Neler Yeni

yolda 10k para buldum

Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
mert yılmaz
Aga geçen gün yolda yürürken bir çanta buldum köşede, aldım içine baktım, içi full para doluydu, karakola gittim sahibini bulduk 30 lu yaşlarda Bi adam çantada 10k para varmış, teşşekür ederim kardeşim iyiki senin gibi insanlar var dedi çıkardı cebinden 10 lira verdi. Ayıp degil mi kardeşim

Dahası  
Reaksiyon skoru
1,767
İsim
Doruk
İlgilendiği Kategoriler
Tarih
Aga geçen gün yolda yürürken bir çanta buldum köşede, aldım içine baktım, içi full para doluydu, karakola gittim sahibini bulduk 30 lu yaşlarda Bi adam çantada 10k para varmış, teşşekür ederim kardeşim iyiki senin gibi insanlar var dedi çıkardı cebinden 10 lira verdi. Ayıp degil mi kardeşim
Ayıp bir şey göremedim

Letrion

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Ne bekliyordun ki? Karakola götürmendeki amaç adama parasını geri vermek, sana para vermesi için mi götürdün?

Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
mert yılmaz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
komik adamsın hocam
adamın senle parayı yarı yarıya bölüşmesini mi bekliyordun
Parayı hiç vermeseydim ne olacaktı? Yarısında versin demiyorum ama 10 lirada çingenelik
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ne bekliyordun ki? Karakola götürmendeki amaç adama parasını geri vermek, sana para vermesi için mi götürdün?
Hayır ama enazından bir para vereceksen düzgün bir para ver ben o 10k yı alıp gidebilirdim

123kral14

80+ Silver
Uygunsuz Dil & Küfürlü Paylaşım
Parayı hiç vermeseydim ne olacaktı? Yarısında versin demiyorum ama 10 lirada çingenelik

Hayır ama enazından bir para vereceksen düzgün bir para ver ben o 10k yı alıp gidebilirdim
g4tünü kaldırıp çalış milletin emeğinde gözün olmasın

DonanımFikir

Fikr-i Donanım
Moderatör
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
36,593
İsim
Selimhan
İlgilendiği Kategoriler
SıcakFırsatlar Bilgisayar Toplama Konu Dışı
Steam
#Samsunlu
Ben olsam belki 50TL verirdim, ama paranın sahibi sana hiç de vermeyebilirdi.

Dahası  
Reaksiyon skoru
9,021
İsim
Diyarhan
100tl deseydin hikaye daha inandırıcı olurdu.

Adriatique

80+ Silver
En İyi Cevap
2

Muhtemelen suç işlemiş olacaktın, bir adam banka hesabına yanlışlıkla para gönderen kişiye parasını geri vermediği için hapse girmişti. Haberi bul desen bulamam ama hatırlıyorum.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
908,798
Üyeler
141,050
Son üye
xfurkann
Top Bottom