Neler Yeni

Yardım Bu Direksiyon Seti Alınır mı ?

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

quartle

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,295
İsim
Kaan
2. El almak veya kendim yapmayı düşünmüyorum. Heveslik bir tane alacağım sadece.
bak bu modeller yada kendın yapacagında hassasiyet olmaz yani saga 20 derece çevirsende eşit oranda 100 derece çevirsende eşit oranda döner klavyeyle aynı mantık dediğimm v5h pro hassasiyet konusunda fiyatına göre gayet iyi ne kadar çevirirsen direksiyon o kadar döner

alınmaz hocam bunların dönüş açısı 180 değmez o parayı vermeye bile

Spektrumdx3

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Senin heves ettiğin, Videolarda izlediğin 900 derece olan. onu almazsan bi anlamı olmaz

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
35,773
İsim
Mert Can Ergün
zevki çikmaz parayı boşa vermiş olursun gamepad al bunlar iyi değil

Syphoenix

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
122
İsim
Mehmethan
Kaliteli direksiyon setlerine baktımda 2 binden aşağı yok yani bir direksiyona bu kadar para harcamak mantığıma sığmıyor. Arada bir araba oyunları oynamak için alacağım, ucuza bunu buldum alınır mı ? 4 ay falan dayansa yeter zaten çok bir zararımda olmaz.

Dostum beni yanlış anlamanı istemem fakat, ''fiyat performans direksiyonu'' diye bir şey yoktur ben kendim snopy direksiyona sahibim yeni nesil oyunlarda çok sıkıntı çıkarıyor ve düzgün oynanmıyor. ''Ucuz da olsa direksiyon ayrı sarar yaa'' kafası bi 7-8 yıl geride kaldı. Ama illa almak istiyorsan sen bilirsin.
Yanlış anlaşıldıysam özür dilerim şimdiden.

Psyduck

80+ Platinum
En İyi Cevap
16
ffb olmayan direksiyonlar zevlki olmuyorlar. bütçe varsa en kötü ikinci el dfgt almak lazım.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom