Neler Yeni

40k civari telefon onerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
2,790
İsim
Ertuğrul
İlgilendiği Kategoriler
sim racing, laptop, mouse, klavye
Satıcı konusunda sıkıntı yok yani ben telefonu alacağım sanki sıfır gibi açacağım önceki androit telefonumdaki fotoraflar whatapp ve gmailime girip yine 2028e kadar güncelleme alacağım tek fark güvenli klasör ve Samsung pass bu ikiside gereksiz şeyler demi başka 0 fark olacak garanti konusunuda da bildiğiniz kaliteli Samsung tamircisi var mıdır yoksa mahalle tamircisine mi kaldık
evet dediğiniz gibi samsung pass ve güvenli klasör dışında önemsenecek bir fark yok telefonu güncellesenizde sıfırlasanızda bir sorun olmuyor. bildiğim iyi samsung tamircisi yok ama araştırıp bulunabilir.

kaşmerli oguz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
560
İsim
oguz kagan
İlgilendiği Kategoriler
pc toplama. hazır sistemler
Discord
kaan8765
evet dediğiniz gibi samsung pass ve güvenli klasör dışında önemsenecek bir fark yok telefonu güncellesenizde sıfırlasanızda bir sorun olmuyor. bildiğim iyi samsung tamircisi yok ama araştırıp bulunabilir.
Tamam hocam önemsenecek fark yok peki onemsenmeyecek küçük farklar neler bu arada çok teşekkür ederim sizin sayenizde galiba aynı fiyata s23 yerine 23 ultra alacam

Dahası  
Reaksiyon skoru
2,790
İsim
Ertuğrul
İlgilendiği Kategoriler
Tamam hocam önemsenecek fark yok peki onemsenmeyecek küçük farklar neler bu arada çok teşekkür ederim sizin sayenizde galiba aynı fiyata s23 yerine 23 ultra alacam
başka fark yok hocam bu kadar farkları.
Mesaj otomatik birleştirildi:

normal kayıtlı yurtiçi gibi.

kaşmerli oguz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
560
İsim
oguz kagan
İlgilendiği Kategoriler
Discord
kaan8765
başka fark yok hocam bu kadar farkları.
Mesaj otomatik birleştirildi:

normal kayıtlı yurtiçi gibi.
Tamam hocam teşekkürler ailemle konuşup tr 23 ya da yd 23 ultra konusunda karar vereceğim beni düşündüren tek şey garanti işi biraz sakar biri olduğumdan sık sık telefonumu düşüyorum buna nasıl çözüm bulabilirim ve telefonu koruyabilirim

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Tamam hocam teşekkürler ailemle konuşup tr 23 ya da yd 23 ultra konusunda karar vereceğim beni düşündüren tek şey garanti işi biraz sakar biri olduğumdan sık sık telefonumu düşüyorum buna nasıl çözüm bulabilirim ve telefonu koruyabilirim
Ne olursa olsun bu YD cihazların "kaçak ve illegal" olduğu akıldan çıkarılmamalı. Normalde tespitini pek yapmıyorlar ama yakalanırsa illaki yaptırımı vardır haberin olsun.

Garanti olsa da düşürdüğün telefona tamir vermezler zaten. Onun çözümü güzel bir kılıf ve kırılmaz ekran koruyucu almakta 😀

kaşmerli oguz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
560
İsim
oguz kagan
İlgilendiği Kategoriler
Discord
kaan8765
Ne olursa olsun bu YD cihazların "kaçak ve illegal" olduğu akıldan çıkarılmamalı. Normalde tespitini pek yapmıyorlar ama yakalanırsa illaki yaptırımı vardır haberin olsun.

Garanti olsa da düşürdüğün telefona tamir vermezler zaten. Onun çözümü güzel bir kılıf ve kırılmaz ekran koruyucu almakta 😀
Nasıl bir yaptırım olabilir ve nasıl tespit edilebilir hocam ayrıca bu telefonlar dinen caiz değil demi günaha giriyoruz yani

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Nasıl bir yaptırım olabilir ve nasıl tespit edilebilir hocam ayrıca bu telefonlar dinen caiz değil demi günaha giriyoruz yani
Dini kısma bir şey diyemem herkesin kendi yorumlamasına göre değişir.

Bu işlemi yapan kişilere hapis ve para cezası uygulanabiliyor ama yaptırana ceza oluyor mu bilmiyorum, tespit edilirse cihazını kapatırlar ama fazlasını yapıyorlar mı bilmiyorum.

kaşmerli oguz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
560
İsim
oguz kagan
İlgilendiği Kategoriler
Discord
kaan8765

Bu işlemi yapan kişilere hapis ve para cezası uygulanabiliyor ama yaptırana ceza oluyor mu bilmiyorum, tespit edilirse cihazını kapatırlar ama fazlasını yapıyorlar mı bilmiyorum.
Peki sizce ne yapmalıyım tespit edilmemesi için yapmam gerek bı şey var mı

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,656
İsim
uwu

Hocam polis lerde kaçak kullaniyorlar onlar nasıl oluyor

Palo DAYI

80+ Silver

Peki sizce ne yapmalıyım tespit edilmemesi için yapmam gerek bı şey var mı
Hocam polis lerde kaçak kullaniyorlar onlar nasıl oluyor
yok be hocam o kadarda degıldır adam kacakcılık yapar yakalarlar onu atarlar atıcaklarrsa hapse
alıcıya bısey yapacaklarını sanmıyorum yapsalar bıle en falza para cezası veya telefona el koyma falan fazlasını yapamazlarr bence

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,656
İsim
uwu
yok be hocam o kadarda degıldır adam kacakcılık yapar yakalarlar onu atarlar atıcaklarrsa hapse
alıcıya bısey yapacaklarını sanmıyorum yapsalar bıle en falza para cezası veya telefona el koyma falan fazlasını yapamazlarr bence
Normal kullanıcıya ceza yok satana var yakalansan bile ben tr cihazı diye aldım öyle biliyordum dersin zaten dediğim gibi polisler de kaçak kullanıyor

kaşmerli oguz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
560
İsim
oguz kagan
İlgilendiği Kategoriler
Discord
kaan8765
Hocam söyle bı sıkıntı var pederi ikna edemedim diyorki hani 2 telefonla yurt dışından gelen telefoblar kabul edilmiyor ya pederde madem bu kadar ucuz herkes alır diyor inanmıyor sim kartı takınca kabul etmeyeceğini düşünüyor napmaliyim

Dahası  
Reaksiyon skoru
2,790
İsim
Ertuğrul
İlgilendiği Kategoriler
Hocam söyle bı sıkıntı var pederi ikna edemedim diyorki hani 2 telefonla yurt dışından gelen telefoblar kabul edilmiyor ya pederde madem bu kadar ucuz herkes alır diyor inanmıyor sim kartı takınca kabul etmeyeceğini düşünüyor napmaliyim
zaten kapalı kutu yurtdışından alınmış direkt Türkiye'ye getirilmiş açıp 8 ay kullanıp kayıt ettireceksiniz. babanıza yazılım ile hallediyorlar kayıt işini diyin birsürü kişi bu şekilde kullanıyor. herkes alır demiş zaten herkes alıyor o ayrı konu.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
920,860
Üyeler
142,827
Son üye
asxa
Top Bottom