Neler Yeni

Gaming.gen.tr rezilliği

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Livaković

80+ Silver
Senin buraya kadar beklemen saçmalık thh ye ürün değişimi için başvurursan para konusunda bir sıkıntı olmaz bu arada
değişim için ozamana kadar stoklar bitecek 3 ay en az sürüyor şuan çok moralim bozuk hocam yatacağım yarın daha detaylı süreci aktarırırm tüm arkadaşlara

codcubiri

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
888
İsim
Ömür
değişim için ozamana kadar stoklar bitecek 3 ay en az sürüyor şuan çok moralim bozuk hocam yatacağım yarın daha detaylı süreci aktarırırm tüm arkadaşlara
Bitmez merak etme değişim için başvur seve seve değiştiricekler iyi geceler

Livaković

80+ Silver
Bitmez merak etme değişim için başvur seve seve değiştiricekler iyi geceler
son olarak forumunda iade olursa etkisi büyük olacaktır diye düşünüyorum konuyu 1.2k kişi görmüş dahada artıyor konuda tartışma çıkmasına kirlenmesine ne kadar ayar olsamda tartışma çıkarmaları bu rezilliği daha fazla kişinin görmesine sebep oldu sabaha umarım dahada artar tekrardan iyi geceler.

Livaković

80+ Silver
bir paragraf yazı yazmış. cümlenin nerede bittiği belli değil ve ve ve diye eklemiş cümleler anlaşılmıyordu. düzeltmiş zaten
Hocam o anlık sinirle ve üzünütyle açtım dikkat edemedim cümlelere zaten dediğiniz gibi sonradan düzenledim herkese bu konuda en az 7 kere açıklama yaptım zaten.

uomerlutfi

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,130
İsim
Ömer Lütfi Ülker
İlgilendiği Kategoriler
bilgisyaarlar - bilgisayar bileşenleri
Instagram
instagram.com/omerlutfiulker
"-yonetıcler bu tarz sıteler ıle işbirliği yaparken sıstemlerı satarken her daım yabnımızdalar bu tarz soırunlar karsılasıldıgında neden herhangı bır devreye gırme durumu olmuyor yada ayıp artık ya alınan urun ucuz bır syemı ucuz< olsa bıle paramızla rezıl olmak nedır

Livaković

80+ Silver
"-yonetıcler bu tarz sıteler ıle işbirliği yaparken sıstemlerı satarken her daım yabnımızdalar bu tarz soırunlar karsılasıldıgında neden herhangı bır devreye gırme durumu olmuyor yada ayıp artık ya alınan urun ucuz bır syemı ucuz< olsa bıle paramızla rezıl olmak nedır
Hocam mesajı düzenleyebilirmisiniz tam anlayamadım kusura bakmayın ve youtube bıraktığım linke like atıp orayada yorum yazabilirmisiniz video daha tepelere çıksın
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arkadaşlar videoya like atıp buraya yazdıklarınızı youtubeyada yazarmısınız ordanda etkileşim kazanalım video en üstlere çıksın gaming gen tr denildiğinde

Etobaba

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
843
İsim
Ertuğrul
THH ye başvur video mevcut söke söke yenisini gönderiler süreç biraz uzar sadece

Livaković

80+ Silver
THH ye başvur video mevcut söke söke yenisini gönderiler süreç biraz uzar sadece
Hocam 1 günde her forumda en az 200 300 görüntülenme alan şikayet konusu açtım 3bin kişiye yakın kişi 1 günde bu durumdan haberdar thhyede başvuracağım yarın bu konulardan sonra kendilerinin beni arayacağını düşünüyorum fakat artık bu yaptıkları rezillikten sonra degişim değil iade istiyorum

8 saatte 350 kişi bu yaptıkları rezilliği sadecee youtubeda forumlarda ise binlerce kişi gördü hergün konuları tüm forumlarda yükselteceğim

güncelleme şuanda aradığım zaman telefona hüseyin bey çıktı gönderin direkt iade/değişim yapalım diyor. Fakat hepsi farklı farklı şeyler söylüyor benim artık bu firmaya güvenim sarsıldı iade isteyeceğim kesinlikle. Ürünü kargoya verdim çarşamba günü bu süreç son bulur tahminimce

Son düzenleme:

gallax420

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
388
İsim
Eray
Gaming.gen.tr firmasından geçen hafta perşembe günü Asus işlemci soğutucusu sipariş ettim. Ürünün cumartesi günü dağıtıma çıktığının haberini aldık Ürün geldikten sonra hevesle kutuyu açalım derken; ürünün içindeki poşetlerdeki vidalar eksik, ürünün ambalajları yok, kutusu açılmış deforme olmuş ve en önemliside sıvı soğutmanın işlemciye yapıştırılacağı yerde termal macun izleri mevcuttu Ayıplı bir ürünü tarafımıza sattılar. Kendilerini ilk iş günü Cebrail Beyi aradım ve: "14 gün içerisinde iade/değişim yapıyordunuz, ben değişim istiyorum" dedim. Durumu güzelce anlattım kendilerine. O da güzel bir dille: "Evet yaparız" demişti. Servisi araya sokmadan ben de mutlu mutlu yeni ürünüm hemen gelecek diye sevinmişken, bugün 1 Ekim günü bu yaptıkları rezillikten sonra "Hesabıma bari bir kupon tanımlayın zamanıma kayıp olacak" diye aramışken telefona Servet Bey çıktı konu hakkında görüşmeye başladık. Servet Beye ben baştan sona tekrar durumu anlattım ve ürünün kullanılmış şekilde tarafıma ulaştığını ilettim. Hesabıma bir kupon tanımlamalarını istedim. Değişim yapmaları yasal süreçti ama kupon satıcının inisiyatifine bağlıydı. Ben rica ettim tabii ki direkt "hesabıma kupon verin" demedim fakat bir anda Servet Bey: "Kupon tanımlanmayacak ve ürününüz servise gidecek" dedi. Dedim "Ne demek servise gidecek? Ürün servise giderse servis üründe ayıp yok diyecek ve iade almayacaklar."Dolaylı yoldan iade almayacaklarını" belirtiyorlar. ürünün bazı yerlerinde hasarlar da mevcut. "Kargocu yapmış olabilir" diyeceksiniz ama ürünün paketlemesi bile bir insan eliyle tekrar paketlendiği bariz gözüken bir durum var ortada. Kendileri bu şekilde tarafımıza sattıkları ürünün ayıbını kabul etmiyor ve hala ürünün sıfır olduğunu pişkin pişkin savunuyorlar. Ürün şu an elimde kutusu hazır yarın taraflarına kargolayacağım fakat bu yaptıklarının yanına kar kalmaması adına tüm forumlarda, her yerde şikayetimi oluşturuyorum. Ekstra olarak ürün kendilerine ulaştıktan sonra servise göndermeye kalkarlarsa THH'ne (Tüketici Hakem Heyeti) gideceğimi bildirdim. Şu anlık forumlarda, her yerde rezil edeceğim bu insanları ki insanlar da görsün bunlar nasıl insanlar. "gaming gen TR rezil bir firma" diyorlardı haklılarmış. Şu an paramı hem vermiyorlar hem de yeni ürün göndermeyeceklerini belirtiyorlar. Aşağıda yaptıkları rezilliğin kaydı da mevcuttur. Aşağıda link olarak paylaştığım videoda sattıkları ürünün hali mevcuttur

Ağzına sağlık benim başıma böyle bir şey gelirse ben de uğraşacağım enayi olmanın lüzmu yok

Hocam 1 günde her forumda en az 200 300 görüntülenme alan şikayet konusu açtım 3bin kişiye yakın kişi 1 günde bu durumdan haberdar thhyede başvuracağım yarın bu konulardan sonra kendilerinin beni arayacağını düşünüyorum fakat artık bu yaptıkları rezillikten sonra degişim değil iade istiyorum

8 saatte 350 kişi bu yaptıkları rezilliği sadecee youtubeda forumlarda ise binlerce kişi gördü hergün konuları tüm forumlarda yükselteceğim

güncelleme şuanda aradığım zaman telefona hüseyin bey çıktı gönderin direkt iade/değişim yapalım diyor. Fakat hepsi farklı farklı şeyler söylüyor benim artık bu firmaya güvenim sarsıldı iade isteyeceğim kesinlikle. Ürünü kargoya verdim çarşamba günü bu süreç son bulur tahminimce
Sana tavsiyem bundan sonra alacaksan 1 2 k fazla ver amazondan al

Son düzenleme:

Livaković

80+ Silver
Ağzına sağlık benim başıma böyle bir şey gelirse ben de uğraşacağım enayi olmanın lüzmu yok

Hocam amazonda olsa tüm alacağım ürünler maalesef yok bazılarını diğer satıcılardan almam gerekiyordu vatandan ilk almayı denedim onlarda kullanılmış ürün sattı hani ben anlamıyorum 0 ürünmü kalmadı paramızla rezil oluyoruz resmen sıfır değilse stoktan kaldır az fiyata sat bir ilan aç çokmu zor.

Amazon iade/değişim herşekilde yapıyor ama şunuda unutmamak gerekki amazondada sifır diye iade ürünler satılıyor ama bakalım hayırlısı amazonda stok varsa alacağım ürünlerin istediği kadar pahalı olsun amazondan alıcam en azından böyle amatör firmalara uğraşmak zorunda kalmam.

Rosita

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,330
İsim
Musa
İlgilendiği Kategoriler
Elektronik
senin yapacağın direk iade göndermek olacaktı. hiç korkma paranı geri vermek zorundalar. iyi ki video kaydına almışsın. ama bana soracak olursan ben 2. el alırdım zaten bu gibi malzemeleri insanlar 5 10 yıl kullanmıyor. 1-2 yıllık temiz bulsan 5-6 bin lira kârını da yapardın. bunun gibi 2. elci ama sıfır satıyorum olayına giren sitelere de bulaşmazdın

Livaković

80+ Silver
senin yapacağın direk iade göndermek olacaktı. hiç korkma paranı geri vermek zorundalar. iyi ki video kaydına almışsın. ama bana soracak olursan ben 2. el alırdım zaten bu gibi malzemeleri insanlar 5 10 yıl kullanmıyor. 1-2 yıllık temiz bulsan 5-6 bin lira kârını da yapardın. bunun gibi 2. elci ama sıfır satıyorum olayına giren sitelere de bulaşmazdın
Hocam ben sıfır istiyorum ikinci el istemiyorum ki bu ürün ikinci el değil direk arızalı bile olduğunu düşünüyorum hayatımda böyle bir paketleme görmedim ürünün seri numarasını garanti firmasına sorsam daha neler çıkar kim bilir ama son durum olarak iade alacagiz dediler ama bakacagiz ve hiç korkmam zaten hakkımı arıyorum aslada geri adım atmam. Ayrıca ikinci ele güven olmaz ikinci el asla alınmaz kafasındayım.

İkinci el alacaksam hiç almam kafasındayım ve şunuda unutmayın ikinci el aldığınızda kafanızda heo bir soru isareti olur ve ben u bilgisayarı aşağı yukarı 10 yıl kullanacağım 10 yıl boyuncada tek çizik istemem bebek gibi bakarım ikinci el asla alınmaz.

kanka yukarıda iade alan arkadaş gibi videolarla faturalarla güzelce konu aç diğer forumlarda, burada açtığın gibi dağınık açma okuyamadım :D
https://www.technopat.net/sosyal/konu/gaming-gen-tr-kutusu-acilmis-ueruen-yolladi.2847021/

Hocam techonopattaki konumada burdaki gibi etkileşim yaratabilirmisiniz ordada görüntülenme artsın

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
971,220
Üyeler
153,517
Son üye
Aolzarin
Top Bottom