Neler Yeni

Kilo almak için supplement kullanmak mantıklı mı?

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,254
İsim
Olcay akbulut
yani dediğim gibi tamamen bütçe meselesi ben tutupda bi zubere 15 TL vermem onun yerine kendim yaparım daha ucuza gelir en azından içine ne koyduğumu bilirim yemeside daha keyifli :kekw:
ben üşeniyorm ya

LaketrooS

80+ Silver
yani ucuz bir şey degiller onun yerine pilav falan yersen yine alırsın
bugun rüyamda bir adam bana tavuk pilav göm diyordu. yanınada ayran veriyordu ama küçük boy verdiği için kavga ediyorduk sonra ayran pilavın üstüne dökülüyordu bende pilavı yiyp yanınada su içiyordum

Sametpnrc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
90
İsim
MSP
Bende almayı düşünüyordum araştırdım, Hardline Progainer var ona bakabilirsin.

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,254
İsim
Olcay akbulut
bugun rüyamda bir adam bana tavuk pilav göm diyordu. yanınada ayran veriyordu ama küçük boy verdiği için kavga ediyorduk sonra ayran pilavın üstüne dökülüyordu bende pilavı yiyp yanınada su içiyordum
ya ayran dökülmeseydi...

priwchu

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
788
İsim
ozan canbaşal
sana yavsiyem tamamen natural yapman.sert idmanlar,pirinç bunlarla kilo almaman imkansız.

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,254
İsim
Olcay akbulut

priwchu

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
788
İsim
ozan canbaşal
çoktan vazgeçtim hocam :D tavuk pilav yulaf devam
en iyisi.inan bana kullanıp bıkratıgın zaman farkı hissediceksin.hiç alma daha iyi.idmandan önce ve sonra şeklinde 4 5 ögün yemeye çalış.bol bol su iç.gerisi tamam zaten.

bipolar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
336
İsim
Muhammed Berat Yörük
Yani aslinda az dusunsen sende bulcan cevabi
Kilo almak adi ustunde
Bir seyler yiceksin kalori alacaksin kilo alacaksin
Cok basit ne gerek var bosa para harcamaya
Sadece ye bu kadar
hocam o öyle olmuyor eğer arkadaş sağlıklı bi şekilde kilo almak istiyorsa gainer kullanmalı sadece yüksek kalori alırsa işte günlük yaktığın kalori aldığından az olsun vs. tamam doğru ama bu şekilde vücuda alınan besinler doğru bir şekilde depolanmadığı için apandeks zarında kalınlaşmalara vs. yol açabiliyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kendi halimde evde spor yapıyorum nasipse bu ayın sonlarında doğru spor salonu üyeliği düşünüyorum, boyum 170cm kilom 52 civarı, şöyle bi 60 65 kilo olmak için gainer mi ney varmış bir sürü supplement olduğu için hangisi bilmiyorm tam onu önerir misiniz?
eğer maddi açıdan sorun yoksa kullan dostum ama abartmadan kullanmanı tavsiye ederim

BobMarleyFaruk

80+ Bronze
evde annen gainer mi yapıyor
Bos

marketlerde ki o şeyleri yemiyorum genelde de getirde falan uyguna görürsem zuberin bar ve topları hoşuma gidiyor tadı falanda güzel

aman hocam sakin
Dostum sana önerim whey al ve icine kalori yapan besinler at hurma yulaf vs. Sonra güzel bi spora basla. Sporsuz alacagin kilo dogruca göbege gider. Göbek istedigini de sanmiyorum

Gainer almani önermem whey shakesinin icine katki yspip kalori arttirmak daha mantikli yank

Sylamorph

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Furkan Türk
Yorum atan üyelerin iq su 90 ı geçmiyor galiba d adam yiyemiyorum, midem küçük, iştahım yok diyor hala yemek ye diyenler var dddd

''Wolfred!ghT

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,418
İsim
''Wolfred!ghT
Yemek yerken zorlanıyorsan,
-öğünlerinde kalorisi az sindirime yardımcı şeyler içmeyi dene.
-Herkesin sevdiği o meşhur bebe bisküvisini de kullanabilirsiniz hocam.(Süte bandır göm.)
-Dizi ve film izlerken yemek ye.(Dikkatin filmde iken ne kadar yediğinin farkına varmazsın.)
-Son olarak ileride böbrek rahatsızlıkları yaşamamak adına (tükettiğiniz yiyeceklerdeki tuz oranını da ortalama olarak hesaba katarsak)
Günde en az 2.5 litre su içiniz.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
923,368
Üyeler
143,547
Son üye
Tuex11
Top Bottom