Neler Yeni

❌İndirim Bitti! 🔥Zara, Bershka, Pull&Bear, Mango %50 indirim başladı!!

snowless

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
334
İsim
Mustafa Ödemiş
ben zara nın önerdiği bedeni aldım 183 boy 93 kiloya xl %95 oranında gösteriyordu sizce büyük olur mu ?
büyük olur hocam yüksek ihtimalle. L beden alsaydınız keske. Normalde M beden giyiniyorum . M bedenını geçen denedim avmde. Montun bittigi kısım kalca hizamı geçiyordu . etek gibi duruyordu . siz düşünün ne kadar bol kalıp oldugunu. Ve aldıgım mont normal sisme bir mont .

mrerdem

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
erdem
büyük olur hocam yüksek ihtimalle. L beden alsaydınız keske. Normalde M beden giyiniyorum . M bedenını geçen denedim avmde. Montun bittigi kısım kalca hizamı geçiyordu . etek gibi duruyordu . siz düşünün ne kadar bol kalıp oldugunu. Ve aldıgım mont normal sisme bir mont .
hocam ama zara %95 memnuniyet söylüyordu L bedenine de %40 tı

seyfu37

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
seyfullah pür
İndirim döneminde almış olduğum parfümler hala hazırlık aşamasında bile değil. Zara parfümlerinden memnun olan var mı? Çöp olduğunu düşünüyorsanız iptal edeceğim.

genc1919

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
215
İsim
Yusuf Bahadır
Benim zara mont geldi 183boy 74-75 kilo L beden büyük oldu. Kalıpları geniş. Allahtan bir tane de m almıştım. M olan daha yola çıkmadı. O iyi olur diye düşünüyorum

bwNN

80+ Silver
Yünlü ceket 6 gündür işleniyor da gözüküyor. Eşofman ve bere dağıtımda montu yünlü ceketi kargoya verilen var mı?

no-name

80+ Silver
Benim mont 02 aralık tahmini teslimat gösteriyordu şuan dağıtıma çıkmış kargoda

Night Uranos

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
330
İsim
Berkay Kaygısız
Benim mont 02 aralık tahmini teslimat gösteriyordu şuan dağıtıma çıkmış kargoda
Benim hala satın alındı diyor hocam sipariş işleniyora bile gelmedi bi sıkıntımı var sizdede böylemiydi

Ekler

• Adsız.png
    Adsız.png
    83.6 KB · Hit: 42
Top Bottom