Neler Yeni

Şaraptan Anlayan Var Mı?

Kamina

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Neyse beyler tartışmaya gerek yok ben sadece öneri istedim. Haram mı vs. gibi tartışalım demedim. Burada konuşulmaması gerekip gerekmediğine sen karar veremezsin. Yasa gereği ben bunu içebiliryor muyum evet. İllegal bir iş çevirmiyoruz burada. Zaten dediğim gibi alkolik bir adam değilim. Genel olarak alkolden uzak bir hayat yaşamaktayım. Gerçi bu da kimseyi ilgilendirmez.

Eskel

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
12,969
İsim
Emin
Neyse beyler tartışmaya gerek yok ben sadece öneri istedim. Haram mı vs. gibi tartışalım demedim. Burada konuşulmaması gerekip gerekmediğine sen karar veremezsin. Yasa gereği ben bunu içebiliryor muyum evet. İllegal bir iş çevirmiyoruz burada. Zaten dediğim gibi alkolik bir adam değilim. Genel olarak alkolden uzak bir hayat yaşamaktayım. Gerçi bu da kimseyi ilgilendirmez.
Kusura bakma abi senin konunuda sorulan sorudan saptırdık k.b

Fabrizio Romano

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Tekel bayiiler satıyorlar.
Daha önceden alışık mısınız ki? Ben anlamam içkiden ama diyenler berbat kokuyor filan diyorlar.
Cumartesi diye bir tane var. Nasıldır bilemem.

Kamina

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Tekel bayiiler satıyorlar.
Daha önceden alışık mısınız ki? Ben anlamam içkiden ama diyenler berbat kokuyor filan diyorlar.
Cumartesi diye bir tane var. Nasıldır bilemem.
Alışık ve bilmiyor olduğum için sordum zaten hocam. Muhtemelen hayatımda son kez yapacağım o yüzden yapiyorken iyisini yapayım dedim. Cumartesiyi duydum köpeköldüren diyorlar.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Merlotu öneriyorum ben şahsen.
Bakacağım hocam teşekkür ederim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kusura bakma abi senin konunuda sorulan sorudan saptırdık k.b
Sorun değil kardeşim böyle olacağını konuyu açmadan kestirebiliyordum zaten risk aldım belki olmaz diye ama oldu.

Kamina

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
934,276
Üyeler
146,678
Son üye