Neler Yeni

Alt yapıma göre İSS önerisi ?

Voisxe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
397
İsim
Voisxe
8 yıldır Superonline fiber internet kullanıyorum ve bu internete tv+ ile 115 tl veriyorum, onca yıldır kullanıyorum ne kesinti ne sorun yaşadım, valorant istanbul 4-5 ping, lol 10-11 ping, ping değerleri çok iyi, ama fiyatına göre çok düşük download veriyor, daha iyisini bulursam ona geçeceğim.
Saha dolabı 5 metre, sanırım saha dolabı yakın olunca vdsl bile olsa düşük ping alınıyormuş. İstediklerim düşük ping, düşük fiyat, sorunsuz internet.
Bu arada vodafone 200 mbps veriyorsa superonline'da 200 mbps vereceğine düşünüyorum, fazla para vermek söz konusuysa altyapıyı 200 mbps çıkartabilirler.
Superonline 100 mbps fiber = 170-190 TL
Turktelekom 100 mbps fiber = 165 TL
Vodafone 100 mbps fiber = 122-137 TL
Millenicom 100 mbps fiber = 100 TL
Netspeed 100 mbps fiber ya da vdsl = 100 TL
Comnet 100 mbps vdsl = 100 TL
Turknet 100 mbps vdsl = 100 TL

67.png

TURKTELEKOM.png

SUPERONLİNE (1).png

VODAFONE.jpg

MİLLENİCOM.png

COMNET.jpg

NETSPEED.png

TURKNET.jpg

Son düzenleme:

Yvşlagaçtanealıyon

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,210
İsim
.
8 yıldır Superonline fiber internet kullanıyorum ve bu internete tv+ ile 115 TL veriyorum, onca yıldır kullanıyorum ne kesinti ne sorun yaşadım, valorant istanbul 4-5 ping, lol 10-11 ping, ping değerleri çok iyi, ama fiyatına göre çok düşük download veriyor, daha iyisini bulursam ona geçeceğim.
Saha dolabı 5 metre, sanırım saha dolabı yakın olunca vdsl bile olsa düşük ping alınıyormuş. İstediklerim düşük ping, düşük fiyat, sorunsuz internet.
Bu arada vodafone 200 mbps veriyorsa superonline'da 200 mbps vereceğine düşünüyorum, fazla para vermek söz konusuysa altyapıyı 200 mbps çıkartabilirler.
Superonline 100 mbps fiber = 170-190 TL
Turktelekom 100 mbps fiber = 165 TL
Vodafone 100 mbps fiber = 122-137 TL
Millenicom 100 mbps fiber = 100 TL
Comnet 100 mbps vdsl = 100 TL
Turknet 100 mbps vdsl = 100 TL

Alıntıyı görüntüle
Alıntıyı görüntüle
Alıntıyı görüntüle
Alıntıyı görüntüle
Alıntıyı görüntüle
Alıntıyı görüntüle
Alıntıyı görüntüle
Alıntıyı görüntüle
Türknet 100MBS akar hocam.
Sakın Vodofone geçme sakın rezil kepaze bir internetleri var.

TeknoPiyon

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,503
İsim
ArtiAnius
kesinlikle fiber varsa türknet geçin tt vodafone vb atın çöpe direkt geçin türknete hayatınızı yaşayın taahhüt yok bir şey yok istediğiniz zaman ayrılabilirsiniz

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
68,246
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Epic Games
DreamRS
Discord
mehmet_yilmaz
Genel olarak en düşük pingi Türk Telekom tarafı sağlıyor, çok fazla trafik noktaları var malum.

Voisxe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
397
İsim
Voisxe
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
kesinlikle fiber varsa türknet geçin tt vodafone vb atın çöpe direkt geçin türknete hayatınızı yaşayın taahhüt yok bir şey yok istediğiniz zaman ayrılabilirsiniz
Fiber yok sanırım vdsl yazıyor, saha dolabına kadar fiber, saha dolabından eve bakır kablo, saha dolabı 5 metre, 5 metre bakır kablo bile pingi yükseltir mi bilmiyorum.

leroxy

80+ Platinum
En İyi Cevap
24
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,915
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler
İnternet Hizmetleri - Yayın Servisleri - Riot Games
Fiber yok sanırım vdsl yazıyor, saha dolabına kadar fiber, saha dolabından eve bakır kablo, saha dolabı 5 metre, 5 metre bakır kablo bile pingi yükseltir mi bilmiyorum.
FTTB sistem sizdeki. Eğer hat değerleri, cat kablo gibi şeylerle uğraşacaksanız TurkNet tercih edilebilir.

Bunun yerine Millenicom'a başvurabilirsiniz. Superonline üzerinden hizmet verebiliyor.

Voisxe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
397
İsim
Voisxe
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
FTTB sistem sizdeki. Eğer hat değerleri, cat kablo gibi şeylerle uğraşacaksanız TurkNet tercih edilebilir.

Bunun yerine Millenicom'a başvurabilirsiniz. Superonline üzerinden hizmet verebiliyor.
Comnet, Millenicom, Turknet, Netspeed arasında kaldım, Comnet ve Turknet ping olarak diğer ikisinden daha düşük sanırım.

leroxy

80+ Platinum
En İyi Cevap
24
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,915
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler
İnternet Hizmetleri - Yayın Servisleri - Riot Games
Comnet, Millenicom, Turknet, Netspeed arasında kaldım, Comnet ve Turknet ping olarak diğer ikisinden daha düşük sanırım.
Comnet ve TurkNette Superonline altyapisindan hizmet alamazsiniz.
En zahmetsiz yol Millenicom su anda, DSL zahmetli bir sey.

AlphaOMG

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
696
İsim
Ömer Keskin
Taahhütsüz olan yani TürkNet derim.

TRecoN

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
252
İsim
Aytaç Şükrü YALÇIN
Bence en mantıklısı hem taahhütsuz hem fiber olan millenicom. Ancak millenicomla görüşüp Süperonline altyapiniz olduğunu belirtip bu altyapidan hizmet almak isteyiniz.

Hem düşük ping hem taahhütsuz hemde 100mbps hız. Hemde 99tl mükemmel bir paket elde edersiniz.

Salu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
836
İsim
Furkan SARIGÖL
eğer superonlineden memnunsan bence millenicom geç ikisi aynı alt yapıyı kullanıyor diye biliyorum.Turktelekomlada turknet aynı altyapıyı diye biliyorum o yüzden en mantıklısı millenicom
Bu arada çok sanslısın 5 metre çok avantajlı 4 5 ping süper

Top Bottom