Neler Yeni

İncehesap iade almıyor

Arda22

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,817
İsim
Arda
İlgilendiği Kategoriler
Hazır Sistem Konularına etiketlerseniz sevinirim :)
Steam
Lionn!
Discord
Mostafa Mohamed 9932
Madem üründe sorun yok neden konu açtığını gerçekten anlamış değilim. Ürünü açmadığını ispatlama şansın varmı ?
wireless alacağım diyor sende okumuyorsun sanırım :)

SaygıZorDeğildir

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,227
İsim
Göksel Sert
Ben yeterince uğraştım onlarla direk dava açıcam
Haklısınız ama uzun sürecektir, siz yine de firmayı arayıp bir kere daha şansınızı deneyin. Firmaya da söyleyin neden iade almak zorunda olduklarını. Eğer kabul ederlerse en hızlı iade yöntemi bu olacaktır.

B.klyc23

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Barış
Madem üründe sorun yok neden konu açtığını gerçekten anlamış değilim. Ürünü açmadığını ispatlama şansın varmı ?
Fotoğraf attım ya niye hala anlamamakta ısrar ediyorsun

kennyR

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
wireless alacağım diyor sende okumuyorsun sanırım :)
Wireless almak ne zamandır bir iade nedeni? Üründe herhangi bir arıza yok ve attığı tek bir fotoğraf açıp açmadığını kanıtlamaz. Ben de monitör gönderdiğimden biliyorum servisten ürünü tekrar ambalajlayıp gönderiyorlar.

B.klyc23

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Barış
Haklısınız ama uzun sürecektir, siz yine de firmayı arayıp bir kere daha şansınızı deneyin. Firmaya da söyleyin neden iade almak zorunda olduklarını. Eğer kabul ederlerse en hızlı iade yöntemi bu olacaktır.
Aradım sabah yine yok diyorlar isterseniz dava açabilirsiniz sizin hakkınız dediler
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bunu incehesap gönderdiğim şekilde çekti ve servis kaydına eklediler bu fotoğrafı

SaygıZorDeğildir

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,227
İsim
Göksel Sert
Wireless almak ne zamandır bir iade nedeni? Üründe herhangi bir arıza yok ve attığı tek bir fotoğraf açıp açmadığını kanıtlamaz. Ben de monitör gönderdiğimden biliyorum servisten ürünü tekrar ambalajlayıp gönderiyorlar.
Kafasına göre firma kanunu değiştiremez! Tüketici hakları sabittir.

Arda22

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,817
İsim
Arda
İlgilendiği Kategoriler
Hazır Sistem Konularına etiketlerseniz sevinirim :)
Steam
Lionn!
Discord
Mostafa Mohamed 9932
kutu açılmadıysa ve 14 gün geçmediyse zorundalar

B.klyc23

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Barış
Aradım sabah yine yok diyorlar isterseniz dava açabilirsiniz sizin hakkınız dediler

Bunu incehesap gönderdiğim şekilde çekti ve servis kaydına eklediler bu fotoğrafı
Siz neden hala incehesap ı savunuyorsunuz onu anlamadım siz sorun yaşamadınız diye site hiç kimseye sorun yaşatmaz diye bir şey yok şikayet var da da incehesap iadeyele ilgili baya şikayet var

kennyR

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Olay şu ki eğer servis kaydın varsa muhattap olacağın kişi forumdan herhangi biri değil ama senin iaden reddedilmişse bir sebebi vardır. Tek taraflı anlatıp marka veya firma kötüleyemezsin. Ben buna karşıyım. Daha önce forumlarda ekran kartı için firma kötüleyen sonra da firmanın haklı olduğu ortaya çıkan da oldu.

Emre11

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
479
İsim
Emre Yılmaz
Olay şu ki eğer servis kaydın varsa muhattap olacağın kişi forumdan herhangi biri değil ama senin iaden reddedilmişse bir sebebi vardır. Tek taraflı anlatıp marka veya firma kötüleyemezsin. Ben buna karşıyım. Daha önce forumlarda ekran kartı için firma kötüleyen sonra da firmanın haklı olduğu ortaya çıkan da oldu.
what cidenmi linki varmı ?

Siz neden hala incehesap ı savunuyorsunuz onu anlamadım siz sorun yaşamadınız diye site hiç kimseye sorun yaşatmaz diye bir şey yok şikayet var da da incehesap iadeyele ilgili baya şikayet var
iade almalılar kutu açılmamaış

B.klyc23

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Barış
Ben yaşadığım iade sorununu anlattım eğer kulaklık almayı düşünen varsa diye siz herhalde incehesap müşteri hizmetlerinde çalışıyorsunuz:)

kennyR

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
kutu açılmadıysa ve 14 gün geçmediyse zorundalar
Kankam sen neden bana bunu anlatıyorsun onu anlamadım. İadesinn neden reddedildiğini sordum ama söylemedi . İadesinin neden reddettiklerini bilmeden kimseyi zorunlu tutamazsın.

B.klyc23

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Barış
Kankam sen neden bana bunu anlatıyorsun onu anlamadım. İadesinn neden reddedildiğini sordum ama söylemedi . İadesinin neden reddettiklerini bilmeden kimseyi zorunlu tutamazsın.
Doğru okursan ilk başta hijyenik koşulları bahane ederek almadıklarını yazdım tam okumadan konuşmayın lütfen!

Top Bottom