Neler Yeni

KÖPEKLERDEN NEDEN KORKULUYOR?

LEO0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
108
İsim
Cavit Aslan
İnsanlar çok korkuyor halbuki fizik kurallarına göre bakıyorum 4 ayağı yerde sana zarar verebileceği bir tek ağzı var insanlar ise 2 ayağı ve 2 elini kullanabiliyor insanlar daha çok zarar verebilir bana bir köpek saldırmaya çalışsa direk kafasına odaklanırım bir tekmeme bakar

Aynen yaaaaa çok tatlılar bende neden korktuklarını anlayamıyorum😸😄☺️😅
Screenshot_2024-07-30-00-58-05-55_0b2fce7a16bf2b728d6ffa28c8d60efb.jpg

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
İnsanlar çok korkuyor halbuki fizik kurallarına göre bakıyorum 4 ayağı yerde sana zarar verebileceği bir tek ağzı var insanlar ise 2 ayağı ve 2 elini kullanabiliyor insanlar daha çok zarar verebilir bana bir köpek saldırmaya çalışsa direk kafasına odaklanırım bir tekmeme bakar
ama şu açıdan bakmıyorsunuz bu hayvanlar avcı insanlar avcılık kimliğinden uzaklaştılar.
Bu hayvanların bir ağzı seni rahat rahat parçalayabilirler.
Bu hayvanlar genel olarak avlanmaya yönelik evrimler geçirmişlerdir her ne kadar bir kurt kadar olmasa da bunlara sahipler.
Kısacana bir köpek saldırdığında sen tepki bile veremezsin emin ol.
Boyut meselesi değil bu .
Ayrıca herkes dediğini düşünemez ben mesela elim ayağıma dolaşıyor öyle anlarda.
Diyeceğim bu he son olarak bu hayvanlar grup halindeler genelde tekli çok göremezsin ki gördüklerim genelde saldırmıyor pek

Forum Fedaisi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
734
İsim
Bahadır
tekme atmaya calisirken ayagi kaptirinca tek bir isirikla 100 200 kilo press yapip kemiklerini kirinca gelen pismanlik hissi

Loading...

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Gecenin köründe 3 köpek tarafından kovalan bakim böyle diyebilicek misin

Merdonaldo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
265
İsim
Mert
Bende köpeklerden korkarım napcakları belli olmaz

Top Bottom