Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Samsung G8 34 İnç OLED 0.03 Ms 175 Hz Monitör 19.999 TL

CloseR

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
136
İsim
Buğra Acar
Teslim alan var mı? Az önce elime ulaştı henüz açmadım ama bariz açılmış bir kutu ile yollamışlar. Arayıp sordum kendilerine de tekrar açılmamış sıfır kutu yolladıklarını stoktan da kontrol ettiklerini öyle gönderdiklerini söylüyorlar. Orijinal bant çoktan açılmış üstünü özensiz bir şekilde koli bandıyla kaplamışlar :D Kutuda bir kusur yok gibi gözüküyor birazdan video kaydında açıcam ama muhtemelen iadeye gidecek gibi.
Orjinal kendi bandı açılmış

KadirS01

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
49
İsim
Kadir
ben olede alısamadım cok sönük geldi bana :(

Fantastiktürk

80+ Bronze
ben olede alısamadım cok sönük geldi bana :(
Kimi OLED'ler SDR'da çok düşük parlaklığa sahip. Onlardan uzak durmanız lazım. Ama HDR parlaklıkları bir MiniLED kadar olmasa da genelde fazlasıyla yüksek olur.

Byte

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
222
İsim
Burak B
Teslim alan var mı? Az önce elime ulaştı henüz açmadım ama bariz açılmış bir kutu ile yollamışlar. Arayıp sordum kendilerine de tekrar açılmamış sıfır kutu yolladıklarını stoktan da kontrol ettiklerini öyle gönderdiklerini söylüyorlar. Orijinal bant çoktan açılmış üstünü özensiz bir şekilde koli bandıyla kaplamışlar :D Kutuda bir kusur yok gibi gözüküyor birazdan video kaydında açıcam ama muhtemelen iadeye gidecek gibi.
Son durum nedir hocam?

Fanzi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
155
İsim
Enis
Teslim aldım monitör sıfır, kutu önemli degil içerisindenn monitörün sıfır olup olmadığı bariz anlaşılıyor tüm jelatinleri ve paketleri kapalı toz dahi yok

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Murad sedat
hadi ya nasıl kaçırdık siteye giremedik bu hafta neyi kaçırmışız evlat acısı gibi koydu. Satmak isteyen istanbuldan varsa hemen alırım.

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,060
İsim
Bilal Tepe
İyi fiyatmis

TrollSlayer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
557
İsim
Arif Çelebi
Teslim aldım monitör sıfır, kutu önemli degil içerisindenn monitörün sıfır olup olmadığı bariz anlaşılıyor tüm jelatinleri ve paketleri kapalı toz dahi yok
bir ürünün 2. El olup olmadığını anlamanın en kolay yolu kutusudur eğer açıldıysa emin olun iade edilmesinin bir sebebi vardır jelatinlerini takmak 5 dk almıyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Yusuf
bir ürünün 2. El olup olmadığını anlamanın en kolay yolu kutusudur eğer açıldıysa emin olun iade edilmesinin bir sebebi vardır jelatinlerini takmak 5 dk almıyor

toz olur iz olur, orjinal gibi olamaz. Ek olarak vatandan TV de almıştım onda da kutu açık ibareleri vardı, vatan bunları kontrol amaçlı kutuyu açıyor bence, ithal ettiği üründe kontrol amaçlı yapıyor, bunu gaming gen, vs bir çok firma yapıyor. Sadece amazonda kutuya dokunulmuyor, neyse o. İçiniz rahat olsun vatan teşhir ürünü sıfır diye satmaz.

BabaVoss7

80+ Silver
bu yıl başında 32 ye almıştım ben bunu bu fiyata sıfır ürün bence çok zor. eğer öyleyse beleş fiyat zira monitör çok iyi. Ama dediğim gibi çok anormal

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Yusuf
bu yıl başında 32 ye almıştım ben bunu bu fiyata sıfır ürün bence çok zor. eğer öyleyse beleş fiyat zira monitör çok iyi. Ama dediğim gibi çok anormal
yok yok normal hocam, ürün 2023 model ve yeni modeller gelecek, 20k ya bedavadan bir tık pahalı alanlar da iade etmesin glossy ekran kaliteli hoparlör 34 inç 175 herz ve panelde kırmızı pikseller büyük tutulmuş. 10 numara fp.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
998,810
Üyeler
158,197
Son üye
Samet Genç
Top Bottom