Neler Yeni

Telefon ne almalıyım?

PffPanda

80+ Bronze
Bugün hiç güleceğim yoktu 🤣 sağolasın beni eğlendirdiğin için telefon cahili Samsung u yalamaya devam edebilirsin izin veriyorum
Samsungu yalayan falan yok xiaomi yalayıcısı :) . iPhone 15 serisi yani hayatında alamayacağın (belki 9-10 ay çalışıp zorla alırsın ama muamma ) model telefon kullanan biri olarak konuya verdiğim tavsiye android ise samsung önerdim . Çan çin çon yalamaya devam et kırık animasyonlu bol radyasyon yayan kendi uygulamalarında bile reklam gösteren telefonunla iyi kanser olmalar sana =) . Değerli vaktimi senin gibi birisine ayırmayacağım . Hadi kendi kendine çal oyna dur. Muhtemelen hiç arkadaşın yok çevrende seni takan da yok böyle buralarda eğlendiğini düşünen zavallısın
88bc5m4xwi4b1.jpg

Enes34Nacir

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,721
İsim
Enes Nacir
İlgilendiği Kategoriler
Toplama kasa
Uygunsuz davranış
Samsungu yalayan falan yok xiaomi yalayıcısı :) . iPhone 15 serisi yani hayatında alamayacağın (belki 9-10 ay çalışıp zorla alırsın ama muamma ) model telefon kullanan biri olarak konuya verdiğim tavsiye android ise samsung önerdim . Çan çin çon yalamaya devam et kırık animasyonlu bol radyasyon yayan kendi uygulamalarında bile reklam gösteren telefonunla iyi kanser olmalar sana =) . Değerli vaktimi senin gibi birisine ayırmayacağım . Hadi kendi kendine çal oyna dur
88bc5m4xwi4b1.jpg
1 kere bile arayüzde reklam görmedim 💀 + olarak görmezden gelmeye çalışıp kudurup geri yazman .dd seni başkaları ile de kavga ederken gördüğüm için max 14 diyorum ve sana tekrardan teşekkür ediyorum beni eğlendirdiğin için

PffPanda

80+ Bronze
1 kere bile arayüzde reklam görmedim 💀 + olarak görmezden gelmeye çalışıp kudurup geri yazman .dd seni başkaları ile de kavga ederken gördüğüm için max 14 diyorum ve sana tekrardan teşekkür ediyorum beni eğlendirdiğin için
Aynen ezik kardeşim . Konudan çıkmadan bildirim geldi bakayım dedim senin gibi bir zavallı kudurup yine yazmış .Tabi sen tarayıcıyı bile anca kullabildiğin için bilmiyorsun bunları . Fotondan orandan burandan önerdiğin telefondan kullandığın telefondan yaşın durumun maddiyatın herşeyin apaçık belli ağır yorumlar altında kalıp psikolojin bozulmuş olsada yıkıklığın kendini avutmaya çalışmakla anca geçiyor :D .
Bunları da al lazım olur sana

Ekler

• 1697971756493.png
    1697971756493.png
    135.9 KB · Hit: 19

Enes34Nacir

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,721
İsim
Enes Nacir
İlgilendiği Kategoriler
Toplama kasa
Aynen ezik kardeşim . Konudan çıkmadan bildirim geldi bakayım dedim senin gibi bir zavallı kudurup yine yazmış .Tabi sen tarayıcıyı bile anca kullabildiğin için bilmiyorsun bunları . Fotondan orandan burandan önerdiğin telefondan kullandığın telefondan yaşın durumun maddiyatın herşeyin apaçık belli ağır yorumlar altında kalıp psikolojin bozulmuş olsada yıkıklığın kendini avutmaya çalışmakla anca geçiyor :D .
Bana diyene bak la xksbxkshxksjs tamam benim küçük 12IQ kardeşim yalamaya devam bırakma yalamayı hxksbxkwns
Mesaj otomatik birleştirildi:

Askere gitmeden senle uğraşmamak Pp bakınca max 14 yaşındasın hadi bb

Enes34Nacir

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,721
İsim
Enes Nacir
İlgilendiği Kategoriler
Toplama kasa
Bu arada banlanmadan annene ver teli dövmesin seni jckdbdksnd

Kratos2008

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,035
İsim
Ömer
Steam
1316142768
hocam xiaomi 13t nasıl?

Matt Murdock

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,236
İsim
Oğuz
S23 iPhone 13 ve 14'ün direkt rakibi. Yanlış hatırlamıyorsam 14 Serisi ile aynı yılda çıktı, bu yüzden 14'ü rakip olarak alırsak S23 Bariz öne geçer.
Bütçeni arttırıp S23 Almak çok daha mantıklı olacak. Ayrıca alabiliyorsan Plus'ı almanı öneririm, bir kaç konuda daha iyiydi ama S23'te çok başarılı.
Tasarım olarak Samsung'un en iyi çalışması bu seri. Sade, şık ve çok güzel. İşlemci, ram ve depolama ( default 128'di sanırım ) olarak asla üzmez. Kamerası zaten iPhone 14 ile yarışır hatta daha iyi konumda.

Kısacası ;
S23 > iPhone 13 - 14 Serisi.
Fakat diyorsan ki bana donanım değil, yazılım kısmı lazım. IOS'un üzerine işletim sistemi çıkmadı, çıkamaz. En ufak detayı bile Android'i geride bırakır.
Direkt mi rakibi :)
Hadi 13 dedin neyse de direkt 14 nasıl oluyor. S23 12 ile 13 arası bir şey, tam 13 de olamaz. Yazılım farkı da var.

yolyordam35

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
717
İsim
Celal Smyrna
eğer öğrenciysen s23fe yi samsung com tr den indirimli alabilirsin.

Top Bottom