Neler Yeni

Valorant Yeni Gece Pazarı Tarihi Belli Oldu!

şahin doğan

80+ Platinum
brom bak koşarak vurulan bir oyundan bahsediyoruz kapkalın duvardan ares alıp vurulan oyundan bahsediyoruz hangi fps oyununda var bu
bunu neden sadece dezavantaj gibi düşünüyorsun sende yaparsan eşitlenmiş olur durum

Aizen

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
548
İsim
Harun Kayatekin
brom bak koşarak vurulan bir oyundan bahsediyoruz kapkalın duvardan ares alıp vurulan oyundan bahsediyoruz hangi fps oyununda var bu
Dostum oyunun tarzı bu yapılacak bir şey yok koşarak her silahla vuramıyorsunuz bu arada ve ayrıca ben bunca yıl CS:GO oynayan biri olarak cidden artık böyle bir oyuna ihtiyacım vardı gerek karakterlerin skilleri olsun gerek ultisi olsun gerek karakterlerin replikleri ve silah skinleri olsun benim çok hoşuma gidiyor o yüzden de oynuyorum.

alex jensen

80+ Silver
Yaklaşık olarak 50 TL.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hep alışılagelmiş devam etse, hiç yenilik o,masa daha mı iyi olur hayat? Hiçbir oyunda böyle mekanikler yok diye bu oyunda da mı olmayacak?
knk koşarak sıkkmak bir yenilik değil bu gerçek dışı oyunun kötü bir eksisi kabullenmen gerek onun dışında judge odin bufflanmalı bunu herkes söylüyor ascentte b de kapkalın duvar var adam sherifle tarıyor yapmayın gözünüzü sevim bu gayet oyunun bir eksisi

şahin doğan

80+ Platinum
Dostum oyunun tarzı bu yapılacak bir şey yok koşarak her silahla vuramıyorsunuz bu arada ve ayrıca ben bunca yıl CS:GO oynayan biri olarak cidden artık böyle bir oyuna ihtiyacım vardı gerek karakterlerin skilleri olsun gerek ultisi olsun gerek karakterlerin replikleri ve silah skinleri olsun benim çok hoşuma gidiyor o yüzden de oynuyorum.
katılıyorum bende 800 saat cs oynayan birisi olarak valorantda ki bu çeşitlilik insanı cezbediyor

-°°-Aquaman-°°-

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
581
İsim
Aziz
Yaklaşık olarak 50 TL.

Hep alışılagelmiş devam etse, hiç yenilik o,masa daha mı iyi olur hayat? Hiçbir oyunda böyle mekanikler yok diye bu oyunda da mı olmayacak?
Aa çok değilmiş pubg mobilede 90lira onun yerine bu daha mantikli

DJ. Mic Check

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
onu nasıl alıcaz
Her sezon savaş biletinin son seviyesine ulaşınca 1 tabanca skini veriliyor. Ve de her ajanın kontratında son seviyede veriliyor. Kısacası fazlasıyla oynayarak.

Aizen

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
548
İsim
Harun Kayatekin
knk koşarak sıkkmak bir yenilik değil bu gerçek dışı oyunun kötü bir eksisi kabullenmen gerek onun dışında judge odin bufflanmalı bunu herkes söylüyor ascentte b de kapkalın duvar var adam sherifle tarıyor yapmayın gözünüzü sevim bu gayet oyunun bir eksisi
Oyun sence askeri bir simülatöre mi benziyor gülmeye başladım bu arada.

şahin doğan

80+ Platinum
bu bir gerçek dışımı ? sen ne yapıyorsun uçaktan atlayıp adam mı vuruyorsun veya saatler içerisinde yeni arabalar mı alıyorsun

DJ. Mic Check

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Zaten oyun da gerçek dışı bir oyun.

leroxy

80+ Platinum
En İyi Cevap
24
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,915
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler
İnternet Hizmetleri - Yayın Servisleri - Riot Games
Zaten her kısımın son 20 gününde geliyor.
Ayrıca bu konunun benim yeni ajan leak'i konusundan daha fazla tutması da üzdü..

DJ. Mic Check

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Zaten her kısımın son 20 gününde geliyor.
Ayrıca bu konunun benim yeni ajan leak'i konusundan daha fazla tutması da üzdü..
Gece pazarı daha önemli. :p

anladım hocam sağaolun
Rica ederim.

Aa çok değilmiş PUBG mobilede 90lira onun yerine bu daha mantikli
Aynen, çok daha zevkli ve mantıklı.

alex jensen

80+ Silver
Oyun sence askeri bir simülatöre mi benziyor gülmeye başladım bu arada.
unrealistic bir oyun da olsa rekabetçi bir oyun değil mi aim oyunu yani çocuk oyunu olmamalı

bu bir gerçek dışımı ? sen ne yapıyorsun uçaktan atlayıp adam mı vuruyorsun veya saatler içerisinde yeni arabalar mı alıyorsun
cs veya pubg farketmez gerçekçi derken adama sıkarken sekmesinden koşarak sıktığında mermilerin uçmasından bahsediyorum anlayamıyorsan np

Top Bottom