Neler Yeni

Valorant Bronz'dan Çıkamıyorum?

Letrion

80+ Platinum
En İyi Cevap
3

Kızgın Timsah

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
441
İsim
1 2
Yani ne dememizi bekliyorsun? Oyunculuğunu geliştir işte.

slm.ycl02

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,084
İsim
Selim
Bronzdan çıkamıyorsan demek ki o lige aitsin.
Alakası yok. Bronz lig velet dolu pre girip trolleyenler mi dersin annem cagiriyo diyip çıkan mi dersin misafirliğe gidicem diyip w tuşuna taş koyan mi dersin. Riot sağolsun adam akıllı kişilere denk getirdi ardarda winlerle silvera çıktım.

yakar41

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
601
İsim
tunahan
Şimdi ben bu oyunu aylardır oynuyorum ve o kadar kötü değilim. Aga türk sunucusu rekabetçi giriyorum. Taş çatlasa 2 el kazanıyorum 5 el kaybediyorum ve sürekli takım mvp'si oluyorum. Karşı takıma gümüş 2, gümüş 3'ler geliyo bizim takım full bronz. 3 Duellocu 3-4 kill alıyor öyle işte nası rank yükselicem yanlış zamanda bu eloları oynuyorum sanırım
ben de demır 3 ten cıkamıyorum :(

Kızgın Timsah

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
441
İsim
1 2
Alakası yok. Bronz lig velet dolu pre girip trolleyenler mi dersin annem cagiriyo diyip çıkan mi dersin misafirliğe gidicem diyip w tuşuna taş koyan mi dersin. Riot sağolsun adam akıllı kişilere denk getirdi ardarda winlerle silvera çıktım.
Bilader alakası yok, o elodaki oyuncular zaten düz yolda yürüyemiyor. Bu arkadaş o eloda winleyemiyorsa sorun kendisindedir, bahane aramanın mantığı da yok.

slm.ycl02

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,084
İsim
Selim
Bilader alakası yok, o elodaki oyuncular zaten düz yolda yürüyemiyor. Bu arkadaş o eloda winleyemiyorsa sorun kendisindedir, bahane aramanın mantığı da yok.
:D Buna en iyi kanıt benim. Bronz elodan troller afklar yüzünden çıkamadım şuan silver 2yim yakında da golda cikicam. Hatta şuan goldlar geliyor oyunuma. 30 35 vurup kaybetmek nedir bilmiyorsun herhalde.

Kızgın Timsah

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
441
İsim
1 2
:D Buna en iyi kanıt benim. Bronz elodan troller afklar yüzünden çıkamadım şuan silver 2yim yakında da golda cikicam. Hatta şuan goldlar geliyor oyunuma. 30 35 vurup kaybetmek nedir bilmiyorsun herhalde.
Ben bir işte bahane aramam :) Eğer çıkamıyorsam demek ki oraya aitimdir, size de tavsiye ederim. Millette suç aramak yerine öz eleştiri yapın. Bir şeyin bahanesini aramayın.

Aziz G.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
149
İsim
Aziz
Instagram
azizgunes07
Şimdi ben bu oyunu aylardır oynuyorum ve o kadar kötü değilim. Aga türk sunucusu rekabetçi giriyorum. Taş çatlasa 2 el kazanıyorum 5 el kaybediyorum ve sürekli takım mvp'si oluyorum. Karşı takıma gümüş 2, gümüş 3'ler geliyo bizim takım full bronz. 3 Duellocu 3-4 kill alıyor öyle işte nası rank yükselicem yanlış zamanda bu eloları oynuyorum sanırım
1 haftaya kadar durum bende de böyleydi öncelikle yapman gerekenleri sana yazıyorum

1) Mümkün olduğunca tanıdığın ve senin kadar iyi oynayan arkadaşlarınla gir (duo fln değil 5 kişi bul iyi oynayan onlar ile gir)
2) Eğer takım içi birbirlerinize info vermeden dümdüz oynuyorsan takımca discord üzerinden infolu bir şekilde oyna
3)Pingin çıkmıyor ve iyi bir nete sahip isen frankfurtta fln oyna hem çok az toxic oluyor maçlarda hemde rank atlaması genelde kolay oluyor
4)Eğer vurmada veya aiminde sorun var ise kendine düzgün bir nişangah bul ve günlük poligonda en az 30 dk ka kadar antreman yap maça öyle gir
5) Extra olarak grafik ayarlarını en iyi fps alacağın şeklinde ayarlarsan bu rekabetçi modunda daha rahat etmeni sağlayacaklardır
Ben bunları yaparak 2 gün önce gümüşe kadar yükseldim
Not: Kendim normalde rank oynamıyordum sonradan başladım

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,529
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_
Bronzdan çıkamıyorsan demek ki o lige aitsin.
bos. valo hakkinda konusmuyucam ama ayni seyin laciverti zaten. lolde en zor lig kastigim yer altin. cunku oyuncular asiri egoist. adamlar kotu oldugunu kabul etmiyor. valonun bronze elosuda boyle. silverda boyle sayilir. golddan sonra duzeliyo hafif hafif.

Kızgın Timsah

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
441
İsim
1 2
Kardeşim en basitinden boosterlar adamlar lose almadan çıkıyor, çoğunlukla winliyorlar. Onlara her el iyi takım mı geliyor? Tabii ki de hayır, bahanelerin arkasına sığınarak bir yere varamazsınız.

Top Bottom