Neler Yeni

Comnet'e geçilir mi?

ReProof

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Umut Elçisi
@Abdullah Hacıgül hocam sen de kullanmaya başlamıştın ayrıca bu konu hakkında da video yapacağını dile getirmiştin. Şuan bu firmayı önerir misin? Her firma gibi şikayet de var öneri de var senden bu konuda bilgi bekliyorum teşekkür ederim.

HarlBO

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
79
İsim
İbrahim Hamza Önen
@Abdullah Hacıgül hocam sen de kullanmaya başlamıştın ayrıca bu konu hakkında da video yapacağını dile getirmiştin. Şuan bu firmayı önerir misin? Her firma gibi şikayet de var öneri de var senden bu konuda bilgi bekliyorum teşekkür ederim.
Yaklasik 1 yildir kullaniyorum baya memnumum 1 yillik pesin odeyince baya uygunada geliyor

r1ale

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
İhsan
hocam 200mbps 1 yıllık tahüttlü almıştım müşteri temsilcilerine HİÇBİR şekilde ulaşılamıyor fakat ben müşteri temsilcisi ile görüşmemi gerektirecek bir durum kesinti falan 5 6 aydır kullanıyorum hiç yaşamadım speedtest'te atayım
Mesaj otomatik birleştirildi:

ben şahsen baya memnunum

Ekler

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    9.2 KB · Hit: 48

ReProof

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Umut Elçisi
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam 200mbps 1 yıllık tahüttlü almıştım müşteri temsilcilerine HİÇBİR şekilde ulaşılamıyor fakat ben müşteri temsilcisi ile görüşmemi gerektirecek bir durum kesinti falan 5 6 aydır kullanıyorum hiç yaşamadım speedtest'te atayım
Teşekkür ederim hocam.

AirLife

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
949
İsim
Yunus Şahin
Bende 6-7 ay, belki daha fazladır kullanıyorum. Memnunum. Hem gördüğüm kadarıyla en ucuz fiyat veren sağlayıcı hem de benim için sorunsuz. Alt yapım sorunsuz. O yüzden en ucuzu tercih ediyorum. Peering anlaşmaları da var. Yasaklı sitelere dahil girebiliyorum VPN gibi araçlar olmadan.

ReProof

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Umut Elçisi
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bende 6-7 ay, belki daha fazladır kullanıyorum. Memnunum. Hem gördüğüm kadarıyla en ucuz fiyat veren sağlayıcı hem de benim için sorunsuz. Alt yapım sorunsuz. O yüzden en ucuzu tercih ediyorum. Peering anlaşmaları da var. Yasaklı sitelere dahil girebiliyorum VPN gibi araçlar olmadan.
Teşekkürler. Genel bir arıza vesaire durumun da çözüm için nasıl bir yol izliyorsunuz?

furkangorur

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
701
İsim
Furkan Görür
1 yıl doldu tekrar 1 yıl uzattım. 15 şubatta zam geliyor. Çok stabil 1 yılda 2 sorun yaşadım 1 saat olmadan düzeldi

ReProof

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Umut Elçisi
Top Bottom