Neler Yeni

Hardline Protein Tozu vs Bigjoy

Erdox

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
327
İsim
Erdoğan Aktaş
Geçen sefer aldığımda 200TL fark olduğu için Hardline'a yönelmiştim ama şimdi baktığımda Bigjoy ile fiyatlarının eşit seviyede olduğunu gördüm ve eğer Bigjoy daha kaliteli ve tad anlamında daha iyiyse onu almayı düşünüyorum. Tavsiyelerinizi bekliyorum.
hardline TR alabileceğin en iyisi yıllardır hepsini kullanan birisi olarak bigjoy 2 yıl önce bozdu

Cevdet Sunay

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
24,433
İsim
Hakan
hardline TR alabileceğin en iyisi yıllardır hepsini kullanan birisi olarak bigjoy 2 yıl önce bozdu
kral gainer ve kreatin yine hardline mı almak lazım hardline creapure hariç önermediler kreatinini

A.Arif

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
320
İsim
Arif
kral gainer ve kreatin yine hardline mı almak lazım hardline creapure hariç önermediler kreatinini
O konuda bende vardım hocam. Kreatinde ben hardline kullanıyorum yine ve bence çok etkili bir ürün. Genelde creatin hangi markadan olursa olsun fark etmez diyorlar çok kötü olmadığı sürece. Ama Hardline Kreatin'in gerçekten etkisini hissediyorum bir süredir.

Erdox

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
327
İsim
Erdoğan Aktaş
gainer çok araştırman lazım gainer gerçekten önereceğim bir supplement değil kral ama alacaksan araştırmanı öneririm çok nadir markalarda temiz içerik var şeker %80i creatin marka farketmez creapure zaten bir marka crepure hangi marka alırsan al aynısı kreatin monohidrat olan herhangi birini almanı tavsiye ederim ben öyle yapıyorum bilindik markalar hangisi ucuzsa genelde creatinde pek kalite farketemz ama yine de bilindik markalardan şaşmamak gerek creatin mesele kingsize gayet uygun 6,5 TL'ye geliyor servisi ben kingsize xpro felan alıyorum hangisi uyguna gelirse hardline felan

Cevdet Sunay

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
24,433
İsim
Hakan
gainer çok araştırman lazım gainer gerçekten önereceğim bir supplement değil kral ama alacaksan araştırmanı öneririm çok nadir markalarda temiz içerik var şeker %80i creatin marka farketmez creapure zaten bir marka crepure hangi marka alırsan al aynısı kreatin monohidrat olan herhangi birini almanı tavsiye ederim ben öyle yapıyorum bilindik markalar hangisi ucuzsa genelde creatinde pek kalite farketemz ama yine de bilindik markalardan şaşmamak gerek creatin mesele kingsize gayet uygun 6,5 TL'ye geliyor servisi ben kingsize xpro felan alıyorum hangisi uyguna gelirse hardline felan
kral seker falan zaten 1 kutu laıcam bu aralar kalorı acagım oluıyor yogunluktan

Erdox

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
327
İsim
Erdoğan Aktaş
kral seker falan zaten 1 kutu laıcam bu aralar kalorı acagım oluıyor yogunluktan
eğer bütçen varsa bunu tavsiye ederim benim son zamanlarda gördüğüm en iyi içerik https://www.supplementler.com/urun/kingsize-nutrition-all-in-one-5000-gr-22922
Mesaj otomatik birleştirildi:

benimde oluyor pirinç ununu cıvık yapıyorum wheyle içiyorum :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

hammadde kalitesi var. takehiqnun uretim fabrikasi almanyada grizzone ise ithal olarak aliyor hammaddeyi.
kardeşim iyi markalardır bilgim yok ama bu 2 marka hardline ile karşılaştırılamaz bile yıllardır kullanan biri ve araştıran biri olarak diyorum

Top Bottom