Neler Yeni

steelseries hangisini almam gerekir

Cihangir

80+ Gold
Steelseries o modelleri eski diye biliyorum bunlara bakın

enisberberr

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,051
İsim
Enis Berber
İlgilendiği Kategoriler
Oyun, Ekipmanlar, PC Bileşenleri, Grafik Tasarım
Instagram
https://www.instagram.com/enisberberr/
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561198361448789/
Twitter
enisberberr
Facebook
berberenisdesign
Kendim şuan Razer Barracuda X 2022 Bluetooth versiyon olan kulaklığı 2. elden temiz birisinden aldım 1950₺ ye...
Gerçekten çok memnunum;
1. Şarj süresi 50 saat olmasının artısı
2. 250gr gibi çok hafif oluşu ve konforunun çok iyi olması,
3. Kafaya herhangi bir baskı yapmaması,
4. Mikrofon ve ses kalitesinin güzel olması,
5. İstenildiği zaman Wireless ve Bluetooth versiyonlarına kolayca geçiş yapılabilmesi gibi gibi çok muhteşem özelliklere sahip olması ve bu fiyatta olması beni cezbetti ve hiç pişman değilim.

Ha kötü özellikleri olarak ise şunları diyebilirim:
1. Yazılımı olmaması,
2. Firmware güncellemesini sadece Type-C girişli bir bilgisayardan yapılabilmesi,
3. Ekolayzer ayarlarını anca satın alarak yapılması (Ha 15 günlük deneme sürümü var elbette ama sonrasında %50 indirimle birlikte 10$'a razerin sitesinden almak şart) Ama THX almanız şart değil yazılımsız bile çok güzel bir ses deneyimi sunmakta.

Hasancntz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
90
İsim
Hasan İbrahim
Kendim şuan Razer Barracuda X 2022 Bluetooth versiyon olan kulaklığı 2. elden temiz birisinden aldım 1950₺ ye...
Gerçekten çok memnunum;
1. Şarj süresi 50 saat olmasının artısı
2. 250gr gibi çok hafif oluşu ve konforunun çok iyi olması,
3. Kafaya herhangi bir baskı yapmaması,
4. Mikrofon ve ses kalitesinin güzel olması,
5. İstenildiği zaman Wireless ve Bluetooth versiyonlarına kolayca geçiş yapılabilmesi gibi gibi çok muhteşem özelliklere sahip olması ve bu fiyatta olması beni cezbetti ve hiç pişman değilim.

Ha kötü özellikleri olarak ise şunları diyebilirim:
1. Yazılımı olmaması,
2. Firmware güncellemesini sadece Type-C girişli bir bilgisayardan yapılabilmesi,
3. Ekolayzer ayarlarını anca satın alarak yapılması (Ha 15 günlük deneme sürümü var elbette ama sonrasında %50 indirimle birlikte 10$'a razerin sitesinden almak şart) Ama THX almanız şart değil yazılımsız bile çok güzel bir ses deneyimi sunmakta.
type -c olması kötü ben çok aktraım yaptıgım için çok kötü bir faktör
Mesaj otomatik birleştirildi:

tabii ki de kulaklık hem wireless hem kablolu hem bluetooth özellikli ve bahsettiğimiz kulaklık top tier bir kulaklık için rahat olsun
eger bulursam artcis 9 alacagım

Top Bottom