Neler Yeni

🔥İndirim 🔥ALMAYANI DÖVÜYORLAR CONNECTGAME EFSANE İNDİRİMLER🔥

MuratAbiGF Fedaisi

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,214
İsim
İlker
İlgilendiği Kategoriler
Ekipmanlar,Sistem Parçaları,Teknik ve Yazılımsal Sorunlar vb.
Instagram
ahmetkayaofficial01
Discord
Ahmetkaya#9513

Respiky

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,560
İsim
Mertcan Uysal

Migel

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
78
İsim
Migel
Bu mouse lar neden bu kadar çok abartılıyor? Bana e sporcular kullanıyor demeyin de! Bu kadar çok kişi alıyorsa diğer üst seviye markalardan ne tür bir üstünlüğü var???
Birşeyi yok. Malzeme kalitesi ortalama yada ortalama altı sensörü ve teknolojisi ise iyi. Marka algısı da daha düşük olduğu için fiyat performans ürünü oluyor kendileri. İ
Endgame malzeme kalitesi olarak çok üst bir marka mousenin jaguarı gibi düşün

Delux ve darmoshark ise fiyatına göre aşırı iyi performans veriyorlar

Connectgame ise endgame distrübütörü
Jaguar çok iyi bir marka değil ki. Türkiye de az satıldığı için çok lüks marka sanılıyor. Yurtdışında bildiğin orta segment araba :) 2017 Jaguar xf kullanıcısıyım :)

Son düzenleme:

Ritim Ustası

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,084
İsim
Mehmet Yılmaz
Endgame malzeme kalitesi olarak çok üst bir marka mousenin jaguarı gibi düşün

Delux ve darmoshark ise fiyatına göre aşırı iyi performans veriyorlar

Connectgame ise endgame distrübütörü
Yorumlara baktım kronik sorunları varmış, Amazon dada fazla popüler değil ortalama puan almış

Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Erman
En fiyat performans durumu m800 pro olan modelde. Malzeme kalitesi olarakda bir tık daha iyi m3'den ama 4k dongle olayı fark yaratıyor. Bu arada malzeme kalitesi biraz şans işi kalite kontrol sıkıntı olabiliyor bu tarz ürünlerde birisinde gıcırdama vs yokken diğerinde olabilir ya da pre-post travel vs olabilir. Geçen Ajazz 139 pro almıştım. Onu iade edip M3 4k modelini alacağım. Alan arkadaşlara hayırlı olsun.
Düzenleme: Bir kaç video izledim. 4k versiyon m3 modellerde malzeme kalitesi arttırılmış ya da kalite kontrol sıkılaşmış diyelim.

Son düzenleme:

Ritim Ustası

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,084
İsim
Mehmet Yılmaz
Kesinlikle katılıyorum sakın almayın yarın sabaha kalsın ben sizin yerinize alıp deneyeceğim mouseyi (!)
O kadar çok yorum atılmış ki popüler bir mouse markası sandım ama kimse adam gibi ne almış nede yorum yapmış yapanlarda yarısı memnun yarısı değil ben Basilisk v3 kullanıyorum baya bi araştırarak aldım ve memnunum https://www.hepsiburada.com/razer-b...ing-mouse-rz01-04000100-r3m1-pm-HBC000017SVYT sitedeki yorumlarda gayet iyi yani üstüne biraz daha para koyup bilindik markalar alın paranıza yazık olmasın sürü psikolojisine kapılmayın burada o etki yaratılmaya çalışılıyor gibi.

r4NG3r

80+ Silver
O kadar çok yorum atılmış ki popüler bir mouse markası sandım ama kimse adam gibi ne almış nede yorum yapmış yapanlarda yarısı memnun yarısı değil ben Basilisk v3 kullanıyorum baya bi araştırarak aldım ve memnunum https://www.hepsiburada.com/razer-b...ing-mouse-rz01-04000100-r3m1-pm-HBC000017SVYT sitedeki yorumlarda gayet iyi yani üstüne biraz daha para koyup bilindik markalar alın paranıza yazık olmasın sürü psikolojisine kapılmayın burada o etki yaratılmaya çalışılıyor gibi.
Gayet popüler hocam sizin dikkatinizi yeni çekmiş

Migel

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
78
İsim
Migel
m3-4k bu fiyatta teknoloji ve genel plastik kalitesi olarak alınabilecek en iyi mousedir. Kötü mouse değil her yeni modelde biraz daha iyileştiriyorlar kalitelerini. Özellikle benim gibi eli büyük olan insanlara çoğu mouse uymuyor. Bu mouse oldukça büyük çoğu kişiye büyük ihtimalle büyük gelecektir.

mandog

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,267
İsim
Mertol
Kampanya ne zamana kadar gecerli

Top Bottom