Neler Yeni

🔥Yeni RTX 4000 serisi kartlar, yeni DLSS 3.0 duyuruldu.😍

Passamet

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
372
İsim
Passamet
Nvidia 2000 ve 3000 serisine de çıkarıyorum kardeşim demediği sürece 4000 serisine özel.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ama fazla umutlanmayın derim.
NVIDIA yapmaz öyle bir adamlık. AMD FSR 3.0 yayınlayınca NVIDIA kullanıcılarına da sunarsa belki o zaman yapar.

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,070
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Kur'an_ı Kerim - Satranç - Piano - Tenis - Anime/Manga - Klasik Müzik - Felsefe - Krunker
@imfloscy @Tilsch Donanımsal old.nu sanmıyorum, donanımsal olsa bile bunu özellikle getirmişlerdir. Boşuna tensör çekirdeklerine para vermedi bu insanlar. Şuan etrafta e.kartı çok old. için 4000 serisi satışları etkilenecek buna da böyle bir çözüm getirmişler, akıllarınca; yersen.

floscy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
489
İsim
Emre Efe
Yeni oyuncağın test haberleri düşmeye başlıyor :D

okumaya çok üşendim kısa mesaj ne acaba?

@imfloscy @Tilsch Donanımsal old.nu sanmıyorum, donanımsal olsa bile bunu özellikle getirmişlerdir. Boşuna tensör çekirdeklerine para vermedi bu insanlar. Şuan etrafta e.kartı çok old. için 4000 serisi satışları etkilenecek buna da böyle bir çözüm getirmişler, akıllarınca; yersen.
bence de öyle ben sadece onların bahanelerini aktardım

Tilsch

80+ Bronze
Öyle bir şey varsa umarım sert bir tepkiyle karşılaşırlar.Her ne kadar bu ürünleri alıyorsak da nimetlerinden faydalanmak için alıyoruz.

okumaya çok üşendim kısa mesaj ne acaba?

bence de öyle ben sadece onların bahanelerini aktardım
DLSS3 4090 da DLSS2 ye göre %150 daha fazla performans veriyoormuş RT ve DLSS desteğinin kapalı olduğu hale kıyasla.4090 DLSS3 de 3090Tİ DLSS2 ye kıyasla %250 fark varmış.(TESTLER 4K DA)

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,070
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Kur'an_ı Kerim - Satranç - Piano - Tenis - Anime/Manga - Klasik Müzik - Felsefe - Krunker
Öyle bir şey varsa umarım sert bir tepkiyle karşılaşırlar.Her ne kadar bu ürünleri alıyorsak da nimetlerinden faydalanmak için alıyoruz.
Çok net bence çünkü Eth mining bitti, şuan ucuza 2000 ve 3000 serisi kartlar alınabiliyor ve bu kartlar günümüz için gayet güçlüler. Ben tüm 2000 ve 3000 serisi kartları kullandım, 2060 bile iş görüyor; daha üst seviye karta ihtiyacı olan, 2080/Super, 3060Ti,3070Ti alır keyfine bakar. bu haldeyken bir çok insan gereksiz yere zamlı 4000 serisini almak istemezdi normal de ama bu Dlss 3.0'ı 3000 ve 2000 serisine vermeyerek bunun önüne geçip zamlı ekran kartı satmaya çalışıyor. Nvidia güzel teknolojiler geliştirip - hoş tabi hala 80'lerden kalma 8 pin yuvasını yeni yeni bırakıyoruz- , güzel ekran kartları sunsa da yıllardır böyle bencil satış stratejileri izliyor.

Carl-S

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,081
İsim
s
İlgilendiği Kategoriler
Laptop önerileri ve Telefon önerileri
RX 7000 serisi varken RTX 4000 serisi alınmaz. o.O2o.O2o.O2
(!)(!)(!)

Top Bottom