Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Türktelekom yeni kampanya

Erdem Arslan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,258
İsim
Erdem Arslan
İlgilendiği Kategoriler
Sağlık, Spor, Yabancı Dil
Daha önce başvuru yaptığımda simi vaktinde getirmemişlerdi. Bu sefer direkt bölge müdürlüğüne gittim 20gb tarife için. Normalde tarife 180 liraydı. Bayide tarifenin adı farklıydı ve ücreti 187 liraydı. Dedim tamam yapalım, sıkıntı yok. Bugün hat açıldı bir mesaj geldi tarife 295 lira. Müşteri hizmetlerine bağlanıyorum biz bir şey göremiyoruz bayiyle yüz yüze konuşun yapacak bir şey yok diyorlar. Böyle bir şey yaşayan var mı?

drakathx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
90
İsim
Burak
Daha önce başvuru yaptığımda simi vaktinde getirmemişlerdi. Bu sefer direkt bölge müdürlüğüne gittim 20gb tarife için. Normalde tarife 180 liraydı. Bayide tarifenin adı farklıydı ve ücreti 187 liraydı. Dedim tamam yapalım, sıkıntı yok. Bugün hat açıldı bir mesaj geldi tarife 295 lira. Müşteri hizmetlerine bağlanıyorum biz bir şey göremiyoruz bayiyle yüz yüze konuşun yapacak bir şey yok diyorlar. Böyle bir şey yaşayan var mı?
Müşteri hizmetleri tüm bilgileri görebiliyor bu arada tarife kaç para taahhütlü taahhutsuz ne kadar her şeyi biliyorlar

Erdem Arslan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,258
İsim
Erdem Arslan
İlgilendiği Kategoriler
Müşteri hizmetleri tüm bilgileri görebiliyor bu arada tarife kaç para taahhütlü taahhutsuz ne kadar her şeyi biliyorlar
2 kere aradım yardımcı olmadılar. Vaktim olursa hafta için gideceğim bayiye tekrardan. Bir de Vodafone'dan cayma bedeli ödeyip geldik. Enayi gibi uğraşıyoruz.

Erdem Arslan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,258
İsim
Erdem Arslan
İlgilendiği Kategoriler
Söz onay mesajı attınız mı
Yok dostum. Bayiye gittim. 180 liralık tarifeden istedim. 187 lira bizde dediler. Sözleşmeyi imzaladım. Hattı aldım. Hat bugün açıldı mesaj geldi tarife 20gb 295 lira diye. O şekilde kaldı. Farklı tarife yapmışlar zaten bana. Sözleşmeyi de tabletten imzaladık bir şey olacağını da zannetmiyorum ama bayiye gidip konuşacağım tekrardan.

drakathx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
90
İsim
Burak
Yok dostum. Bayiye gittim. 180 liralık tarifeden istedim. 187 lira bizde dediler. Sözleşmeyi imzaladım. Hattı aldım. Hat bugün açıldı mesaj geldi tarife 20gb 295 lira diye. O şekilde kaldı. Farklı tarife yapmışlar zaten bana. Sözleşmeyi de tabletten imzaladık bir şey olacağını da zannetmiyorum ama bayiye gidip konuşacağım tekrardan.
Online işlemlerden abonelik sozlesmeni görebilirsin gir bak istersen

Erdem Arslan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,258
İsim
Erdem Arslan
İlgilendiği Kategoriler

drakathx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
90
İsim
Burak
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Mustafa
Dostum onu görüntüledim. Tarife adı yazıyor ancak ücreti yazmıyor.
Aynı durum 40 gb versiyonunda oldu. 50 TL fazla yazıyordu mesajda. Söz ve onay mesajlarını attıktan bir süre sonra indirim yapıp normal fiyatına düştü. Yine de bayiye danışıp doğru bilgiyi almanızda fayda var tabi.

Erdem Arslan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,258
İsim
Erdem Arslan
İlgilendiği Kategoriler
Tarife doğru mu peki fiyat zaten yazmaz sözleşmede
Mesaj otomatik birleştirildi:

Telden 5555 SOZ YAZ GÖNDER BAK BAKALIM NE YAZACAK
Cepte avantaj 20gb yazıyor. Bana teklif edilen tarife. Dediğim gibi bayideki tarifelerin adı cepte avantajdı içeriği yıldızlı günlerle tamamen aynı ama ücreti 5-10 lira fazlaydı. Söz yazınca tarife indirimli taahhüdünüz var diyor. Biz bayiye gitmeden çözemeyiz bu işi.

Aynı durum 40 gb versiyonunda oldu. 50 TL fazla yazıyordu mesajda. Söz ve onay mesajlarını attıktan bir süre sonra indirim yapıp normal fiyatına düştü. Yine de bayiye danışıp doğru bilgiyi almanızda fayda var tabi.
Bayiden mi işlem yaptınız? 40gb tarife 320 lira yerine 370 lira olarak mesaj geldi sanırım.

drakathx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
90
İsim
Burak
Cepte avantaj 20gb yazıyor. Bana teklif edilen tarife. Dediğim gibi bayideki tarifelerin adı cepte avantajdı içeriği yıldızlı günlerle tamamen aynı ama ücreti 5-10 lira fazlaydı. Söz yazınca tarife indirimli taahhüdünüz var diyor. Biz bayiye gitmeden çözemeyiz bu işi.
Aynen bı gidin olmadı dilekçe yazıp düzeltirler ki sehven yapılmıştır diyip bu işlemi duzeltebiliyorlar varsa ceza bayii ye ödetiyor türk Telekom diye hatırlıyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Mustafa

Bayiden mi işlem yaptınız? 40gb tarife 320 lira yerine 370 lira olarak mesaj geldi sanırım.
Evet bayiden geçiş yaptım. 375 TL dedi attığım onay mesajlarından sonra 55 TL indirim yaptı 320 TL oldu.

Huseyinatik

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
369
İsim
Hüseyin Atik
Dün gittim bayiye bitti denildi D: Acaba bunun gibi bir kampanya gelir mi yakın zamanda?

Top Bottom