Neler Yeni

Ucuz direksiyon seti önerisi

Köl Tigin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
744
İsim
Hakan Yöyen
Bu arada G29 kullanan birisi olarak söylüyorum direksiyonlar bir süre sonra sıkıyor ayrıca özel direksiyon takmak için rahat bir masan veya tutacağın yoksa çok rahatsız edici oluyor masadan uzak oturmak o yüzden ben satıyorum G29 umu alıcı yok daha
Katılıyorum. Ben de bir yılı aşkın bir süre önce G29 aldım. En başlarda çok oynadım, hevesimi aldım, şimdi kutusunda yatıyor aylardır. Çok nadiren açıp, bir saat oynayıp topluyorum yine.

terebayt

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,518
İsim
Abdullah Furkan Coşgun

Aizen

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
548
İsim
Harun Kayatekin
2000 shifter varsa iyimiş ps4 almasayıdım alırdım :d

Köl Tigin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
744
İsim
Hakan Yöyen

terebayt

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,518
İsim
Abdullah Furkan Coşgun

cfranko

80+ Platinum
En İyi Cevap
12
Dahası  
Reaksiyon skoru
28,598
İsim
cfranko
İlgilendiği Kategoriler
Memory
Bende o kadar para ne gezer.
Gezse bile almanı önermem ben aynı şekilde 2000 liraya HTC Vive sanal gerçeklik gözlüğü aldım bilgisayara USB ve HDMI ile bağlanan böyle kaliteli olanlardan artık onu da oynamıyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

2000 lira biraz ucuz değil mi? :)
1 aydır alıcı yok ayrıca 2018 de 2000 liraya almıştım aynı paraya satmış olacağım olaya dolar olarak bakarsan zarardayım da TL olarak zarada değilim

Köl Tigin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
744
İsim
Hakan Yöyen

Aizen

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
548
İsim
Harun Kayatekin
Hocam ben direksiyon setinin yerine bunu öneririm o fiyattaki şeylerden daha keyifli bir ürün.

terebayt

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,518
İsim
Abdullah Furkan Coşgun
Gezse bile almanı önermem ben aynı şekilde 2000 liraya HTC Vive sanal gerçeklik gözlüğü aldım bilgisayara USB ve HDMI ile bağlanan böyle kaliteli olanlardan artık onu da oynamıyorum
Kampanya başlatıyorum kullanmadığınız ürünleri bana verin kampanya adı da Terebayta destek 😂

Hocam ben direksiyon setinin yerine bunu öneririm o fiyattaki şeylerden daha keyifli bir ürün.
Ben bunu zaten kullanıyorum hatta forumda incelemesini de yazdım.

Köl Tigin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
744
İsim
Hakan Yöyen

1 aydır alıcı yok ayrıca 2018 de 2000 liraya almıştım aynı paraya satmış olacağım olaya dolar olarak bakarsan zarardayım da TL olarak zarada değilim
Ben 2019 Ocak ayında 1750 civarına almıştım ama satmayı düşünmüyorum. Devir eldekilerin kıymetini bilme devri. Ne olacağı belli değil.

terebayt

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,518
İsim
Abdullah Furkan Coşgun
Kampanya başlatıyorum kullanmadığınız ürünleri bana verin kampanya adı da Terebayta destek 😂

Ben bunu zaten kullanıyorum hatta forumda incelemesini de yazdım.

yahmetr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Ahmet Recep Yıldız
eğer g29 alacak bütceniz yok ise rampage falan almayın yaklaşık 100 TL 120 TL arası çok güzel direksiyonlar yapablirsiniz. ben yaptım youtube kanalıma yükledim:

size örnek olmasını istiyorum yani benim yaptığım en basit hali
malzemeler
1.Encoder (eski yada bozuk yazıcıdan sökebilirsiniz )
2.arduino leonardo yada pro micro (ikiside iş görüyor leonardoyu öneririm fazla pinlerle button box yapabilirsiniz)
3.kasa(dış kasa için ben psu kutusu kullandım lakin siz ahşap yada başka bir kasa yaapabilirsiniz yani tamamen sizin hayal gücünüze kalmış
4.buton ve potansiyometre bunlar ise gaz fren debryıaj ve sağ sol sinyal
5.gerekli kablolar
gerisi takıp yazılımı kurup oynamak cidden zevkli oluyor çok az elektronik bilgisi ile halledebilirsiniz.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
990,768
Üyeler
156,668
Son üye
Anglachel
Top Bottom