Neler Yeni

Ana Konu Donanım Arşivi F/P RTX 3060 Sistem İncelemesi!

Sistemi nasıl buldunuz ?

• Kalite F/P !

Oylar: 39 13.1%
  • İyi

Oylar: 62 20.8%
  • Eh işte

Oylar: 135 45.3%
  • Fiyat pahalı

Oylar: 62 20.8%

• Oy kullanan toplam üye
    298
Dahası  
Reaksiyon skoru
114
İsim
Oğuzhan Arıkan
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar bileşenleri yazılım ve coding.
Steam
🗡𝓭𝓪𝓖𝓖𝓮𝓻🗡
Alam
Gayet iş görür bir RTX3060 Hazır sistem !
(Kasayı tasarlayanlar önünü neden tam mesh yapmamakta inat ederler anlamıyorum. Bu ve Spec Delta gibileri... )

Anlamıyorum bu sistemle aynı fiyata AMD alsalar çok daha fazla FPS alacaklar. Nvidia sevdası bitecek az kaldı hissediyorum.

• Beğen
Reaksiyonlar: AneX

AneX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,180
İsim
THEY CALL ME ANEX
ben senin gibi ihtiyacim olmadigi halde milletin hakkini yememek icin almıyorum apo abi de sevmiyor öyle yapanları
biz buna ticaret diyoruz :D ve ben fahiş fiyata satmıyorum yaşın küçük anlamazsın

umann

80+ Bronze
biz buna ticaret diyoruz :D ve ben fahiş fiyata satmıyorum yaşın küçük anlam
Mesaj otomatik birleştirildi:

biz buna ticaret diyoruz :D ve ben fahiş fiyata satmıyorum yaşın küçük anlamazsın
kankam bi bilgisayarr alıp satınca ticaret adamı olmuyorsun ve üstüne foruma özel sistem isteyen adama sen anca yat diyosun 12 13 yaşındaki çocuk bu aşağlanmanın mantığı ne sana bi abi tavsiyesi kankacım kendini çok üste göre bir gün üstün gelir üzülürsün seni kırmak için demiyorum yanlış anlaşlmasın

AneX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,180
İsim
THEY CALL ME ANEX

kankam bi bilgisayarr alıp satınca ticaret adamı olmuyorsun ve üstüne foruma özel sistem isteyen adama sen anca yat diyosun 12 13 yaşındaki çocuk bu aşağlanmanın mantığı ne sana bi abi tavsiyesi kankacım kendini çok üste göre bir gün üstün gelir üzülürsün seni kırmak için demiyorum yanlış anlaşlmasın
hocam ben sadece al sat yapmıyorum e ticaretlede uğraşıyorum allaha şükür iyide kazanıyorum

sm1tten

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Ekin Akyıldırım
Ekran kartı markasını beğenmeyen arkadaşlar sistemi sıkı bir şekilde takip edip Gigabyte ekran kartlı stokları almaya çalışsınlar.
ben gigabyte aldım sistem kötü falan diyolar. Son 1-2 yıldır bilgsayar takip etmeyi bıraktım,kafama yattı diye aldım bunu. Pişman mı olmalıyım sizce

TeknoPiyon

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,504
İsim
ArtiAnius
kral ben tıklıyorum 21k diyor yanlışlık mı var anlamadım
Bu sistem ciktiktan 1 saat içinde degistirmisler kanka incehesapta ekmeğinde napsin abdullah abi incelemeyi itopyaya yapinca indirimi cekmisler iste

Surgevein

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Mete Zeybekoğlu
arkadaşlar adam sizin için o kadar emek veriyor siz kötü diyorsunuz 1500tl küçük para ise sizin için o zaman gidin 25k 30k ya 3070 satan kanallar var gidin ordan alın
Kanka isteyen saygı çerçevesi içinde istediği yorumu yapabilir adam kendi fikrini ifade ediyor buna kimse bişey diyemez

@Abdullah Hacıgül Hocam bu sistem ne ya dalgamı geçiyon reis bin TL indirimli sistem mi olur
Kanka kendi sistemi değil kendisi çıkartmadı itopyanın çıkarttığı bir hazır sistemi inceledi o yüzden indirim miktarını abdullah abi değil itopyanın belirliyor fiyatın abdullah abiyle alakası yok

hocam eyer bu yorum okursanız ozelleştirme gittikce abartıyolar mesela ssd adam resmen ozelleştirmemis sıfırından daha pahalıya koymus bunları halede bılırsenız sevınırım sımdıye kadar sadece bı kac vıdeo ozenıldı sonra yok para akcamız urun sıfırımdan fıyat dusse
4. Okuyunca anladım

Hocam 10 ay olmuş ve sistem 10000tl ve dolar 8-9 tl arası değişiyormuş şu anda dolar 2 katına çıktı neredeyse
Şuan bu fiyata en iyi RTX 3060 sistem varsa alternatif link at. Kart fiyatları düşüyorda enflasyon yerinde mi sayıyor kanalımdaki geçen aylarda 8999TL'ye topladığım 3060 Ti sistemi izlemeni öneririm.

ben senin gibi ihtiyacim olmadigi halde milletin hakkini yememek icin almıyorum apo abi de sevmiyor öyle yapanları
Adam parasını verip alıyorsa kimin hakkını yemiş oluyor? Bunun adı ticaret kanka

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
Mikail
ben gigabyte aldım sistem kötü falan diyolar. Son 1-2 yıldır bilgsayar takip etmeyi bıraktım,kafama yattı diye aldım bunu. Pişman mı olmalıyım sizce
Bende gigabyte alıcaktim ama işlemci bitmiş sana hayırlı olsun

Kanka isteyen saygı çerçevesi içinde istediği yorumu yapabilir adam kendi fikrini ifade ediyor buna kimse bişey diyemez

Kanka kendi sistemi değil kendisi çıkartmadı itopyanın çıkarttığı bir hazır sistemi inceledi o yüzden indirim miktarını abdullah abi değil itopyanın belirliyor fiyatın abdullah abiyle alakası yok

4. Okuyunca anladım

Hocam 10 ay olmuş ve sistem 10000tl ve dolar 8-9 TL arası değişiyormuş şu anda dolar 2 katına çıktı neredeyse

Adam parasını verip alıyorsa kimin hakkını yemiş oluyor? Bunun adı ticaret kanka
İhtiyacı olan biri alicakti belki ama alamadı

Scuz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
84
İsim
Özgün Albayrak
Önümüzdeki 2 hafta içinde abdullah abi sistem çıkarır mı yokda antumbra almayı düşünüyorum ne yapmalıyım?

Kralmelo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Melih
Sistedeki parçalar fiyatına göre gayet kaliteli pişman olmanızı gerektirecek bir durum yok. Hayırlı olsun bu arada :).

sm1tten

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Ekin Akyıldırım
Sistedeki parçalar fiyatına göre gayet kaliteli pişman olmanızı gerektirecek bir durum yok. Hayırlı olsun bu arada :).
teşekkürler

Bende gigabyte alıcaktim ama işlemci bitmiş sana hayırlı olsun

İhtiyacı olan biri alicakti belki ama alamadı
stokta var gözüküyor hocam şuan

Scuz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
84
İsim
Özgün Albayrak
Paran varsa pc hocasını bekle istersen bütün parçalar kaliteli olcak diyorlar bu aralar çok iyi sistemleri var onun
Param 14k max Yine pc hocasının topladığı rx 6650xt li sistem var 13.800TL 'ye onu alırsam naısl olur sence

Top Bottom