Neler Yeni

🔥İndirim Epic İndirimlerinden bunları aldım.

MeynnZenith

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,342
İsim
Belirtmek İstemiyorum
İlgilendiği Kategoriler
Belli bir tane yok
Epic indirimlerinde ne almalıyım, hangi oyunlar daha mantıklı olur diye konular açmıştım ve sonunda karar verip aldım oyunları. Oyunlar: Cyberpunk 2077, Metro Exodus GOLD, Assassin's Creed Origins GOLD. Hepsi toplam (kuponla beraber) 115TL falan tuttu ki bu fiyat indirimsiz hali ile 900TL falandı. Nasıl sizce, iyi yapmış mıyım?

Yaz tatilinde bunları da listeme ekledim oynamak için. CP 2077 zaten kendi başına ayrı bir oyun ama diğer oyunlardan önce oynamam gereken birkaç oyun var (aynı oyunların serileri). Mesela Metro Last Light Redux oynayacağım sonra Exodus'a geçeceğim. AC Origins tek başına bir hikayeye mi sahip yoksa ondan önce oynamam gereken bir AC oyunu var mı?

Dejour

80+ Bronze
Gayet ucuz

✓Arda

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Rdr2 oynamadıysan önerebilirim. Paran varsa hemen al kupon ile 90₺ ye geliyor

safkdlklash

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
341
İsim
Aykut
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar,Oyunlar,Programlar
Instagram
rootkolera
Steam
https://steamcommunity.com/id/rootkolera/
Discord
lash#2017
Epic indirimlerinde ne almalıyım, hangi oyunlar daha mantıklı olur diye konular açmıştım ve sonunda karar verip aldım oyunları. Oyunlar: Cyberpunk 2077, Metro Exodus GOLD, Assassin's Creed Origins GOLD. Hepsi toplam (kuponla beraber) 115TL falan tuttu ki bu fiyat indirimsiz hali ile 900TL falandı. Nasıl sizce, iyi yapmış mıyım?

Yaz tatilinde bunları da listeme ekledim oynamak için. CP 2077 zaten kendi başına ayrı bir oyun ama diğer oyunlardan önce oynamam gereken birkaç oyun var (aynı oyunların serileri). Mesela Metro Last Light Redux oynayacağım sonra Exodus'a geçeceğim. AC Origins tek başına bir hikayeye mi sahip yoksa ondan önce oynamam gereken bir AC oyunu var mı?
güzel almışsın hayırlı olsun

MeynnZenith

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,342
İsim
Belirtmek İstemiyorum
İlgilendiği Kategoriler
Belli bir tane yok
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Rdr2 oynamadıysan önerebilirim. Paran varsa hemen al kupon ile 90₺ ye geliyor
Var bende. Bu büyük oyunlar harici neredeyse tüm oyunlar var hesabımda, sadece bunlar eksikti diyebilirim galiba.

✓Arda

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Var bende. Bu büyük oyunlar harici neredeyse tüm oyunlar var hesabımda, sadece bunlar eksikti diyebilirim galiba.
Hayırlı olsun o zaman iyi oyunlar. Güzel fiyata almışsın

kaangzgz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
172
İsim
Özgür Kaan GÖZGÖZ

steam > all

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Ben de bunları

Red Dead Redemption 2
Cyberpunk 2077
Assassin’s Creed ® Odyssey Gold Edition
Metro Exodus Gold Edition
Mount &Blade II: Bannerlord
Desperados III
Journey
Toplam : 344.88 TL
Pokus iadesi : 33.62 TL
*Tosla iadesi : 98 TL
Benden çıkan : 213.26 TL

Tabi Tosla iadesi gelecek mi belli değil. Öyle umuyorum. Yoksa bana biraz girmiş olacak.

Eyisha

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,118
İsim
Emre Kaplan

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
AC origins gold yerine şahsen odyssey deluxe alırdım. Origins genel olarak beğenilmedi. Odyssey tekrar oyunu gibi gelebilir. Tabi bu benim fikrim.

damedamedameyo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
304
İsim
Muhammed Emin Ocak

MeynnZenith

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,342
İsim
Belirtmek İstemiyorum
İlgilendiği Kategoriler
Belli bir tane yok
Yani burada kıyaslama yapmıyorum. Tabii kullanım kolaylığı ve sunduğu topluluk hizmetleri ile Steam daha iyi ama genel olarak hangi platform tüketici için uygun fiyat veriyorsa o platforma kötü denmez. Bu 3 oyunu Steam'den almak istesem, indirim döneminde sadece CP 2077 bile Steam'de 125TL. Ona bakarak konuşmak daha mantıklı.
Mesaj otomatik birleştirildi:

AC origins gold yerine şahsen odyssey deluxe alırdım. Origins genel olarak beğenilmedi. Odyssey tekrar oyunu gibi gelebilir. Tabi bu benim fikrim.
Ben mitolojik hikayeleri ve o çöl ortamı havasını seviyorum. Origins'in ambiansı da çok hoşuma gitmişti, grafikleri falan bayağı içine çekmişti beni. O yüzden onu aldım. Kötü bir şey mi yaptım? Hikayesi falan kötü değil, değil mi?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
911,655
Üyeler
141,468
Son üye
eminmisinn
Top Bottom