Neler Yeni

Iphone 7 2022 de alınır mı

slm.ycl02

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,085
İsim
Selim
7plus bulabilirsin al güzel telefon fena degil
Mesaj otomatik birleştirildi:

kaçak aldın galiba .D

alırken batarya durumu önemli onu kontrol et %100 ler sıkıntılı oluyor orijinal olsun batarya

alırken batarya durumu önemli onu kontrol et %100 ler sıkıntılı oluyor orijinal olsun batarya
Evet yurtdışıydı

furkaann

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
93
İsim
Furkan Arslan

slm.ycl02

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,085
İsim
Selim
batartasi önemli dostum orijinal batarya ise sıkıntı olmuyor

bataryası

galiba sizi dolandırmışlar
Nerden vardınız buna?

Ravyn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
376
İsim
Adem Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Oyun Teknoloji Eğitim Konu Dışı
alınır kendim kullanıyorum gayet iyi

TwinsR32

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
778
İsim
Çağlar
Steam
https://steamcommunity.com/id/TwinsR32/
Discord
Twins R32#0331
Aga öyle laf etmişin de kullandığın cihazlar note 7 8 9s yani. Amiral kullanmayıp nasıl laf atıyosunuz cidden anlamıyorum ben mesela ip12 kullandım aşırı buglu yazılımı vardı sözde apple yazılımı asla buglu olmazdı donmaz kasmazdı. Hepsi palavra.
ios fanboyluğum yok fakat sizin de kullandığınız telefon amiral değil. bug olması da çok normal geliyor bana insanoğlunun yaptığı hiçbirşey tamamen kusursuz olmasını beklemiyorum. ama ortalama telefonları baz aldığımızda android'de xiaomi markasının bir telefonuyla ios'un ortalama bir telefonu arasında çok fark var.

şahin doğan

80+ Platinum
ios fanboyluğum yok fakat sizin de kullandığınız telefon amiral değil. bug olması da çok normal geliyor bana insanoğlunun yaptığı hiçbirşey tamamen kusursuz olmasını beklemiyorum. ama ortalama telefonları baz aldığımızda android'de xiaomi markasının bir telefonuyla ios'un ortalama bir telefonu arasında çok fark var.
İphone 12 amiral değil mi ? :d

TwinsR32

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
778
İsim
Çağlar
Steam
Discord
Twins R32#0331
Arkadaşlar sadece 5 ay kullanacağım sizce alayimmi birde kaç TL ye kadar vereyim fazla vermek istemiyorum 4000tl bütçem var sizce ne yapayım.
ben olsam almazdım yılların yorgunluğu olan telefon
+ geniş açısı dahi yok şu devirde geniş açı baya işe yarayan özellik.
+ bataryası sağolsun sıfır 11'i bile günde 2 kesin takıyorum yeri geliyor 3'ü taktığımda oluyor kaldı ki sen 2.el eski ios alıcaksın kesinlikle alma

İphone 12 amiral değil mi ? :d
knk 11-12-13 baz modellerdir. pro-pro max varken baz modeli amiral olur mu?

şahin doğan

80+ Platinum
knk 11-12-13 baz modellerdir. pro-pro max varken baz modeli amiral olur mu?
O iş öyle olmuyor. İphone 12 ile 12 pro arasında Telefoto kamera farkı dışında fark yok. 12 pro'yu amiral yapan şey telefoto kamera mı ?
Amira gemisi dediğimiz telefon iyi işlemci, iyi kamera, güncel özellikler taşıyan cihazlara denir.

TwinsR32

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
778
İsim
Çağlar
Steam
Discord
Twins R32#0331
O iş öyle olmuyor. İphone 12 ile 12 pro arasında Telefoto kamera farkı dışında fark yok. 12 pro'yu amiral yapan şey telefoto kamera mı ?
Amira gemisi dediğimiz telefon iyi işlemci, iyi kamera, güncel özellikler taşıyan cihazlara denir.
kendinizle çelişmiş gibi duruyorsunuz. iyi işlemci iyi kamera güncel özellikler derken iyi kamera katagorisine telefoto kamera dahil değil mi?
12'yi amiral görmüyorum çünkü 12 pro max var(13 serisini dahil etmezsek)
kamerası daha iyi
çözünürlüğü daha iyi
ram'i daha iyi
bu özellikleri daha iyiyken neden 12 amiral olsun ki?

şahin doğan

80+ Platinum
kendinizle çelişmiş gibi duruyorsunuz. iyi işlemci iyi kamera güncel özellikler derken iyi kamera katagorisine telefoto kamera dahil değil mi?
12'yi amiral görmüyorum çünkü 12 pro max var(13 serisini dahil etmezsek)
kamerası daha iyi
çözünürlüğü daha iyi
ram'i daha iyi
bu özellikleri daha iyiyken neden 12 amiral olsun ki?
İyi kamera ile fazladan bulunan 1 kamera aynı şey mi ?
12 Pro Max'i amiral olarak görüyorsanız 13'üde görmeniz lazım. 12 Pro Max ile aynı arka kameralara sahip ve ön kamerası daha iyi, Performansı daha iyi, ekranı daha iyi.
Bir üst seviyesi var diye o cihazı amiral sayamayacaksak S22 Ultra da amiral gemisi değil. Daha iyi ekrana, işlemciye, kameraya sahip 14 Pro Max var.

TwinsR32

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
778
İsim
Çağlar
Steam
Discord
Twins R32#0331
12 Pro Max'i amiral olarak görüyorsanız 13'üde görmeniz lazım. 12 Pro Max ile aynı arka kameralara sahip ve ön kamerası daha iyi, Performansı daha iyi, ekranı daha iyi.
Bir üst seviyesi var diye o cihazı amiral sayamayacaksak S22 Ultra da amiral gemisi değil. Daha iyi ekrana, işlemciye, kameraya sahip 14 Pro Max var.
iyi kamera ile fazladan bulunan 1 kamera aynı şey değil 12'de 30fps 4k video çekerken 12 pro max 60fps 4k video çekiyor + zoom özelliği daha fazla + lidar sensoru var bunları yazmaya üşendiğimden daha iyi diyerek kestirip attım.
11-12-13 serilerinin baz modelleri olduğunu biliyorsunuz. firma bu modelleri çıkartırken aynı anda bir serinin baz ve dolu modelini tanıtıyor. dolu modeli amiral olurken baz modeli neden amiral olsun ki? 13'ün pro max i olduğu için 13 amiral değil bana göre. gerçi artık 14 serisi çıktığına göre 13 pro max'in de amiralliği sona erdi.
android telefonlardan anlamam her ay 50 farklı markadan telefon çıkıyor takip edemiyorum.

Alm_06

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
82
İsim
SametCan Gökoğlu
Nerden vardınız buna?
Çakma bataryaların yazılımı oynanmış olur ve asla % düşürmez işlemciyi kısmasın diye. Bunu bilmeyen adam da herşeyden bir haber.

12 amiral değil. Amiral dediğimin en baba model oluyor. Seninkinin onlarla olan benzerlikleri anakart ve ekran teknolojisi. Geri kalan çoğu şey değişiyor.

Günde 4 kez şarja koyacaksan al
1 şarj tüm gün götürüyor bilader.

şahin doğan

80+ Platinum
12 amiral değil. Amiral dediğimin en baba model oluyor. Seninkinin onlarla olan benzerlikleri anakart ve ekran teknolojisi. Geri kalan çoğu şey değişiyor.
O zaman 11 Pro/Max'e amiral derken neden 12 ye diyemiyorsun ?

Top Bottom