Neler Yeni

🔥İndirim LENOVO R25f-30 24.5inch Monitor-HDMI 280 HZ VA 4299 TL 🔥🔥🔥

Akanzai

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
186
İsim
Cevdet Suna
Konuyu gereksiz yere uzatmayalım arkadaşlar konu inceleme değil indirim konusu
Ben ürünü kullandım;
VA panel üründe bu bütçelerde ghosting olmama ihtimali çok düşük, fiyatına göre rahatsız etmeyen ghosting mevcut hiç yok demek ne kadar yanlışsa kötü demekte yanlış konuyu bu kadar uzatmak daha da yanlış çünkü inceleme konusu değil indirim konusu.
Alan arkadaşlara hayırlı olsun beğenmeyenler de iade edebilir rahatça.
Ayarlardan freesync kapat, overdrive level 4 yap, mprt açma, parlaklığı 90, kontrastı 75 yap, ekran kartı sürücüsünden 280 hz sabit yapıp test eder misin?

Fantastiktürk

80+ Bronze
Ayarlardan freesync kapat, overdrive level 4 yap, mprt açma, parlaklığı 90, kontrastı 75 yap, ekran kartı sürücüsünden 280 hz sabit yapıp test eder misin?
Sonra renk doğruluğu uzaya sapsın, ghostinge inverse-ghosting de eklensin, kontrast da IPS seviyesine yaklaşsın, AAA oyunlarda da stutter yesin.

VA, yersen.
Mesaj otomatik birleştirildi:

-
@Akanzai 2021 model paneli yeni diye pazarlıyorsun bir de...

Akanzai

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
186
İsim
Cevdet Suna
Başından beri okumuyorsun zaten. Çok da bir şey kaybetmemişsin.

Hadi sen git monitörüne sarıl yat. Rüyanda da 6000'e ghostingsiz VA alırsın.
Kardeşim monitöre çamur atma çabanı takdir ediyorum.Hayır ürünü kötüleyince kendi egonu mu tatmin ediyorsun? Bunca yazına cevap verdiğime şükür et.Fiyatına göre gayet iyi ve performanslı.Ben oyunlarda ghosting konusunda hiç bir sıkıntı yaşamıyorum.Bu fiyata zaten aradığım monitörü aldım.Rüyam değil.

Fantastiktürk

80+ Bronze
Kardeşim monitöre çamur atma çabanı takdir ediyorum.Hayır ürünü kötüleyince kendi egonu mu tatmin ediyorsun? Bunca yazına cevap verdiğime şükür et.Fiyatına göre gayet iyi ve performanslı.Ben oyunlarda ghosting konusunda hiç bir sıkıntı yaşamıyorum.Bu fiyata zaten aradığım monitörü aldım.Rüyam değil.
Ürünü değil düşük fiyatlı VA'ları kötülüyorum. Basından beri mesele R25 değildi ki. Anlayamazsın sen. Attığim rehberleri ve örnekleri okusan şimdiye sökmüştün zaten ama bilgisizliği çok seviyorsun...

Akanzai

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
186
İsim
Cevdet Suna
Sonra renk doğruluğu uzaya sapsın, ghostinge inverse-ghosting de eklensin, kontrast da IPS seviyesine yaklaşsın, AAA oyunlarda da stutter yesin.

VA, yersen.

-
@Akanzai 2021 model paneli yeni diye pazarlıyorsun bir de...
Senin arkanda kurt mu var adama yazdığıma bile maydanoz olmuşsun.Biraz sakin ol kudurma.Elinde mal olmadan ayarlara müdahale edenide ilk kez görüyom :) İşkembeden salla nasıl olsa senin değil.Ben kullandığım ayarları paylaştım ve dediğin hiç bir şey olmadı.Ne adamlar var ya :D

Senin arkanda kurt mu var adama yazdığıma bile maydanoz olmuşsun.Biraz sakin ol kudurma.Elinde mal olmadan ayarlara müdahale edenide ilk kez görüyom :) İşkembeden salla nasıl olsa senin değil.Ben kullandığım ayarları paylaştım ve dediğin hiç bir şey olmadı.Ne adamlar var ya :D
Monitör zaten %75 kontrast ayarında geliyor parlaklıkta %75 işte adama cahil elinde cihaz yok diyince kuduruyor :D

ege001

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,864
İsim
ege erdem demirelli
Hocam R25I monitörü yarın alacağım. Şimdi ben IPS 165HZ olan modeli mi alayım yoksa VA 240HZ olan modeli mi?

Monitör zaten %75 kontrast ayarında geliyor parlaklıkta %75 işte adama cahil elinde cihaz yok diyince kuduruyor :D

Ürünü değil düşük fiyatlı VA'ları kötülüyorum. Basından beri mesele R25 değildi ki. Anlayamazsın sen. Attığim rehberleri ve örnekleri okusan şimdiye sökmüştün zaten ama bilgisizliği çok seviyorsun...

Panel kalitesine göre değişir ve çoğunlukla VA Paneldeki kaliteyi ips'te bulamazsın ürüne gelcek olursak çöp bir ürün.

Akanzai

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
186
İsim
Cevdet Suna
Sen neyin polemiğini yapıyorsun kardeş? Banane diğer VA panellerden.Ürünü kullanıyorum ve yorum yapıyorum.Sen ordan zıplayıp duruyorsun.Yok şöyle yok böyle diye sanki benden iyi biliyormuş gibi aldığım ürünü yorumluyorsun şaka gibisin.Attığın örnekler veya rehberleri zaten biliyorum ezbere konuşman anlamsız.

2021 model paneli pazarlıyorsun demişsinde VA panel teknolojisi tıpkı IPS gibi zırt pırt yenisi çıkmıyor.Paneli firmalar alır üzerinde oynamalarla özelleştirir.Direk panelin kendisi alıp kullanmazlar.Kaldı ki monitörün içini aç açmadan hangi panel olduğunu nasıl öğrendinz? Yoksa benzer bir marka modelin panelini mi örneklediniz?

Hocam R25I monitörü yarın alacağım. Şimdi ben IPS 165HZ olan modeli mi alayım yoksa VA 240HZ olan modeli mi?

Bende iki ürün arasında kalmıştım.Sonra global sitesinden ürünleri incelerken bunu gördüm.Meğer ülkemizde de satışa sunulmuş.Fiyatı uygun görüncede aldım.Bu fiyata daha iyisi olduğunu düşünmüyorum.

Son düzenleme:

Fantastiktürk

80+ Bronze
sanki benden iyi biliyormuş gibi
Tamam en iyi sen biliyorsun.
Kaldı ki monitörün içini aç açmadan hangi panel olduğunu nasıl öğrendinz? Yoksa benzer bir marka modelin panelini mi örneklediniz?
Kardeş sen hayatinda monitör incelemesi gördüğüne emin misin? Monitor paneli nasıl öğrenilir bile bilmiyorsun 😅

Artık cevap vermeme gerek yok konuya girenler görsün diye yaziyordum zaten. Yazacagimi yazdim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
Furkan Akçin

Hocam IPS olanı tercih etmelisin.

ege001

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,864
İsim
ege erdem demirelli
Top Bottom