Neler Yeni

Kablonet kullanan var mı ?

God Like

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
149
İsim
C
Merhaba TTNet kullanıcısıyım tahahhut bitiyor bu ay sonunda altyapı yok en düşük paket 16mb veriyorlar aradım 190₺ fiyat çıkarıyorlar , kabloneti duydum ilk 3 ay 60₺ kalan 21ay 120₺ diyor şuanda aynı hız oranında daha uygun fiyatlı başka bir şey bulamadım kullanan var mı sıkıntı yaşayan kablonet için tavsiye eder misiniz ?

dr.luciano

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
784
İsim
Dr Luciano
Merhaba TTNet kullanıcısıyım tahahhut bitiyor bu ay sonunda altyapı yok en düşük paket 16mb veriyorlar aradım 190₺ fiyat çıkarıyorlar , kabloneti duydum ilk 3 ay 60₺ kalan 21ay 120₺ diyor şuanda aynı hız oranında daha uygun fiyatlı başka bir şey bulamadım kullanan var mı sıkıntı yaşayan kablonet için tavsiye eder misiniz ?
kablonet çok iyi.

Kürşat Arslan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,487
İsim
Kürşat Arslan
İlgilendiği Kategoriler
İNDİRİM PAYLAŞIMLARI, MİNİNG, GAMİNG PC BİLEŞENLERİ
Sadece wi-fi odalarda az çekiyor. Router aldım sorun kalmadı. Kabloneti tavsiye ederim.

Lixaro19

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
42
İsim
BUĞRA
kablonet verdiği modem hariç gayet iyi
Mesaj otomatik birleştirildi:

3-4 ay sonra wifisi çekmemeye başlıyor

En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
114
İsim
Utku EREN
Kullanıyorum ve gayet mutluyum. 3 yıldır kullanıyorum bir yıl daha tahhütüm var. 3 yılda internetim hiç gitmedi sadece 1 sefer bakım adı altında önceden haber vererek 8-9 saat internetsiz kaldım, bunun için de daha sonra sms ile o süre zarfının faturada "x" tl ye tekabül ettiğini ve bu miktarın aylık faturamdan düşülceğini söylemişlerdi. Genel izlenimim 8/10 kablonet için 2 puanı da verdikleri modemin kalitesizliğinden kırdım.

Top Bottom