Neler Yeni

PC için DualSense mi Xbox 9. nesil mi?

Herhangi bir konsolum yok almayı da düşünmüyorum sadece pcde oyun deneyimini artırmak için gamepad arayışındayım. Fifa gibi oyunlarla aram yok, silah ve yarış oyunları yoğunluklu olarak oynarım. Bütçe, bluetooth vs. dert değil hangisi daha iyidir ve dualsense titreşim özellikleri bilgisayarla uyumlu mu?

DracheN

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,190
İsim
.
DualSense ile çok mutluyum 1 yılı devirdim başka kol aramadım

Hacı_80

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
447
İsim
Hacı Kıstı
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar oyunlar teknoloji
Herhangi bir konsolum yok almayı da düşünmüyorum sadece pcde oyun deneyimini artırmak için gamepad arayışındayım. Fifa gibi oyunlarla aram yok, silah ve yarış oyunları yoğunluklu olarak oynarım. Bütçe, bluetooth vs. dert değil hangisi daha iyidir ve dualsense titreşim özellikleri bilgisayarla uyumlu mu?
her ikisinide kulanmış biri olarak arkadaş vasıtasıyla flnda olsa xbox series s/x koları çok iyi rahat geldi bana

Palo DAYI

80+ Silver
yaklasık 1.5 ay oncesınde ıncehesap uzerınden almıs oldugum xbox 9.nesil gamepadden memnun oldugumu ve tavsıye ettıgımı belırtmek ısterım

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,193
İsim
Oğuz Oğuz
Her ikisini kullandım bence dualsense daha iyi ama uzun kullanımda yoruyor.

Omeraslan93

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
701
İsim
Ömer Aslan
Hem uyumluluk olsun hem garanti olsun Xbox gamepad tavsiye ederim. Tetik tuşu bozuldu aradım garantiyi sorgusuz direkt değişim olarak sıfırını göndereceklermiş. Gelince gamepad tekrar yazarım.

Palo DAYI

80+ Silver
Hem uyumluluk olsun hem garanti olsun Xbox gamepad tavsiye ederim. Tetik tuşu bozuldu aradım garantiyi sorgusuz direkt değişim olarak sıfırını göndereceklermiş. Gelince gamepad tekrar yazarım.
mıcrososft garantılımıydı

DracheN

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,190
İsim
.

LapsekiliRonaldo

80+ Bronze
İnce hesaptan aldım.2 gündür kullanıyorum.Kesinlikle daha ergonomik geldi bana dualsense göre.Ayrıca batarya ölme muhabbetleride yok.Hep dualsense kullanmıştım alışamam diyodum ama çok beğendim tuşların hissiyatı vs.

halitxct

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,072
İsim
Halit KÖK
Dualsense al keyfine bak adactif titreşim çok ayrı bişey bütün oyunlara atıyabiliyosun ayrıca daha iyi gameped
Mesaj otomatik birleştirildi:

Dualsense bilgisayarda tetik hassasiyeti vb. özellikleri çalışıyor mu?
Evet dualsensex uygulamasıyla istediğini yapabiliyosun

Top Bottom