Neler Yeni

❌İndirim Bitti! 🔥 Trendyol %40+%40 İndirim 🔥

ZodiacArs01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
477
İsim
Yusuf Kaplan
Yurtiçi kargo teslim ettiği kargoyu 1 saat sonra geri istedi vermedim. Trendyol'dan öyle emir gelmişç Bende iyi o zaman trenyol beni arasın gerekli açıklamayı yapsın ondan sonra ben uygun görürsem getirim diyerek kendilerini gönderdim. Aslında verecektim ama polisle gelir alırız deyince iş inada bildi. Bakalım ne olacak.
sistemde teslim edildi yazıyor mu? ss atsana bı trendyol sıparıs kısmından

SelimAkoguz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
191
İsim
Selim
Kanka benimkide psu gelince içine eski patlamış psuyu koyup vericem isterlerse 🥺
Sen hiç kapıyı açma ya da kapını açarsın da gelirse de kapat kapıyı ben biraz tırstım böyle bir şey yaptım. Kapıyı kapattık ürünü hazırlıcaz diye adam kapıya vurup durdu

Dahası  
Reaksiyon skoru
150
İsim
Mete Kır
Sen hiç kapıyı açma ya da kapını açarsın da gelirse de kapat kapıyı ben biraz tırstım böyle bir şey yaptım. Kapıyı kapattık ürünü hazırlıcaz diye adam kapıya vurup durdu
Almaya hakkı yokki açma ödememi yaptım de trendyol bu kadar düştü mü koskoca firma neyin peşine düşmüş şaka gibi

ereen

80+
Evden kargonuzu isteyenlere vermeyin Trendyol'dan böyle bir bildiri bana gelmedi diyin gönderin

Son düzenleme:

SelimAkoguz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
191
İsim
Selim
Evden kargonuzu isteyenlere vermeyin Trendyol'dan böyle bir bildiri bana gelmedi diyin gönderin

399008548_769478218241263_4767552343723378342_n.jpg
Olan havluma oldu

ZodiacArs01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
477
İsim
Yusuf Kaplan
bosa ugrasacaksın. urun satıcıya gıdecek yanlıs urun gırecek sonra sana tekrar gelecek urunu tekrar vereceksın vs. Paranı da bu esnada 1 aya yakın unut. Ne ona ne sana gıder urun. Hatta dava hakkıda vardır zorlarsan yanlıs urunde adamı.

Top Bottom