Neler Yeni

⚽️ GALATASARAY - YOUNG BOYS ⚽️

StrangerIX

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
945
İsim
Baran Kut

YazılımKafa

80+ Silver
İlk yarıyı izlemedim ama ikinci yarıda barış gayet iyiydi, adam geçiyor mu geçiyor ataklar barış olmasa bu kadar olmaz gol yiyene kadar gs güzel bastırıyordu barış'ın tek sorunu ayağı kötü güzel kesmiyor gelişine kesiyor, yeteneği ortada sınır ama kötü de denemez, iyi mücadele ediyor, ikili mücadeleleri kazanıyor.
10 kez çalıma girse 3 ünde belki geçiyor. Buna iyi denmez. İlk yarıda defalarca kez kaptırdı. Faul aldığı pozisyonlarda faul falan değil. Önce barış adamı net çekiyor sonra adam ufak dokununca barış yerde faul. Bedavadan faul aldı. Ortaları zaten berbat. Kusura bakmayında bu adama iyi falan demem

StrangerIX

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
945
İsim
Baran Kut
Neyse Avrupa'da kolay gele tüm takımlara.

YazılımKafa

80+ Silver
Sonuç olarak adamlar hak etti. Açık ara daha iyiydiler. Daha sistemli oynadılar. Galatasarayda umarım avrupada başarılı olur

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,906
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Kur'an_ı Kerim - Satranç - Piano - Tenis - Anime/Manga - Klasik Müzik - Felsefe - Krunker
10 kez çalıma girse 3 ünde belki geçiyor. Buna iyi denmez. İlk yarıda defalarca kez kaptırdı. Faul aldığı pozisyonlarda faul falan değil. Önce barış adamı net çekiyor sonra adam ufak dokununca barış yerde faul. Bedavadan faul aldı. Ortaları zaten berbat. Kusura bakmayında bu adama iyi falan demem
Bence senin gözünde problem var 10 kere giriyorsa 7 kere geçiyor, 3 kere geçemiyor. çekme itme kısmında doğru önce barış çekiyor itiyor kendine uygun pozisyonu yaratıp tak alıyor faulü mis gibi iş, adam faulü alıyorsa problem ne? ayağı iyi olsa gs de işi olmazdı zaten. Ayrıca ben ne kusura bakcam gs liler düşünsün.

StrangerIX

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
945
İsim
Baran Kut
Sonuç olarak adamlar hak etti. Açık ara daha iyiydiler. Daha sistemli oynadılar. Galatasarayda umarım avrupada başarılı olur
Daha tutarlı oynadılar en azından. Bizimkiler boş boş takıldı sahada.

DGOSZORT

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
dogus ex
olum galatasaray geçen yıl bu kadroyla nasıl şampiyon oldu la 2.yarıyı izledim daha mertens dışında orta açmayı bilen yok takımda birde galatasaray da oyuncu bunlar :D

YazılımKafa

80+ Silver
Bence senin gözünde problem var 10 kere giriyorsa 7 kere geçiyor, 3 kere geçemiyor. çekme itme kısmında doğru önce barış çekiyor itiyor kendine uygun pozisyonu yaratıp tak alıyor faulü mis gibi iş, adam faulü alıyorsa problem ne? ayağı iyi olsa gs de işi olmazdı zaten. Ayrıca ben ne kusura bakcam gs liler düşünsün.
Sen önce ilk yarıyı izle sonra benim gözüme yorum yap. İlk yarıyı izlememişsin , kaybettiği onca topu görmemişsin burda maçın geneli hakkında yorum yapıyorsun.

Top Bottom