Neler Yeni

Nasıl Kilo Verebilirim?

RTX 7090Ti

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,600
İsim
......
13 Yaşındayım 8 e gidiyorum bu sene sınavım var günün çoğunda konu anlatımı izleyip soru çözüp yatıyorum. E haliyle yemek de yiyiyorum ve 58 kilo olmuşum.
  • 1.52 Boyum var 58 Kilo çok mu
  • Nasıl kilo verebilirim? Uygulama,Video veya kendiniz bir şeyler önerebilir misiniz?

dutemo

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Ne kilosu hocam. 17 yaşındayım 105 kiloyum. Spora başladım 5 kilo verdim. Devamı gelir inş.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ne kilosu hocam. 17 yaşındayım 105 kiloyum. Spora başladım 5 kilo verdim. Devamı gelir inş.
Şaşırmayın beyler :)

Barış Yalçın

80+ Platinum
En İyi Cevap
20
152 boy a 58 kilo biraz fazla senin yaşındayken 50 kilo falandım boyumda 159 160 dı.

RTX 7090Ti

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,600
İsim
......
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
dert edilecek kadar fazla bi' kilon yok endişelenme :D
Yine de biraz fazla kilolu olduğumu hissediyorum ve Konu Anlatımı-Ders-Soru Çözme-Gece 4-5 tane Porçay videosu izlemek dışında doğru düzgün aktivitem yok kilo versem fena olmaz aslında (yemek yemeyi de düzene sokmaya çalışacağım).

152 boy a 58 kilo biraz fazla senin yaşındayken 50 kilo falandım boyumda 159 160 dı.
Ne tür şeyler yapabilirim?
Babamın coronavirus testi pozitif çıktı 14 gün karantina altındayız ve ondan önce de pek dışarı çıkmıyordum (ilk durum hk. konu açacağım 😔

TyLoo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
870
İsim
faruk efe
13 Yaşındayım 8 e gidiyorum bu sene sınavım var günün çoğunda konu anlatımı izleyip soru çözüp yatıyorum. E haliyle yemek de yiyiyorum ve 58 kilo olmuşum.
  • 1.52 Boyum var 58 Kilo çok mu
  • Nasıl kilo verebilirim? Uygulama,Video veya kendiniz bir şeyler önerebilir misiniz?
8 de ben 163 flandım aniden boy attım şimdi 1 76 yım rahad ol yane spor yap hele basket voleybol ben basketten kazandım

ArdaBKC

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
466
İsim
Arda
Yine de biraz fazla kilolu olduğumu hissediyorum ve Konu Anlatımı-Ders-Soru Çözme-Gece 4-5 tane Porçay videosu izlemek dışında doğru düzgün aktivitem yok kilo versem fena olmaz aslında (yemek yemeyi de düzene sokmaya çalışacağım.

Ne tür şeyler yapabilirim?

Babamın coronavirus testi pozitif çıktı 14 gün karantina altındayız ve ondan önce de pek dışarı çıkmıyordum (ilk durum hk. konu açacağım 😔
knk zaten 3.45 atarsa 10 dk lık bazen video atıyor onun dışında 3.45 5 dk video devam.

Dontaçhi

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
12,478
İsim
Ümit Can
Yine de biraz fazla kilolu olduğumu hissediyorum ve Konu Anlatımı-Ders-Soru-Çözme-Gece 4-5 tane Porçay videosu izlemek dışında doğru düzgün aktivitem yok kilo versem fena olmaz aslında (yemek yemeyi de düzene sokmaya çalışacağım.
Spor salonuna ayırabilecek bir bütçe çıkarabilirsen spor salonuna gidebilirsin
Eğer yoksa spor salonuna ayrılabilecek bir bütçe evde spor yapmaya başlayabilirsin

Strachy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Alp Eren
Yemeği azaltırsan bu sefer gelişimin azalır. Faydalı yemekleri fazla fazla tüket, şeker cips gibi şeyleri azalt. Yediğin şeyleri gözden geçir neler yiyorsun? Ve neden test çözüp yatıyorsun? Sadece ayakta durmak bile faydalı. Hareketsiz kalırsan gelişimin yavaş ve az olur boyun da uzamaz, vücudun yağlanır. Vücut ağırlığı ile yapılan egzersizlere bi bak derim. Aklına direk şınav ve mekik gelmesin çok hareket var.

RTX 7090Ti

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,600
İsim
......
Spor salonuna ayırabilecek bir bütçe çıkarabilirsen spor salonuna gidebilirsin
Eğer yoksa spor salonuna ayrılabilecek bir bütçe evde spor yapmaya başlayabilirsin
Hm sanırım yyok ama yani yaşıma göre evde yapabileceğim bazı hareketlerle ilgili bir rehber tarzı bir şey bulunur mu acaba

Bence normal bir kilo. Aynada kendine bakıp fazla kilolu olup olmadığını anlayabilirsin zaten.
Aynada kendime bakınca kilolu olduğumu düşünüyorum :(
Yemeği azaltırsan bu sefer gelişimin azalır. Faydalı yemekleri fazla fazla tüket, şeker cips gibi şeyleri azalt. Yediğin şeyleri gözden geçir neler yiyorsun? Ve neden test çözüp yatıyorsun? Sadece ayakta durmak bile faydalı. Hareketsiz kalırsan gelişimin yavaş ve az olur boyun da uzamaz, vücudun yağlanır. Vücut ağırlığı ile yapılan egzersizlere bi bak derim. Aklına direk şınav ve mekik gelmesin çok hareket var.
Aslında biraz genelleme yaptım. Çok hareket var ama hangisi benim için uygun ve hangisini yapabilirim ki?

Top Bottom