Neler Yeni

Realfit f3 180 TL 🔥🔥

erenboey7

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Eren
Bir Tane Aldım Deneyelim Bakalım Kağıt Üzerindeki Özellikleri Başarılı Duruyor , Türkiyede Satılan fit 2 versiyonu 800-1000 tl bandında
Orjinaldir umarım, satıcı realfit store olduğu ve choice ürün olduğu için orjinaldir die düşünüyorum. Bende mavi rengini cekecem umarım hoşumuza gider. Baktık t13 ayarında bir ürüne benziyor trde min 700 TL t13 anc. Hayırlısı

Archews

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
kerem tekin
Orjinaldir umarım, satıcı realfit store olduğu ve choice ürün olduğu için orjinaldir die düşünüyorum. Bende mavi rengini cekecem umarım hoşumuza gider. Baktık t13 ayarında bir ürüne benziyor trde min 700 TL t13 anc. Hayırlısı
Umarım , Hayırlısı Olsun

xxefe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
474
İsim
Efe Aksu
Hocam özellikleri t13 ancden bile iyi duruyor neredeyse. 170 e çakma airpodslar var noname bu hem markalı ürün hemde özellikleri çok iyi. Her türlü denenir gibi geldi bana. Renklerde muazzam duruyor. Bende ancsiz t13 olduğu için bunu alicam gibi duruyor. Ztn alideki indirimlerin son demleri gibi bişey.
Son demleri derken daha böyle indirimler olmaz mı yani

Pcman06

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
432
İsim
Oğuz
Dolar ile nasıl alıyoruz?

Palo DAYI

80+ Silver
Hocam özellikleri t13 ancden bile iyi duruyor neredeyse. 170 e çakma airpodslar var noname bu hem markalı ürün hemde özellikleri çok iyi. Her türlü denenir gibi geldi bana. Renklerde muazzam duruyor. Bende ancsiz t13 olduğu için bunu alicam gibi duruyor. Ztn alideki indirimlerin son demleri gibi bişey.
bende t13 anclı olanı alıcaktım bunumu alsam acaba

extremegk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
125
İsim
Gokhan kılıc
Bende 191 tl gözüküyor fiyatım arttı yanlış bir şey mi yapıyorum 45 tl vergisi ile 191

erenboey7

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Eren
bende t13 anclı olanı alıcaktım bunumu alsam acaba
T13 anc daha garanti olur, fakat çok fiyat farkı var. En olmadı kötü çıkarsa yedekte durur hocam 170 e dediğim gibi çakma airpods alıyorsunuz 500ms gecikmeli 😅
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bende 191 tl gözüküyor fiyatım arttı yanlış bir şey mi yapıyorum 45 tl vergisi ile 191
Dolara çekin hocam, ozmn 180 civarı oluyor.

Dolar ile nasıl alıyoruz?
Ayarlardan para birimine tıklayıp usd seçin.

Son demleri derken daha böyle indirimler olmaz mı yani
Olur ama dönem dönem oluyor anladigim kadarıyla, daha yeni birsuru indirim bitti ama kulaklıklar kaldı. Bunlarda biter gibi geliyor.

extremegk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
125
İsim
Gokhan kılıc
T13 anc daha garanti olur, fakat çok fiyat farkı var. En olmadı kötü çıkarsa yedekte durur hocam 170 e dediğim gibi çakma airpods alıyorsunuz 500ms gecikmeli 😅

Olur ama dönem dönem oluyor anladigim kadarıyla, daha yeni birsuru indirim bitti ama kulaklıklar kaldı. Bunlarda biter gibi geliyor.
176 tl ye aldım teşekkürler bakalım ne zaman gelir artık.Böyle bir ürünü 1 dolara satıp nasıl kar ediyorlar anlamadım açıkcası

Palo DAYI

80+ Silver

aldım bakablım 200 lıra bısey degıl zaten 3-4 saat muzuk fılm ızletsın yeter hergunde kullanmam zaten

erenboey7

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Eren
aldım bakablım 200 lıra bısey degıl zaten 3-4 saat muzuk fılm ızletsın yeter hergunde kullanmam zaten
Markalı bir ürün hocam, her türlü iş görür bence. Beklentiniz de çok yok gibi bence memnun kalırsınız. Hayırlı olsun.

176 tl ye aldım teşekkürler bakalım ne zaman gelir artık.Böyle bir ürünü 1 dolara satıp nasıl kar ediyorlar anlamadım açıkcası
Hayırlı olsun. 1 dolar değil normalde ilk alışveriş özel böyle normalde ürün yurtdışında 15-25 dolar arası bişey.

Palo DAYI

80+ Silver
Markalı bir ürün hocam, her türlü iş görür bence. Beklentiniz de çok yok gibi bence memnun kalırsınız. Hayırlı olsun.
o degılde dolara nye cevıremedım ben ayarlarda goremedım hangı kısımda bu :)

Palo DAYI

80+ Silver
Top Bottom