Neler Yeni

litepower 650 patlar mı

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
En İyi Cevap
2
Yandex'in abazalığı yüzünden yaşanmış bir olay. Abdullah hocam ile alakası bulunmamakta bunun. Yandex'e gidip aynı şeyi sen de yazarsan senin karşına da böyle sonuçlar çıkacaktır.
hocam yandex kullanıodum ben bugün edge geçtim dünya varmış dedim. kimseye önermioyurm

LowRPM

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
736
İsim
Enes Ersoy
Yandex'in abazalığı yüzünden yaşanmış bir olay. Abdullah hocam ile alakası bulunmamakta bunun. Yandex'e gidip aynı şeyi sen de yazarsan senin karşına da böyle sonuçlar çıkacaktır.
hocam ruslar bi eli seyinde bi eli telefonda geziyor ondan dolayı çıkıyor hocam

hocam ruslar bi eli seyinde bi eli telefonda geziyor ondan dolayı çıkıyor hocam
hocam 1 kere trollediniz ayak uydurayım dedim, 2. kere trollediniz ona da tamam dedim. ama psu konusunda gelip böyle terbiyesizce şeyler yazmanıza artık tahammül edemeyeceğim. yandex e kötü dersin anlarım da böyle tabirlerle gelmenizin amacı ne lütfen açıklayın

LowRPM

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
736
İsim
Enes Ersoy
hocam 1 kere trollediniz ayak uydurayım dedim, 2. kere trollediniz ona da tamam dedim. ama psu konusunda gelip böyle terbiyesizce şeyler yazmanıza artık tahammül edemeyeceğim. yandex e kötü dersin anlarım da böyle tabirlerle gelmenizin amacı ne lütfen açıklayın
hocam siz de trollüyonuz başka konuları

Mr. Edri

80+ Platinum
En İyi Cevap
26
Dahası  
Reaksiyon skoru
23,309
İsim
.
1624400056013.png

hocam diyelim msı psu indirimi bitti. alternatif olarak bana önerebileceğiniz bir psu var mı
Mesaj otomatik birleştirildi:

turbox benim psu dan da kötü değil mi yoksa ben mi bilgisizim hocam
buyrun hocam

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom