Neler Yeni

Çözüldü✓ Amazon hesabım devredışı bırakıldı!

Xtcclife

80+
Arkadaşlar konuya tek tek cevap vermek yerine topluca cevap vermek istedim. Cc'nin açılımının çalıntı kartı olduğunu bilmediğim için cc'yi credit cart olarak anladım yani kendi kartımla alışveriş yapmayı sorduğunu düşündüm o yüzden evet dedim. Konuyu anlayıp bilmeden bana hırsız damgası vurmak hangi akla hizmettir? Kendi kartımı yanlış ekleyerek sipariş vermeye çalışmışım. Bu yüzden hesabım kapatılmış. Çalıntı kartla yapmaya çalışsam neden kendi kartımı ekleyip 7.891 lira paramın gitmesine göz yumayım? Cc'nin ne olduğunu bile bilmeden yukarda cevap vermişim. Böyle bir şey yapsam neden kendimk ifşa etmeye çalışayım arkadaşlar? Neden evet diyeyim? Ne olduğunu bile bilmiyorum. Bu kadarını da yapmayın arkadaşlar anlayıp dinlemeden pes artık!

Son düzenleme:

LenKys

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,590
İsim
Osman Trifilli
Instagram
trifilli_osman
Arkadaşlar konuya tek tek cevap vermek yerine topluca cevap vermek istedim. Cc'nin açılımının çalıntı kartı olduğunu bilmediğim için cc'yi credit cart olarak anladım yani kendi kartımla alışveriş yapmayı sorduğunu düşündüm o yüzden evet dedim. Konuyu anlayıp bilmeden bana hırsız damgası vurmak hangi akla hizmettir? Kendi kartımı yanlış ekleyerek sipariş vermeye çalışmışım. Bu yüzden hesabım kapatılmış. Çalıntı kartla yapmaya çalışsam neden kendi kartımı ekleyip 7.891 lira paramın gitmesine goz yumayım? Cc'nin ne olduğunu bile bilmeden yukarda cevap vermişim. Bu kadarını da yapmayın arkadaşlar anlayıp dinlemeden!
tabi efendim

Xtcclife

80+
Sakin ol mutlaka sorunun hallolacak amazon bu gibi durumlarda sana mutlaka döner +44lü bir numara ararsa aç
Hocam 3 gündür bekliyorum hesap uzmanlarının döneceğini söylediler ama ne mail ne de arama alabildim
Mesaj otomatik birleştirildi:

sizin hatanız bence amazon bu durumla ilgili bir şey yapamaz
Hocam cc'nin ne demek olduğunu bilmiyorum credit cart olarak algıladım. Kartın numarasının sonunu sanırım yanlış yazmışım sonradan düzeltip ekledim ama hesabım kapandı hesap uzmanlarından geri dönüş bekliyorum

Xtcclife

80+
Dönmezlerki :D çalıntı kredi kartı kullanmıssınız amazon durduk yere hesap kapatmaz sizin hatanız sorun
Çalıntı olup olmadığını nerden anlayabilirim kartın? Şu konuda bahsettiğiniz şeyleri bana da anlatsanız konunun ne olduğunu anlayabileceğim. Ben sadece hata sonucu kapanan hesabımı açmaya uğraşıyorum. Cc'nin ne demek olduğunu şu an sizlerden öğreniyorum hocam.

Xtcclife

80+
Hocam konuya yabancıyım merak ettiğimden soruyorum, cc kartı eklemesi ne demek oluyor?
Hocam ben de yabancıyım ben de sizin gibi cc'nin ne demek olduğunu bile bilmiyorum o yüzden evet diye cevap verdim. Kendi banka kartımı sorduğunu düşündüm. Hemen diğer arkadaşlar gelip hırsız falan tarzı imalarda bulunmuşlar!

damn2u

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
524
İsim
Sercan SAYİT
CC'yi Credit Card olarak anladığı için CC mi kullandın sorusuna evet demiş. Mesajların tamamını okumayan herkes çocuğu bir sürü şey ile itham etmiş, terbiyesizlik diz boyu.

Cihangir

80+ Gold
cc çalıntı kart mı oluyo

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,351
İsim
Olcay akbulut
Öyle oluyormuş ben de yeni öğrendim ama konu alakasız yerlere doğru gidiyor ben sadece sorunumun çözülmesi için yardım istiyorum
bankanızı arayıp işlem iptali için talimat verebilirsiniz hocam bi deneyin derim

Top Bottom