Neler Yeni

En Yakın Arkadaşımın Eski Sevgilisine Aşık Oldum

Dahası  
Reaksiyon skoru
120
İsim
Emir
Ne ezberi kardeşim mantık :kekw:
Gerçi doğru neyse benim tek edebiyat sıkıntı hoşuma gitmeyen bişey olunca ezber yapamıyorum ama tarihte neredeyse fule yakın yapıyorum aynı şekilde cografyamda iyidir
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam anlattığınız olay bana karşı yapıldı hiç normal bir şey değil eğer aklınızda bir şey kurmayın aranızı bozarsınız arkadaşınızı siz tanıyorsunuz bu durum karşısında nasıl tepki vereceğini sen bilirsin ama bana yapılan olay da benden habersiz arkamdan iş çevirdiler arkadaşlığı kestim lise arkadaşımdı gelse yüzüme söylese bile kabul etmezdim erkek adam yakın arkadaşının sevgilisini bacısı olarak görür yoluna devam eder benim düşüncem bu şekilde belki geri kafalı diyebilirsin ama benim görüşüm bu şekilde
Uzun bir ilişki olsa dediğin şey çok doğru ama onlarınki 3 sene önce 1 aylık kısa bir ilişkiymiş aman boşver en iyisi her zamanki gibi içime atıp kendime zarar vermek öyle değilmi?

LokmanBey

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,039
İsim
Lokman Açil
Gerçi doğru neyse benim tek edebiyat sıkıntı hoşuma gitmeyen bişey olunca ezber yapamıyorum ama tarihte neredeyse fule yakın yapıyorum aynı şekilde cografyamda iyidir

Uzun bir ilişki olsa dediğin şey çok doğru ama onlarınki 3 sene önce 1 aylık kısa bir ilişkiymiş aman boşver en iyisi her zamanki gibi içime atıp kendime zarar vermek

En iyisi unutmak hocam

Kara*

80+ Silver
Harbi severlermi beni şu zamana kadar hiç sevilmedim nasıl bir his
Onu takılmalık olarak demiştim. Muhtemelen sevilmek hissi olarak aç olduğun için kızı güzelliği sayesinde beğeniyorsun, her ne kadar "Aşk & Platonik" istediğini söyle olmuyorsa salacaksın, böyle kendini bitirmenin bir anlamı yok. Günümüz ilişkilerinde sadece o kızla değil daha farklı kişilerle takıl mesela yine tutmayacak, senin aradığın sevgi aşk ya da sağlıklı ilişki hayal gibi bir şey artık. Git başka kızlarla ortamını kur takıl deliler gibi keyfine bak demiyorum, bu kafayla gidersen ileride yaptığın ilişkilerde seni tokat delisi ederler, nasıl bir süreçten geçtiğini anlıyoruz. Sadece kendini topla ona göre şekillendir bu aşk cici mici işlerini.

KlausM

80+ Silver
Aynı duruma bizzat ben şahit oldum en yakın arkadaşım eski manitam ile beraber oldu tek kalemde sildim böyle rezil heriflerle işim olmaz sen de aklını başına al

alovra

80+ Bronze
31 çek

SeryXS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
247
İsim
Efe
İlgilendiği Kategoriler
Rust, Bilgisayar
Bence boşver başka kızmı yok bir kız yüzünden aranız bozulmasın

amdsaolsun

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,919
İsim
Efe GÖKKURT
İlgilendiği Kategoriler
BIOS, yazılım ve kapanma sorunları
Instagram
gokkurtefe
Adı üstünde eski sevgili ben burda kötü bir şey göremedim.
Arkadaşı görese içi acımazmı. Senin eski sevgilinle en yakın arkadaşin sevgili olsa nasıl olurdu kanka yapma böyle şeyler lütfen. Amacım linclemek değil yanlış anlama ama böylede olmaz ki be kanka.

Dahası  
Reaksiyon skoru
120
İsim
Emir
Onu takılmalık olarak demiştim. Muhtemelen sevilmek hissi olarak aç olduğun için kızı güzelliği sayesinde beğeniyorsun, her ne kadar "Aşk & Platonik" istediğini söyle olmuyorsa salacaksın, böyle kendini bitirmenin bir anlamı yok. Günümüz ilişkilerinde sadece o kızla değil daha farklı kişilerle takıl mesela yine tutmayacak, senin aradığın sevgi aşk ya da sağlıklı ilişki hayal gibi bir şey artık. Git başka kızlarla ortamını kur takıl deliler gibi keyfine bak demiyorum, bu kafayla gidersen ileride yaptığın ilişkilerde seni tokat delisi ederler, nasıl bir süreçten geçtiğini anlıyoruz. Sadece kendini topla ona göre şekillendir bu aşk cici mici işlerini.
Yani ne yapmalıyım

Aynı duruma bizzat ben şahit oldum en yakın arkadaşım eski manitam ile beraber oldu tek kalemde sildim böyle rezil heriflerle işim olmaz sen de aklını başına al
İşte bu durumlar için sizlere danışıyorum ya

Tipin nasıl kral
Tip mi o ne yeniyomu (çoğu kişi tarafından yakışıklı diyorlar ama beni üzmemek içinmi yoksa gerçektenmi diyorlar bilmiyorum)

1 aylık sözleşme imzaladım

Bence boşver başka kızmı yok bir kız yüzünden aranız bozulmasın
İki ruh halim var birisi şu an senin dediğin ruh hali diğeride sadece aşk ve sevgiye bağlı ruh hali

Arkadaşı görese içi acımazmı. Senin eski sevgilinle en yakın arkadaşin sevgili olsa nasıl olurdu kanka yapma böyle şeyler lütfen. Amacım linclemek değil yanlış anlama ama böylede olmaz ki be kanka.
Aynen öyle çöl kaplanı: )

Charlster

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
270
İsim
Cihan Mert Karagöz
24783.jpg

Gülün diye

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR