Neler Yeni

🚨YKS SONUÇLARI AÇIKLANDI🚨

Leonidax

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
786
İsim
Batuhanefe Özer
İlgilendiği Kategoriler
Anime
Şimdi baktım iyi devlet yok. Okurum kendimi geliştiririm derseniz gidin bence.
aynen ya öyle yapıcam mecbur 1sene daha bırakırsam 12yim daha türev felan görmedik onlarıda sıfırdan kasmaya çalışcam en azından yksye hazırlanırken vereceğim parayı kişisel gelişimim için harcarım etütler olmuş bi dünya para kitaplar desek aynı keza

METSHEESH

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
26,146
İsim
Mert Metshi
Hayırlısı olsun artık ama bence o kadar da kötü bir sıralama değil.
Zorlarsan bir yerler gelebilir istediğin
bilgisayar muhendisligi istiyorum bu siralamayla girersem issiz kalirim bosa okurum

Onurkotlutok05

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,940
İsim
Onur
İlgilendiği Kategoriler
Toplama bilgisayar tavsiye

Escrita

80+ Bronze
bilgisayar muhendisligi istiyorum bu siralamayla girersem issiz kalirim bosa okurum
Sanmıyorum diğer bölümlere katılırım fakat Bilgisayar Müh. ve alt alanlarında kendini geliştirmek ana unsur. Sadece diploma asla iş görmez Gebze Teknik gibi iyi okullarda okumuyorsanız tabii. Bir alanda uzmanlaşıp projeler geliştirip profilinizi doldurduğunuz sürece işsiz kalmazsınız. Arkadaşım 2 yıllık Bilgisayar Programcılığı okudu şuan Tübitak da çalışıyor en basitinden ve yazılımcı. Ne kadar çok tecrübe edindiğinize bağlı biraz da ekstra 1 sene mezuna kalırım ilk 10k ya girerim diyorsanız orası ayrı yoksa ciddi kariyer istiyorsanız sürekli olarak zaten kendinizi geliştirmeniz lazım.

ICARUS_23

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Kaan Mersin
la beyler say 340k sıralma ile bir yere girebilir miyim? ciddili soruyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
167
İsim
Mustafa Usta
Instagram
mustafa_usta61
Agaa sisteme giremiyorum hiçbir türlü kalpten gidecem. Beni niye almıyo la içeri.

Top Bottom