıp

Online olarak numaranızı turkcell'e taşıma yapmanız lazım
bu linke tıklayıp Turkcell’li ol tıklayınca kamapnya ana sayfasına atıyor. Orada da aylık 390tl ödemeli kampanya geliyor. Nasıl yapabildiniz?

ChillWar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
96
İsim
Yunus Can
Bu 60gb pakete tıklayıp

bu linke tıklayıp Turkcell’li ol tıklayınca kamapnya ana sayfasına atıyor. Orada da aylık 390tl ödemeli kampanya geliyor. Nasıl yapabildiniz?
Paket zaten 390tl aylık hocam neyi kastediyorsunuz?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
979,241
Üyeler
154,897
Son üye
ugurtabu
Top Bottom