Neler Yeni

Yeni Fiyat Performans Sistemim İçin İstekleriniz

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Kadirfrkn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Kadir Furkan Karaoğlan
Arkadaşlar 50K like geldi ve yeni sistem için kolları sıvadım. Yorumlarda ihtiyaç duyduğunuz sistem özelliklerini kabaca yazmanızı istiyorum. ÖRNEK "B işlemci + C ekran kartlı sistem" veya daha detaylısını yoruma yazabilirsiniz.

NOT: Bu konu ciddi bir konudur konunun dışında yorum yapmayın uyarı alırsınız.

Alıntıyı görüntüle
Abi bence bu sefer monitörle beraber 7k civarında olmalı herkes için daha iyi olur ya da monitörsüz 6k civarında bi sistem bekliyoruz

Ofasarr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ömer faruk asar
Arkadaşlar 50K like geldi ve yeni sistem için kolları sıvadım. Yorumlarda ihtiyaç duyduğunuz sistem özelliklerini kabaca yazmanızı istiyorum. ÖRNEK "B işlemci + C ekran kartlı sistem" veya daha detaylısını yoruma yazabilirsiniz.

Alıntıyı görüntüle
Reis en fazla 6 7k lık ama monitör içinde twitch de yayın açacak kadar işlemci ve rame sahip olsun ben senden daha ne istiyim şimdiden teşekkürler :*

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Harun Yüksel

Alıntıyı görüntüle
Abi 3500 4000 lira arası sistem olsun

Lionkng

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Efe Mert Şengelen
Kral tam 5 aydır sistem alıcam doğru zamanı bekliyorum eğer yeni yapıcağın sistemde 2060s ve ryzen 7 2700x gibi veya buna yakın performans veren bi sistem yaparsan çok mutlu edersin düşük sistem bekleyen arkadaşlarımız faydalandı şimdi biraz daha üst seviye yaparsan gerçekten inanılmaz mutlu olucağım seviyorum seni kendine çok iyi bak çok heyecanlıyım yeni sistemi bekliyorum. 🤗
2700x yerine 10400f bence daha mantıklı

Nerdly

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Bartu Yılmaz
İ5 10400F+RTX 3050Tİ(ya da 3060)gelirse çok iyi olur hocam.Hem hep yeni teknolojilerle donatılmış bir sistemimiz olur hem de oyunlarda yüksek FPS alabiliriz.Büyük ihtimal kartlar 12 Ocak gibi çıkacak.Sevgiler,saygılar....

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Ramazan karataş

Alıntıyı görüntüle
Abi maks 3500 bandında olsun ailemi ikna etmem için falan o civarlarda olursa gerçekten çok güzel olur

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Ahmet Güven
Merhaba Abdullah,
R5 3500 - 3600- 3600x
5500xt 5600xt 5700xt olabilir belki işlemci ve ekran kartı aynı firmadan olursa azıcık daha uygun fiyatlı olabilir

Bir de yorumların tamamını okuma fırsatım olmadı sistemi sunmayı planladığın bir tarih var mı önceden hazırlık yapalım, ve sistem hakkında spoiler vermen mümkün mü tahmini bütçe belirleyelim kafamızda örneğin yeni sistemin ekran kartı A olacak gibi
Ya da şu fiyat bandında olmasını öngörüyorum gibi.
Her şey için teşekkürler şimdiden.
Ayriyeten herkesin 1 sistem alabildiği bir düzen olursa son kullanıcının daha çok faydalandığı bir sistem olur.

Not : Bu durum hakkında bilgi sahibi değilim belkide zaten böyledir eğer böyle ise affola şimdiden.

Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
mehmet gök
Garanti bozma ihtimali de var.Ayrıca bunun 8k olma ihtimali çok az.
Alıcam driverini kendim yükledim desem bir şey olmaz knk hem tek kötğ yorum yapan kişi bu kime sorsam tuf çok iyi hem bu özelliğe böyle laptop yok tm incelesin abi görelim heo beraber

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Oktay güneş
Arkadaşlar 50K like geldi ve yeni sistem için kolları sıvadım. Yorumlarda ihtiyaç

Alıntıyı görüntüle
Abi bir önceki sistem gayet güzeldi onun gibi bir sey benim icin yeterli hazırda bekliyorum insallah alabilirim

EnesKa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Enes Kolukısa
Ryzen5 2600 yada ryzen 3 3100
Gigabyte B45M S2H
Corsair Carbide Kasa 650w
COrsair 2x8gb 3200 mhz ram
Kingston 480gb ssd