Neler Yeni

Dying Light 2 CRACKED!

cfranko

80+ Platinum
En İyi Cevap
12
Dahası  
Reaksiyon skoru
28,598
İsim
cfranko
İlgilendiği Kategoriler
Memory
Dyling light 2 oynayacak arkadaş aranır bilgisayarda

şahin doğan

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Burak Ayaz
Ps 4 Jailbreak ile iniyordu o anlamda crack mi yoksa denuvoyu mu kırmışlar

şahin doğan

80+ Platinum

baid

80+ Silver
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,391
İsim
berk
Firmaların hakkı yeniyor fakat Türk gencinin durumu iyi olsa vereceğini düşünüyorum şahsen... Bu durumlara ekonomimiz iyi olsaydı düşmezdik diye sanıyorum.
10-15 TL'lik oyunları bile korsan oynuyor çoğu. Laf anlatmaya gerek yok. Artık bağımlılığa dönmüş bunlarda.

OnurCiftci26

80+ Bronze
Firmaların hakkı yeniyor fakat Türk gencinin durumu iyi olsa vereceğini düşünüyorum şahsen... Bu durumlara ekonomimiz iyi olsaydı düşmezdik diye sanıyorum.
Bakma sen bunlara çoğu baba parası yiyor. Asgari ücret alıyorum ev kirası olmuş 2000 elektrik, doğalgaz desen bir dünya para, keza market alışverişi de öyle. Bir de gidip 300-400 oyuna mı vereceğim hadi oradan. Param olursa veririm ama YOK.

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Yunus Teke
Açacak sistemin varsa alacak paran da vardır kafasını anlamıyorum. Bir yıl para biriktirip sistem aldıktan sonra para akmaya mi başlıyor sanıyorsunuz siz? Yok kardeşim para yok. Ayrıca yurt dışında "60" birim olan oyuna 800 birim vermek ne kadar paran olursa olsun koyar insana. Şahsen crack kullanıyorum, birkaç sene sonra oyunun fiyatı düşünce satın alıyorum oynadığım oyunları. Emek hırsızlığını desteklemiyorum fakat bu fiyatların da Allah belasını versin yani. Yapacak bir şey yok

Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Mustafa çağan

yusuftheayay

80+ Bronze
Evet haklısınız bende tercih etmiyorum ama şu ekonomide mecbur kalıyoruz ben para basmıyorum ve fiyatlandırmalar belli keşke ülkenin durumu iyi olsa yapacak bişey yok zar zor millet geçiniyor halime şükretmekten başka çarem yok ztn kaç yıldır fln pc fln da alamıyom
Ne mecburu arkadaş siz oyunları gerçek bir ürün gibi görmediğinizden bu tavrınız aga benim param yok diyip p&b den kıyafet çalabiliyomusun çalamazsın bu oyunda kat kat daha fazla emek var bu oyunda bir üründür ve ÇALAMAZSIN!

majorw0w

80+ Silver
Gene crack konusu gene savunanlar ve savunmayanlar. Crack yanlıştır fakat herkes mezara bir girmiyor kimseye karisamazsin. Uyarır geçersin kendi bileceği iştir artık. Bikmadiniz tartışmaktan.

baid

80+ Silver
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,391
İsim
berk
Bakma sen bunlara çoğu baba parası yiyor. Asgari ücret alıyorum ev kirası olmuş 2000 elektrik, doğalgaz desen bir dünya para, keza market alışverişi de öyle. Bir de gidip 300-400 oyuna mı vereceğim hadi oradan. Param olursa veririm ama YOK.
Oyunu çıktığı zaman oynaman gerekiyor galiba? İndirimi bekleyemiyorsun?

Top Bottom