Neler Yeni

Alan wake 2 alınır mı?

firsatgamingx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,684
İsim
Cem Ayar
Instagram
firsatgamingx
4000 serisi kartınız varsa bende key var yarı fiyatına veririm 😂

RevenKalr

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,227
İsim
Eren Bayram
Instagram
er3nbayram
Discord
revengeess

Mechanist

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,218
İsim
Sarp Yılmaz
Epic games de şuan alan wake 2 488TL, sizce alınır mı yerine alınabilecek oyun var mı?
Kesinlikle alınır fakat ağır ve çok kaliteli bir hikaye tabanlı oyun eğer gerçekten oynayacaksan ve keyifini çıkaracaksan al pişman olmazsın son senelerde oynadığım en güzel oyun bence.

Dahası  
Reaksiyon skoru
311
İsim
Tekirdağlı Erşan Kuneri
zombili oyunu bilimsellikle birleştirmişlerdi alan wake 1 de.bu da devamıdır tahmini.the walking dead tarzı oyun.sürekli yürüyen ölülerle uğraşmak canını sıkmassa oynamanda sakınca yok bana göre.

A.Arif

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
444
İsim
Arif
zombili oyunu bilimsellikle birleştirmişlerdi alan wake 1 de.bu da devamıdır tahmini.the walking dead tarzı oyun.sürekli yürüyen ölülerle uğraşmak canını sıkmassa oynamanda sakınca yok bana göre.
Hiç dediğinle alakası yok.

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Benimde alasım var. Güzel oyun.

Dahası  
Reaksiyon skoru
311
İsim
Tekirdağlı Erşan Kuneri

A.Arif

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
444
İsim
Arif
nası alakası yok bende olan alan wake amerikan nightware.epic ücretsiz vermişti.yürüyen ölülerle savaş var.
Bak kendi ağzınla söylüyorsun sen Alan Wake Amerikan Nigtwareden bahsediyorsun. Alan Wake 2 çok farklı ve derin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
311
İsim
Tekirdağlı Erşan Kuneri
ya kardeşim bi baksana benim dediğimle alan wake remastred arasında ne fark var.alan wake 2 alana 1. si bedava diye not düşmüş.2 si farklı olabilir.ben1 .sini oynadım.oynamdıysan açıklamsına bak.alan wake karısın izini sürerken türler ürpertici karanlık düşman ordularıyla karşılaşır.hatta sağlık kazanmak için sokak lambaalrının altına giriyorsun yaratıklar ışığa duyarlı.

Carlo

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Kesinlikle alınır fakat ağır ve çok kaliteli bir hikaye tabanlı oyun eğer gerçekten oynayacaksan ve keyifini çıkaracaksan al pişman olmazsın son senelerde oynadığım en güzel oyun bence.
Şu jump scare konusunu çok abartmışlar mı? Enis Kirazoğlu oyun boyunca 15 defa denk gelmiş.

Mechanist

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,218
İsim
Sarp Yılmaz
Şu jump scare konusunu çok abartmışlar mı? Enis Kirazoğlu oyun boyunca 15 defa denk gelmiş.
çok abartı değil bence çok güzel olmuş ben pek jumpscare sevmesem de rahatsız etmedi beni bence güzel bir gerilim katmış ayrıca kaç saatlik bir oyunda 15 defa gayet okey bence

Top Bottom