Neler Yeni

İnceleme Rampage Fury Z Uzaktan İnceleme

ArdaM

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,733
İsim
Arda Memiş
Instagram
@ardamemis_
Steam
https://steamcommunity.com/id/ArdaMemis/
Twitter
ardamemis_
Discord
Arda#0014
Bu

Bu adam cok iyi şeyler cikariyor furylevel fury x de cok iyidi mesela kesin alicam heralde iyi olursa kablosu cikmasi olsun hele typce c kablosu olmasi bir arti kablo bozulursa yenisini al tak calistir beyaz olmasi cok sik tasarim cok şık benim icin önemli olan yan tuşlar büyük ama keske logo basmalardi böyle sade cok güzeldi :D

Bendede rampage drop plus annemin telefonu xiaomi type c kablosu o kablo ile kulaklimi calistirami biliyorum kulaklimin kablosuylada telefonu sarj edebiliyorum o yüzden böyle kablosu cikan seylerin type c kablosu olmasi cok iyi avantaj bozulursa yenisini alma imkanin var uzun ömürlü oluyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kesin alicam
Kablosu çıkması derken :D hocam mouse zaten Wireless, kablo çıkmasa nasıl olacak

Bu

Bu adam cok iyi şeyler cikariyor furylevel fury x de cok iyidi mesela kesin alicam heralde iyi olursa kablosu cikmasi olsun hele typce c kablosu olmasi bir arti kablo bozulursa yenisini al tak calistir beyaz olmasi cok sik tasarim cok şık benim icin önemli olan yan tuşlar büyük ama keske logo basmalardi böyle sade cok güzeldi :D

Bendede rampage drop plus annemin telefonu xiaomi type c kablosu o kablo ile kulaklimi calistirami biliyorum kulaklimin kablosuylada telefonu sarj edebiliyorum o yüzden böyle kablosu cikan seylerin type c kablosu olmasi cok iyi avantaj bozulursa yenisini alma imkanin var uzun ömürlü oluyor

Kesin alicam
Ben şarj kablosu ile denemiştim bu arada, çalışıyor :)

TahaCel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,492
İsim
Taha yücel
Kablosu çıkması derken :D hocam mouse zaten Wireless, kablo çıkmasa nasıl olacak

Ben şarj kablosu ile denemiştim bu arada, çalışıyor :)
knk yani benim gördüm kadarıyla eğer doğru anlamışsam evet wirelles ama mousun başında kablo girişi vardı ekstra kablolu kullanmak içindir heralde diye dedim :D fury x kulaklığındaki gibi hem wirelles hemde kablolu kullanabiliyorsun NOT : (üsteki yazıda fury z yacama fury x demişim)

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
983,259
Üyeler
155,543
Son üye
hilalchki
Top Bottom