Neler Yeni

Kilo almak için supplement kullanmak mantıklı mı?

IbanyLone

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
691
İsim
Serkan Uysal
tavuk pilav candır ama arada ögünlere ekleme yap örnek veriyorum yeşil mercimek ekle ne bileyim nohut ekle arada bir fast food ye bütçe varsa :kekw:
yeşil mercimek yiyinceye kadar taş kaynatır suyunu içerim.

Maloluyuk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
323
İsim
Malik
hocam olay orda başlıyor zaten yiyemiyorum :D 2 öğün yemekten sonrası zor geliyor
Hocam o zaman kirli bulk at kalorili seyler ye zararli zararli :D
Ya yemek yemek ben gunde 10 ogun bile yerim kusmam
Yani basit aslinda ama neyse ne diyim :D
Alma oyle seyler bu arada kendin dene yeni isen fln supplement kullanma ilk 1 yil fln hic bulasma

WhoCares

80+ Silver
anladım hocam teşekkür ederim, peki kilo almak isteyen birisinin sabah yulaf ezmesi yemesi mantıklı mı? Bir amaç için yemiyorum sadece tadı hoşuma gidiyo fıstık ezmesiyle falan
yi tabi fıstık ezmesi muz üstüne tarçın hobaa yanina yeşil çay la beraber benim favorim ama kilo alacam diyede şekere abanip yağlanirsan bu seferde onlardan kurtulayım diye uğraşırsın temiz temiz devam
Mesaj otomatik birleştirildi:

yeşil mercimek yiyinceye kadar taş kaynatır suyunu içerim.
bro öyle diyonda herkesin bütçe meselesi yani :kekw:

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,237
İsim
Olcay akbulut
Hocam o zaman kirli bulk at kalorili seyler ye zararli zararli :D
Ya yemek yemek ben gunde 10 ogun bile yerim kusmam
Yani basit aslinda ama neyse ne diyim :D
Alma oyle seyler bu arada kendin dene yeni isen fln supplement kullanma ilk 1 yil fln hic bulasma
anladım hocam, 6 milyarlık jelibon rezervinden 1 milyarlık kısmını eve alıyorum o halde bi 150 kg olurum umarım

Tearz

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Kendi halimde evde spor yapıyorum nasipse bu ayın sonlarında doğru spor salonu üyeliği düşünüyorum, boyum 170cm kilom 52 civarı, şöyle bi 60 65 kilo olmak için gainer mi ney varmış bir sürü supplement olduğu için hangisi bilmiyorm tam onu önerir misiniz?
Öncelikle denersin. Eğer denedin ve eksik gittiyse yardımcı besinlere ihtiyaç duyarsın.

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,237
İsim
Olcay akbulut
şekere abanip yağlanirsan bu seferde onlardan kurtulayım diye uğraşırsın:kekw:
hocam abur cubur yiodum bi ara paso bıraktım şu sıralar olursa çikolata fln yiorm bozmaz dimi

IbanyLone

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
691
İsim
Serkan Uysal
yi tabi fıstık ezmesi muz üstüne tarçın hobaa yanina yeşil çay la beraber benim favorim ama kilo alacam diyede şekere abanip yağlanirsan bu seferde onlardan kurtulayım diye uğraşırsın temiz temiz devam

bro öyle diyonda herkesin bütçe meselesi yani :kekw:
tabi besin değeri olarak mercimek çok güzel. Bütçe artık öğrenci falansan body yapılacak gibi değil.

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,237
İsim
Olcay akbulut

WhoCares

80+ Silver
tabi besin değeri olarak mercimek çok güzel. Bütçe artık öğrenci falansan body yapılacak gibi değil.
yok ben öğrenci değilim piyasanın durumu ortada o yüzden ülkede spor yapmak bile lüks :peeposad:

hocam abur cubur yiodum bi ara paso bıraktım şu sıralar olursa çikolata fln yiorm bozmaz dimi
ben yemezdim içindekilerine bakınca zaten höh dersin marketlerde satilir işte proteinli biskuvi ne bileyim chialı gofret örnek olarak verdim görünüşte pakette sağlıklı gözüksede içeriğine bakinca ne kadar sağlıksız olduğunu anlarsın ha canın çok abur cübür çekiyorsa ytda felen hem cebe hem mideye uygun tarifler bulabilirsin

BobMarleyFaruk

80+ Bronze
yani ucuz bir şey degiller onun yerine pilav falan yersen yine alırsın
Yaw bro ne anlatiyon sen ? :D 1 kilo pilav ile 1 kilo gainerin icerdigi kalori ayni mi? Gramaj basina düsen kaloriyle hesaplarsan gainer almak daha ucuza denk geliyor yalan yanlis bilgiler verip kafasini karistirmasana milletin

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,237
İsim
Olcay akbulut
yok ben öğrenci değilim piyasanın durumu ortada o yüzden ülkede spor yapmak bile lüks :peeposad:

ben yemezdim içindekilerine bakınca zaten höh dersin marketlerde satilir işte proteinli biskuvi ne bileyim chialı gofret örnek olarak verdim görünüşte pakette sağlıklı gözüksede içeriğine bakinca ne kadar sağlıksız olduğunu anlarsın ha canın çok abur cübür çekiyorsa ytda felen hem cebe hem mideye uygun tarifler bulabilirsin
marketlerde ki o şeyleri yemiyorum genelde de getirde falan uyguna görürsem zuberin bar ve topları hoşuma gidiyor tadı falanda güzel

Yaw bro ne anlatiyon sen ? :D 1 kilo pilav ile 1 kilo gainerin icerdigi kalori ayni mi? Gramaj basina düsen kaloriyle hesaplarsan gainer almak daha ucuza denk geliyor yalan yanlis bilgiler verip kafasini karistirmasana milletin
aman hocam sakin

WhoCares

80+ Silver
marketlerde ki o şeyleri yemiyorum genelde de getirde falan uyguna görürsem zuberin bar ve topları hoşuma gidiyor tadı falanda güzel

aman hocam sakin
yani dediğim gibi tamamen bütçe meselesi ben tutupda bi zubere 15 TL vermem onun yerine kendim yaparım daha ucuza gelir en azından içine ne koyduğumu bilirim yemeside daha keyifli :kekw:

Top Bottom